Familieberichten mathilda wisse 36 I Zaterdag 22 september 2007 PZC Enige en algemene kennisgeving Het onvermijdelijke is realiteit geworden. Na 20 fantastische jaren heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriend Anthony Cornelis Klaassen Kats, 16 januari 1947 t Enschede, 20 september 2007 Elizabeth J. B. Roerink Kwekkeboomweg 24 7544 RE Broekheume Ton is thuis De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 26 september om 11.00 uur in de Hervormde kerk. Haaksbergerstraat 815 te Usselo. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het Verenigingsgebouw te Usselo. Geen bezoek aan huis. Lieve Pa en opa Vandaag de laatste kus. Vandaag de laatste woorden. Sterven maar toch niet echt dood want je leeft voor altijd voort in ons hart Bon voyage, een dikke knuff Silvie, Chantel en Dewie Zwijgzwaam stil en zonder vragen wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden En na een dappere maar ongelijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Anthony Cornelis Klaassen Toon Kats, 16 januari 1946 - Enschede, 20 september 2007 Vlissingen: Ella en Bram Vermeulen-Klaassen Swifterbant: Rien en Tanneke Klaassen-Mullié Oosterland: Gré Klaassen-Meijer Kortgene: Tannie en Max Hoveijn-Klaassen Bamberg (D): Ko Klaassen en Monie Schrüffer Goes: Wim Klaassen en Rinus Antonisse Kats: Marian en Iman Ribbens-Klaassen Neven en nichten. In dierbare herinnering: onze ouders Marinus en Martina Klaassen-Verhulst, broers Frans en Kees Klaassen en schoonzuster Inge Klaassen-Trott. Goes, 20 september 2007. Het bestuur van v.v. Breskens hebben kennisgenomen van het overlijden op 68-jarige leeftijd van de heer Jacobus Pieter Oosterling Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop Ko zich in het algemeen heeft ingezet voor de v.v. Breskens. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur v.v. Breskens Breskens, 22 september 2007 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker StafPie/aet Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn vrouw Linda en zoon Angelo. We wensen hen en familie veel sterkte toe in de komende tijd. Schilders-en behangersbedrijf de Sutter bv Patrick en medewerkers overiedenenzorg Aandacht is zichtbaar Het eerste contact na een overlijden voor de laatste zorg en opbaring Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Catharina Maria de Priester-Poortvliet 6 maart 1933 t 21 september 2007 Oost-Souburg: C. de Priester Oost-Souburg: Lenie Dingemanse-de Priester Karei Dingemanse Middelburg: Aleida Oosterhout: Karin en Mirjam Stad aan 't Haringvliet: Ina Leune-de Priester in herinnering Leen Leune Norman 4388 AS Oost-Souburg Koopmansvoetpad 3 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 septem ber van 14.00 tot 14.30 uur in het uitvaartcentrum H.Jobse Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop van plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Catrien de Priester-Poortvliet Vlissingen: Rie van Cadsand-Poortvliet Jo van Cadsand neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Catrien de Priester We wensen (oom) Kees en familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies zo snel na het overlijden van Ina. Ali de Priester-Gubbels Marijke, Jan en kinderen Ankie en Mei Nora Met droefheid vernamen wij het plotseling overlijden van ons trouw koorlid Dien Schouwenaar Ons medeleven gaat uit naar haar man en familie. Chr. gemengd koor "De Hoekstem" Yerseke Enige en algemene kennisgeving Heden is rustig ingeslapen Maatje Pouwlina Willemsen-Breel sinds 18 april 1991 weduwe van Cornelis Adriaan Willem sen in de leeftijd van ruim 95 jaar. Correspondentieadres: M.J. Breel Markt 42 4351 AHVeere Vlissingen, 20 september 2007 Verpleeghuis "Weyevliet" Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 sep tember van 12.00 tot 12.30 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Oprechte dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Ter Reedeen verpleeghuis Weyevliet voor de jarenlange liefdevolle verzorging en aandacht. tel: 0113 - 217060 mobiel -.06-24650772 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVEL AND" Rie» be Brujine johan Hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189,4300 AD Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.ni Op 22 mei 2007 overleed ons mooie meisje, Ann Amelie Lente Wij hebben enorm veel steun en liefde gekregen. Iedereen die ons door de eerste maanden heen heeft geholpen, willen wij heel erg bedanken. Barbara Kouwijzer en Remi van Agtmaal Wij willen u bedanken voor uw blijk van medeleven getoond door kaarten, telefoontjes en persoonlijke reacties, na het over lijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Sjaan Bosgra-Lorier Dit is ons tot grote steun geweest en wij willen daar onze oprechte dank voor uitspreken. Familie Bosgra Biggelkerke, september 2007 Voor Uw blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze betrokken vader en trotse opa jacobus Bernardus de Danschutter zeggen wij U hartelijk dank. A.L. de Danschutter-van de Casteel Nico en Dineke Hanneke Coen Tineke en Martinus Jarik September 2007 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij familie, vrienden, collega's, oud klasgenoten, motorvrienden, klanten, paardenmensen, dorpsgenoten en iedereen die Marcel een warm hart toedroeg, willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door ae enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve zoon, broer en vriend Marcel Francke De overweldigende belangstelling, brieven, kaarten en bezoeken hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Het is ons duidelijk geworden dat Marcel niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel betekend heeft. Bedankt iedereen die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd en nog steeds meeleeft. KeesenTini Francke Mirjam en Benito Arianne en Stefan Stephanie Grijpskerke, 22 september 2007 Langs deze weg willen wij u bedanken voor het door u betoonde medeleven na het onverwacht overlijden van onze lieve zorg zame moeder, oma en klein oma'tje Pieternella Cornelia Koole-de Looff Het heeft ons goed gedaan. Kinderen klein- en achterkleinkinderen Kamperland, september 2007 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar heeft me erg goed gedaan na het overlijden van mijn lieve man Willem van de Kop Hij laat een grote leegte achter. Uw belangstelling was hartverwarmend. Ik wil u daar langs deze weg hartelijk voor bedanken C.M.H. van de Kop-Gubbels Vlissingen, september 2007 Voor al uw kaarten, telefoontjes, bloemen, hulp en medele ven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve jan Meliefste wil ik u oprecht dank zeggen. De aanwezigheid van zovelen bij de 57 begrafenis heeft mij erg goed gedaan. J. Meliefste-Louwerse Serooskerke, september 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38