Mode een PZC Zaterdag 22 september 2007 25 ETALAGE De lippen op de foto zijn gestift door Rimmel Lasting Finish Intense Wear Lip stick, en wie denkt dat nooit te kunnen onthouden moet ge woon vragen naar de nieuwste lippenstift van Kate Moss. Want zo heet de dame op de foto. Ze heeft de Bordeaux op, een van de 22 kleuren waarin de lippen stift verkrijgbaar is. Volgens Rimmel is deze lipstick nog be ter dan de vorige, waarin alleen het woordje Intense ontbrak. De lipstick kost 8,99 euro. FEEST Met het oog alvast gericht op de decemberfeestdagen heeft het Belgische modemerk Xandres ontwerper Dirk van Saene ingeschakeld voor een feestcollectie. Die kreeg de naam Midnight en bestaat uit achttien stukken, waaronder een smoking, jurkjes met coutu- redetails en wijde rokken en jur ken. Topstuk is een jurk met door Van Saene zelf ontworpen print. Alles in zwart, ecru en rood, met stola's en accessoires in afwijkende kleuren. Verkoop- informatie: 020-6256663. Jurk van Diane von Fürstenberg. Modehuis Cerruti heeft een nieuwe man- nengeur, Cerruti pour Homme. Het is zo'n geurtje dat je associ eert met heren in smoking, een beetje kakkie dus. Veel hout in de basis (ceder, sandelhout) en planten in het hart (anijs, basili cum, koriander). Behalve als eau de toilette (46 euro voor 50 ml) is de geur verwerkt in after shaves, shampoo en deodorant. MODIEUS ZWANGER Je bent zwanger en je wilt er nog een beetje leuk uitzien. Dan moet je positiekleding van het Neder landse Noppies hebben, vonden ze bij Esprit. De twee concerns staken de koppen bij elkaar en kwamen met Esprit maternity by Noppies. Rokken afgezet met kant, korte jasjes, broekpakken en zelfs een feestjurk zijn opge nomen in de collectie. Vrijwel ie der artikel bevat lycra, waardoor het ook na de bevalling nog ge dragen kan worden. Er komen acht collecties per jaar. De herfst- collectie ligt nu in de winkels. Wikkeltop van Leon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25