Hotelkamers met v45 PZC Zaterdag 22 september 2007 Interieurarchitecte Sharina Timmer heeft negen inspirerende hotelkamers ontworpen in Euroborg, het multifunctionele stadioncomplex van FC Groningen. door Shyra Hueting foto's Corné Sparidaens Alleen de gang is al leuk. Op de vloer ligt een ratjetoe van tapijt tegels die als gemene deler de kleur rood hebben. Daardoor passen ze alle maal bij elkaar, hoewel de harige vierkantjes uit verschillende collec ties komen. Grapje? Ontwerpen met een vleugje hu mor, dat is eigenlijk wel het visite kaartje van interieurarchitecte Sha rina Timmer (28). Sinds een jaar heeft ze een eigen bedrijf: Interi eur Inclusief Het Noorderpoortcollege, dat voor het praktijkgedeelte een hotel in Euroborg heeft ingericht, vroeg haar de kamers te ontwerpen. De gasten krijgen er te maken met leerlingen die de kneepjes van het vak nog moeten leren. Dat Tim mer haar eigen vak behoorlijk on der de knie heeft, wordt meteen tijdens een rondleiding duidelijk. „Om in de sfeer van het voetbalsta dion van FC Groningen te blijven, hebben de kamers allemaal iets met sport en spel te maken", zegt de Groningse interieurarchitecte. Ze bedacht voor elke kamer een ander thema. Zo kun je overnach ten in zeilkamer Sailing Home, of in de schaakkamer die Check Ma te heet en zwart-wit is ingericht. deugje humor Wie van chique houdt, kiest voor Roll the Roulette, de rode roulette kamer. Basketballers scoren in hun dromen in Play Basket, de glimmende computerspelkamer heet Game Over, en de FC Gronin- gen-groene voetbalkamer heet Play Soccer. De bruine kamer met klimwand, No Mountain too High, is echt iets voor bergbeklimmers en absei- lers. Verder is er nog de blauwe zwembadkamer Swimming Pool, waar je op de bodem van een zwembad slaapt. Maar je kunt na tuurlijk ook overnachten in de bontgekleurde blokkenspelkamer Cube Room. In elke kamer zijn andere materia len toegepast. Dat geldt niet alleen voor de raambekleding, maar ook voor bijvoorbeeld het sanitair in de luxe badkamers, de vloerbedek king, de kasten en de bedden. „En natuurlijk slaap je in de zwembad kamer in een waterbed, met on derwaterverlichting om je heen", zegt Timmer. „De schaakkamer, die klassiek is ingericht, heeft daar entegen een authentiek ledikant. De andere kamers hebben een boxspring. Zo leren de leerlingen verschillende soorten bedden op maken, verschillende soorten bad kamers schoonmaken en met aller lei materialen omgaan." Sailing Home Cube Room Play Soccer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 127