COOLBOXX Autobedrijf Joosse m Eindredacteur m/v (38 uur per week) WGGGNGR huis-aan-huiskranten MULTIMODAL OPERATOR ASSISTENT TRANSPORTPLANNER Aankomend automobielverkoper Autobedrijf Joosse |i§ Kijk ook op JobTraCk nl PZC Zaterdag 22 september 20071 39 Binnen de redactie van Wegener Huis-aan-huiskranten BV in Goes, is een vacature ontstaan voor een: De werkzaamheden worden verricht voor de Faam en de Bevelander. De functie Van de op korte termijn te benoemen eindredacteur verwachten we, dat hij of zij artikelen schrijft en redigeert met inachtneming van de algemene redactieformule, voorstellen doet voor te behandelen onderwerpen, interviews houdt, vergaderingen en persconferenties bezoekt en contacten onderhoudt. Daarnaast redigeert de eindredacteur persberichten en artikelen van correspondenten en geeft opdrach ten aan correspondenten en fotografen. De eindredacteur stelt zich op de hoogte van ontwikkelingen en gebeurtenissen in het verspreidings gebied van de krant(en), meldt belangrijke reacties en signalen uit de samenleving aan de algemeen redactiechef en voert verder alle werkzaamheden uit, voor zover deze binnen de doelstelling van de functie passen en/of het afdelingsbelang dienen. Uw profiel Wij zoeken iemand met een afgeronde HBO-opleiding Journalistiek. Tevens dient de eindredacteur te beschikken over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Daarnaast is improvisatievermogen en een prima beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift van belang. Aantoonbare ervaring op vergelijkbaar redactioneel gebied is een pré. Het bezit van een eigen auto is noodzakelijk. Tot slot verwachten we dat de nieuwe eindredacteur in de omgeving van Goes woont, of bereid is zich daar te vestigen. Wij bieden u een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met prima arbeidsvoor waarden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw Ellen de Dreu-Erkens, algemeen redactiechef, tel.0113 274025 of 06 54267132. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. de heer A.W.J.J. Dekkers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2170, 4800 CD Breda. E-mailen kan natuurlijk ook: d.dekkers@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener A multimodal 33 pallet reefer Het concept voor de toekomst van geconditioneerd transport Coolboxx combineert de capaciteit van een trailer met de flexibiliteit van een container, waardoor wij duurzame temperatuurgecontroleerde transporten binnen en buiten Europa kunnen aanbieden, van bron tot eindbestemming. Coolboxx werkt met 45-voet palletbrede reefer containers met een laadcapaciteit van 33 Europallets of 26 ISO- pallets Coolboxx biedt multimodal, temperatuurgecontroleerde transporten, binnen en buiten Europa en biedt waar mogelijk transport over water of per rail als alternatief voor wegtransport Coolboxx biedt huis-huis, temperatuurgecontroleerde transporten van (zo dicht mogelijk van) de bron tot (zo dicht mogelijk bij) de eindbestemming Coolboxx is een bedrijf met een drietal aandeelhouders; twee toonaangevende wegvervoerders. Visbeen en Post- Kogeko en een grote shortsea/deepsea rederij: Samskip. In ons kantoor in Nieuwe Tonge werken we samen hard aan de voortgaande groei van Coolboxx. We zijn er trots op te werken binnen een klein, enthousiast team waar waarden als loyaliteit, flexibiliteit, creativiteit en innovatie hoog in het vaandel staan. Door het succes van ons concept wordt opnieuw het aantal Coolboxxen fors uitgebreid. Daar stemmen we onze organisatie op af. We zijn daarom op zoek naar Een collega die de capaciteiten heeft de verschillende operationele werkzaamheden aan te sturen. Je bent mede verantwoordelijk voor continue optimalisatie van de transportcyclus. Het schakelen tussen de diverse activiteiten en modaliteiten vraagt een pro-actieve houding, een vooruitziende blik en inzicht in het totaalproces, van grote lij nen tot en met detailniveau. Je bent ruimdenkend en niet bang te "pionieren". Tot de dagelijkse taken behoren ook het aannemen en verwerken van orders en tariefafgifte. Enkele jaren ervaring als allround multimodal operator vormen de basis van deze functie. Daarnaast is ervaring met diverse transportmodaliteiten een pré. Coolboxx is actief in Europese landen zoals Scandinavië, Italie/Spanje, Verenigd Koninkrijk en Ierland. Je geografische kennis van deze gebieden is grondig en up-to-date. Je spreekt en schrijft goed Engels en Duits. In deze functie heb je de mogelijkheid om op basis van je reeds opgedane ervaring in de transportbranche een volgende stap te maken. Je ondersteunt de transportplanners bij de dagelijkse werkzaamheden. Je hebt nauw contact met collega's, chauffeurs en opdrachtgevers voor een optimale begeleiding van de transporten. Je beheerst de Duitse en Engelse taal goed, bent communicatief vaardig en kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken. Informatie Als je meer informatie wilt over een van deze functies of over Coolboxx, neem dan contact op met Sjaak Melissant, telefoon 0651-853 897. Voor meer informatie over Coolboxx kun je ook www.coolboxx.nl raadplegen. Solliciteren Omdat wij er groot belang aan hechten de juiste persoon in ons team op te nemen, kan een psychologische test onderdeel van de selectieprocedure vormen. Je sollicitatiebrief met daarin je motivatie voor de functie en je C.V. kun je voor 12 oktober a.s. richten aan: Coolboxx B.V., t.a.v. Personeelszaken, Postbus 2 3244 ZG Nieuwe Tonge, of per e-mail: pz@coolboxx.nl Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen met een filiaal in Nieuw en Sint Joosland. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan dien sten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen- en bedrijfswagens, in- en verkoop van occasions en lease zijn dit onderhoud, reparatie, snelservice, schadeherstel, financiering en verkoop van motorbrandstoffen. Autobedrijf Joosse is gevestigd aan de Gildeweg 20, 4383 NK in Vlissingen Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een U werkt in de showroom waar u onze klanten informeert en adviseert bij aankoop of lease van een auto op een prettige en professionele wijze die resulteert in een hechte relatie. U dient te beschikken over: Klant, markt en resultaatgerichte commerciële capaciteiten Flexibiliteit Zelfstandigheid Klantvriendelijke werkwijze IVA en/of verkoopervaring in de autobranche is een pre U bent daarnaast oprecht, vooruitstrevend en energiek. Wilt u in een uitdagende zelfstandige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden werkzaam zijn en voldoet u aan de gestelde kwalificaties dan bent u degene die wij zoeken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie, voorzien van C.V. schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te sturen naar: T.a.v. J. Joosse Postbus 206 4380 AE Vlissingen Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel wrF~~' van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekke lijk, lezenswaardig medium. s K" tttji ÜB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 121