biblLosterschelde Banen °ooO° OJobTrack.nl Electrotechnisch Engineer GEZOCHT Leden van de Raad van toezicht OMO Scholengroep Bergen op Zoom e.o., Bergen op Zoom Telefoniste/Receptioniste Onderwijsassistent Technisch onderwijsassistent Kijk ook op PZC Zaterdag 22 september 2007 I 37 ECL - Services NL BV ECL-Services l\IL B.V. is een onderdeel van ECL (Frankrijk], één van de wereld- marktleiders op het gebied van het ontwerpen, leveren en onderhouden van instal laties voor alle sectoren van primaire aluminium smelters. ECL behoort tot de Alcan-Groep en heeft wereldwijd diverse vestigingen. De vestiging in Vlissingen-Oost, verricht voornamelijk diensten op het gebied van preventief onder houd, het verhelpen van storingen en reparatie van schades aan portaalkranen. Ter versterking van onze vestiging is er een vacature voor een: De functie omvat het uitwerken en plannen van projectopdrachten, de verantwoor delijkheid voor het in bedrijf stellen en kwaliteitsbewaking. Functie-eisen: - Diploma HTS-Elektrotechniek Energietechniek - Ervaring met Autocad teken systemen - Ruime kennis van PLC techniek - Kennis van frequentie gestuurde aandrijvingen - Kent de veiligheids-, arbo- en milieuvoorschriften en weet deze toe te passen - Kennis van de Microsoft backoffice producten - Flexibele instelling en een goed communicatief vermogen - Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - Bereidheid tot inter- en nationale uitzending Geboden wordt: - Een salaris van 2.300,- tot 3.700,- afhankelijk van opleiding en ervaring - Prima secundaire arbeidsvoorwaarden - Een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar, die bij goed functioneren wordt omgezet in een vast dienstverband Heeft u belangstelling voor deze functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief en C.V. voor 10 oktober a.s. sturen naar: ECL Services NL B.V.Postbus 336, 4380 AH Vlissingen, t.a.v. de heer E.O. Rubingh of e-mail naar: rubingh@ecl-services.com De Stichting BibliOosterschelde is een recent gevormde organisatie die het openbaar bibliotheekwerk verzorgt voor de gemeenten Borsele, Goes, kapelle, Reimerswaal, Schouwen - Duiveland en Tholen. De organisatie, waarin meer dan 80 medewerkers uitvoering geven aan de regionale beleidsvisie, wordt statutair geleid door een directeur/bestuurder. De Raad van Toezicht is belast met het toezicht op het functioneren van de directeur/ bestuurder en functioneert als klankbord voor beleidsbeslissingen van de directie. De Raad bestaat uit zeven leden en vergadert minimaal vier keer per jaar. Profiel U heeft een academisch werk- en denkniveau en aantoonbare brede maatschap pelijke belangstelling. U heeft algemene bestuurlijk ervaring, aangevuld met deskundigheid op en /of betrokkenheid bij een of meerdere van de volgende aandachtsvelden: Personeels-en organisatieaangelegenheden Bedrijfskunde Financieel-economische zaken Juridische zaken Informatievoorziening en public relations U bent woonachtig in het werkgebied van de BibliOosterschelde en heeft geen belangen bij de stichting, danwel bij de bekostigende overheden. U bent bereid uw rol als bestuurder op afstand integer en collegiaal te vervullen. Omdat de BibliOosterschelde hecht aan een evenredige deelname van diverse geledingen aan haar bestuur roept zij met name vrouwen en personen uit minder heidsgroepen op te reageren. Voor de functie geldt een regeling voor vacatie- en reiskostenvergoeding. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mw. J. van Vugt, directie BibliOosterschelde, tel 0113 562626 Reageren Indien uw interesse is gewekt, ontvangen wij uw brief en cv voor 8 oktober a.s. via post of digitaal Stichting BibliOosterschelde, t.a.v. Raad van toezicht Postbus 61 4450 AA Heinkenszand e-mail: secretariaat-bo@biblioosterschelde.nl De OMO Scholengroep Bergen op Zoom e.o. bestaat uit het Mollerlyceum en de Roncalli Scholengemeenschap te Bergen op Zoom, het Mollercollege Zuidwesthoek te Ossendrecht/Hoogerheide en het Mollercollege Steenbergen. De scholengroep biedt breed vmbo, havo, atheneum en gymnasium aan, heeft ruim 3140 leerlingen over vier vestigingen en profileert zich als kansenschool. Kenmerkend zijn de kleinschaligheid van de organisatie en de kwaliteit van onderwijs en leerlingbegeleiding. Alle leerlingen krijgen 'onderwijs op maat'. OMO Scholengroep Bergen op Zoom is met ingang van 1 oktober 2007 op zoek naar: schaal 3 1,0 fte, voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband Functie-inhoud: De telefonist-receptionist is onder verantwoordelijkheid van het hoofd ondersteunende diensten belast met het bedienen van de centrale telefooncentrale, het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers en het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: kennis van de werking van de telefooncentrale en de faxapparatuur en van de geldende procedures en regels schaal 6 2.3 fte, voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband Functie-inhoud: De onderwijsassistent verricht op aanwijzing van de docent taken ter ondersteuning van het onderwijsproces Functie-eisen: In het bezit van of studerende voor de relevante diploma's schaal 7 1.4 fte, voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband Functie-inhoud: De werkzaamheden worden verricht ter ondersteuning van de lessen van een docent exacte vakken. De onderwijsinstelling kent diverse onderwijstypen. De technisch onderwijsassistent voert lesondersteunende taken uit voor de vakken natuurkunde, scheikunde, biologie en ANW, verricht assisterende werkzaamheden, verleent opdrachtondersteunende activiteiten samen met andere TOA's en verricht werkzaamheden voor de onderwijsinstelling. Functie-eisen: in het bezit van of studerende voor de relevante diploma's Informatie: Voor meer informatie over de functie telefoniste/receptioniste kunt u contact opnemen de heer P.C. Kil, hoofd ondersteunende diensten, telefoonnummer: 0164-241550. Voor de functie onderwijsassistent kunt u contact opnemen met de heer L.J. Veldhuyzen, vestigingsdirecteur Roncalli s.g., telefoonnummer 0164-241050 (vacature 0,5 fte). Met de heer P.J.M. Antonissen, vestigingsdirecteur Mollercollege Zuidwesthoek, telefoonnummer 0164-672302 (vacature 1,0 fte). Met de heer mr. J. Kooijman, vestigingsdirecteur Mollercollege Steenbergen, telefoonnummer 0165-563152 vacature 0,8fte). Voor de functie technisch onderwijsassistent kunt u contact opnemen met de heer drs. P.G.N.M. Winters, vestigingsdirecteur Mollerlyceum, telefoonnumer 0164-241550 (vacature 1,0 fte). Met de heer L.J. Veldhuyzen, vestigingsdirecteur Roncalli s.g., telefoonnummer 0164-241050 (vacature 0,4 fte). Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 1 oktober 2007 sturen aan OMO Scholengroep Bergen op Zoom e.o., t.a.v. de heer drs. M.J.M. van Loo M ed. M, rector, Postbus 471, 4600 AL Bergen op Zoom. ons middelbaar onderwijs 0 Strateeg? Blikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! OMO is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi tieus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van morgen te geven... Combineer je kennis met talent. www.omo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 119