i Een bekende overleden? Zoek, Vind... iJ© fllensen inq.nl I 1 teken het condoleanceregister i www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 38 Zaterdag 22 september 2007 PZC Angst: is voorbij Hoop: is door het noemen van haar naam me laten weten dat ook u en jij haar niet bent vergeten. Neeltje Janna van Ree-den Boer Nelie Iedereen hartelijk dank voor het medeleven en ondersteuning in welke vorm dan ook tijdens de ziekte en na het overlijden van Nelie. Dit is voor ons een waardevolle steun geweest. Klaas van Ree Vlissingen, september 2007 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Lous de Visser Hiervoor onze hartelijke dank. Mede namens de kinderen en kleinkinderen Mina de Visser-Minderhoud Domburg, september 2007 Daar het echt onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u via deze weg onze dank wilt aanvaarden. Overweldigend, ontroerend, de bloemen, kaarten en telefoontjes bij het afscheid van onze moeder, oma en omi Nel van de Wiel-Baljé Het heeft diepe indruk op ons gemaakt, daarvoor heel hartelijk bedankt. Bep en Adrie en kinderen Wij willen Peter Hage van Monuta "De Voorzorg" hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht aan onze moeder, oma en omi en aan ons gegeven. Oost-Souburg, september 2007 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa André van de Woestijne zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Uw bloemen, persoonlijke bezoeken, brieven en kaarten hebben ons getroost en blijven een dankbare herinnering. Suus van de Woestijne-Adriaanse Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, september 2007 Er is een tijd om los te laten Wij willen een ieder bedanken voor de vele vormen van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze geliefde Lien van Wijnen-de Klerk wat was het goed dat u van zich liet horen wat was het goed dat u er was die dag wat was het goed dat u ons wilde steunen wat was het goed, die traan..maar ook die lach! Middelburg, Namens de familie: september 2007 Cor van Wijnen Leeg is de plaats, mooi zijn de herinneringen aan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth de Witte-Caljouw Voor uw belangstelling en medeleven zeggen wij u hartelijk dank. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Hij was er altijd. Voor iedereen... Voor de vele blijken van warm medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Henk Kortenbout zeggen wij u hartelijk dank. Wij hebben uw medeleven als een grote steun ervaren. Leny Kortenbout-Ruster Mariëlle Kortenbout René Zoutewelle Ellen Kortenbout Alexander de Groot Tiro Middelburg, september 2007 Jyij Uit aller naam Nel en Rinus de Ridder September 2007 22-09-1997 22-09-2007 Peter de Jong )e bent en blijft onze kei... Thérèse, Remona, Patrick, Erik, Mariëlle Voor uw medeleven betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame man, vader en opa Jacobus Zegers willen wij u onze oprechte dank betuigen. C.F. Zegers-de Blaeij Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, september 2007. In memoriam Tranen rollen over ons gezicht Nooit zag jij het levenslicht Nu een jaar na je ons verliet Hebben wij nog altijd verdriet Om jou. Het kaboutertje waar wij zo van houden 22-09-2006 Julian 122-09-2006 Lief klein mannetje, we missen je nog dag en nacht. Dikke kus, papa en mama. Zoeken Vow tfÈwmai eert achternaam of «en «el in Achternaam Alle titels i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40