Familieberichten 32 j Zaterdag 22 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl i dóMn-"- Op 11 oktober 2007 hopen onze ouders en (over)grootouders Gerrit Dekker en Willemina Dekker-Maljaars 50 jaar getrouwd te zijn. Dankbaar en blij willen wij dit samen met u vieren op vrijdag 12 oktober. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom vanaf 15.30 uur tot 17.00 uur in: "Ons Huis", Burgemeester Adelaarstraat 26 te Meliskerke Kinderen en (achter)kleinkinderen Cadeautip: [m] Sivertstraat 11 4365 AV Meliskerke Zo kortgeleden was je nog bij ons, levendig en gezond. Plots ben je von ons heengegaan, maar in onze gedachten zal je altijd blijven bestaan. Na een leven dal gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innige geliefde en onze lieve, zorgzame moeder Henny van den Brink-Fuijk 11-12-1959 20-9-2007 Veel te vroeg, we zullen je missen. Gerrit Michael en Angelique Suzanne, Kena «it5. Merel hof 22 4451 EC Heinkenszand Henny is thuis. We nemen afscheid van haar op dinsdag 25 september om 1 3.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in Eethuis 't Hoekje, Dorpsstraat 1 15 te Heinkens zand. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Stilletjes ben je heengegaan stilletjes zul je altijd bij ons zijn. Maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Henny van den Brink Heinkenszand: Ma van den Brink Henk en Marijke Samantha Stefan Wij wensen Gerrit, Michael, Angelique en Suzanne veel sterkte met dit grote verlies. Op dinsdag 25 september 2007 hopen onze ouders, opa en oma P. Geense en A. Geense-Hamelink hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 25 september a.s. van 16.00-18.00 uur. Restaurant "De Kraaghof" Terneuzensestraat 89 Zaamslag We wensen onze ouders, opa en oma alvast een fijne dag toe. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Diepenbrockstraat 13 4536 GH Terneuzen Plotseling uit ons midden weggenomen onze lieve Tante Henny We zullen je nooit vergeten. Lenieen Gilles Wesley Wij wensen ome Gerrit, Michael en Angelique, Suzanne veel sterkte toe. Je hebt genoten van het leven en wij van jou (Geheel) onverwacht heb je ons voorgoed verlaten, 'onze dierbare schoonzus Henny van den Brink Hannie en Martin Diep geschokt hebben wij vernomen dat onze lieve vriendin Henny plotseling is overleden. Wij wensen Gerrit, Michael, Suzanne en verdere familie alle kracht toe om dit zware verlies een plaatsje te geven. 's-Heerenhoek: Kees en Margot van Damme Tom en Luka 21 september 2007 Op 18 september 2007 is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Johan ïdo Brandt in de leeftijd van 80 jaar. Arnemuiden: I. Brandt-Beukers Utrecht: Ida en Sjaak Joris Rens Overveen: Robbert en Heieen Merel Cristel Arend Boterbloemstraat 16 4341 KA Arnemuiden Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie in kleine familiekring in Middelburg plaatsgevonden. Zo onverwachts, Henny Wij wensen defamili veel sterkte toe deze komende tijd Liefs, Mike Mirjam Freek llona Miriam Michel, Niels Erik&Cyntia Verdrietig en verslagen zijn wij om het overlijden van Henny moeder van onze vriendin Suus Suus, Gerrit en Michael, veel sterkte, we zullen ervoor jullie zijn. Rachel en Danny Esther en Marcel Bianca en Hubert Maaike en Remko wa Als 'n bloem, zo is het leven, 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig, de andere geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even. Voor mij blijf je altijd bestaan, door al je mooie herinneringen uit ons leven. Ik zal je missen, Hen Frangois Lots en familie Schreeuw, en iedereen zal je horen. Fluister, en zii die nabij zijn horen wat je zegt. Zwijg, en je beste vriendin hoort wat je zegt. Lieve, lieve Henny Ik zal je zo missen. Je vriendin voor altijd, Liz Lieve Henny We vinden geen woorden om te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uitte leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Rust zacht Natasja Joeri en Esther Rowin Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Berendina Bruijning-Dijksterhuis gehuwd geweest met A. E. Bruijning (overleden 28-02-1997) Medan (Ned. Indiè), 11-05-1919 Goes, 18-09-2007 Loosdrecht: Felix en Marianne Bruijning-de Quant Loosdrecht: Jeroen en Margarita Thomas, Julia Montreal (Can.): Martijn en Patricia Wessel Amsterdam: Maryse en Tjerk Goes: Michiel en Margot Bruijning-de Mol van Otterloo Leiden: Marguerite Amsterdam: Jacobijn en Bastiaan Gouda: Wouter en iMariëlle Dielkirchen (Did): Lisette en Barend Augustinus-Bruijning Wageningen: Antje Wageningen: Benno 18 september 2007 Correspondentieadres: Krommemeet 10,4464 AA Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Verdrietig delen wij u mee dat geheel onverwacht is over leden mijn geliefde man, vader en opa Jaap Buteijn in de leeftijd van 60 jaar. Els Buteijn-Schoolmeester Cindy en Mark Kevin 19 september 2007 Prinses Beatrixstraat 23 4455 AR Nieuwdorp De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Condoleance alleen schriftelijk. Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwachts is overleden mijn dierbare zoon, onze broer, zwager en oom Jaap Buteijn A. P. Buteijn (in herinnering) C. Buteijn-van de Plasse André (in herinnering) Piet en Leneke Jannie Adrie en Lia Marja en Leo Neven en nichten Wij wensen Els, Cindy en Mark sterkte toe om dit verlies een plekje te geven. Nieuwdorp, 19 september 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34