-gelok monteur planner/werkvoorbereider m/v Banen ©JobTrack.nl loodgieter cv-monteur Kinderopvang de Bevelanden zoekt een resultaatgerichte Regiomanager (lid van het managementteam) voor 32 uur per week Technisch handhaver m/v bas+mar de jager bv Gebr. Weststrate B.V. Kijk ook op PZC Zaterdag 22 september 2007 I 27 WARMTE LOODGIETERSWERKEN loodgieters- en installatiebedrijf met voornamelijk particuliere klanten op Walcheren zoekt collega's om het team te versterken in de functie van Wij zoeken iemand met - Oog voor service en de wensen van onze klanten - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring met loodgieters- en installatiewerk in de ruimste zin - Ervaring met bitumineuze en kunststof daken, lood- en zinkwerk - Goede teamgeest - Rijbewijs B Wij bieden - Afwisselend werk in een goede sfeer - Mogelijkheid tot volgen van cursussen - Goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Sjaak Davidse: 0118-61 20 93. Uw sollicitatie met c.v. kunt u tot 8 oktober richten aan Gelok, Warmte en Loodgieterswerken, Postbus 8032, 4330 EA te Middelburg, of kom langs aan de Elektraweg 3a te Middelburg. De functie omvat: het (verder) vormgeven aan de onderneming en haar dienstverlening in het kader van groei, vernieuwing en bestendiging: het leidinggeven aan de regio op pedagogisch, organisatorisch, personeel en financieel terrein: de verantwoording voor de ontwikkeling en uitvoering van het beleid van de organisatie. Voor deze functie zoeken wij iemand met: een managementopleiding op HBO of academisch niveau; kennis van en inzicht in bedrijfsvoering, financieel beleid, organisatieontwikkeling en ontwikkeling van strategisch beleid: kennis van en inzicht in maatschappelijk ondernemerschap; analytisch denkvermogen, daadkracht, samenwerkingszin, een inspirerende managementstijl en plan- en organisatievermogen; ervaring met zakelijke dienstverlening. Voor meer informatie kunt u op 26 september tussen 9.00 en 10.00 uur contact opnemen met mevrouw E. Brand, directeur/bestuurder, op telefoon nummer (0113) 22 81 39. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 12 oktober a.s. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Salariëring conform de CAO Kinderopvang (schaal 13; maximaal 4.796). Sollicitaties kunt u vóór 3 oktober a.s. richten aan Kinderopvang de Bevelanden, afdeling Personeelszaken. Postbus 328, 4460 AS Goes. U kunt uw sollicitatie ook mailen: info@kinderopvangdebevelanden.nl. Onze organisatie in het kort Kinderopvang de Bevelanden is een middelgrote organisatie voor kinder opvang. Wij hebben kinderdagverblijven, buitenschoolse opvang, gastouder- opvang, peuterspeelzalen en tussenschoolse opvang. Onze 300 medewerkers werken op 50 locaties en een Centraal Kantoor verspreid over Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland. Wij zijn ISO9001/HKZ-gecertificeerd. Meer informatie over onze organisatie vindt u op: www.kinderopvangdebevelanden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. k i o d DE BEVELANDEN De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.000 inwoners in een groene omgeving wonen. Rucphen, Schijf, Sprundel, St. Wiilebrord, Zegge De gemeente zoekt voor de sector Bestuur en Ruimte een voor 36 uur per week, (uitloop) schaal 8, vacaturenummer PZ07/000253 Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij Martijn Gijzen, tijdens kantooruren bereikbaar onder nummer (0165) 34 97 16. Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Graag ontvangen wij uw sollicitatie voor 5 oktober 2007. U kunt deze sturen naar: College van burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen of via de website. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bas+mar de jager in kapelle (zeeland) is specialist in modern wonen. in de showroom (2500 m2) zien klanten uit nederland en belgië topcollecties meubelen en stoffering (denk daarbij aan onder andere cassina, interlübke, poltrona frau, cor) wij zoeken een full time: wat houdt deze functie in? bewaking van het ordertraject van inkomende goederen bewaking van het ordertraject van levering aan opdrachtgevers maken van afspraken met opdrachtgevers over uitlevering alle administratieve handelingen die hiervoor nodig zijn wat zijn de functie eisen? opleiding MBO administratief of gelijkwaardig niveau hoge mate van zelfstandigheid en accuratesse ruime ervaring met geautomatiseerde systemen leeftijd: 18-35 jaar dit mag u van bas+mar de jager verwachten: u krijgt waar nodig een gedegen opleiding en begeleiding (vaktechnisch en commercieel) u maakt deel uit van een collegiaal team u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche is dit de vacature die bij u past? dan zien wij graag uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen, voorzien van uw curriculum vitae, tegemoet op onderstaand adres postbus 19, 4420 AA kapelle kerkplein 57, 4421 AB kapelle telefoon 0113 343810 telefax 0113 341006 e-mail info@basmar.nl Gebr. Weststrate B. V. is een landbouwmechanisatiebedrijf met vestigingen in Krabbendijke, Goes en Koudekerke met ruim 60 medewerkers. Wij zijn dealer van diverse toonaangevende merken landbouwmachines, zoals New Holland, Miedema, Kuhn en Rumptstad en importeur van Delvano veldspuiten. Ook zijn wij actief op het gebied van intern transport als dealer van Toyota vorkheftrucks en pallettrucks en in het grondverzet als dealer van Terex-Atlas en IHI graafma chines. In ons bedrijf te Krabbendijke hebben wij met directe ingang plaats voor een De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit onderhoud en reparaties aan landbouwtractoren en -machines en grondverzetmachines. We verwachten: Goede motivatie Bereidheid tot verdere scholing Handgeschreven sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: T.a.v. de heer W. Weststrate Postbus 52 4413 ZH Krabbendijke Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 107