Het is even zoeken. Misschien is dat de reden dat deze pa tiobungalow aan het Jim Morrisonpad al geruime tijd te koop staat. Zoals de straatnaam al zegt, dit huis grenst met zijn voorgevel niet aan een straat, maar aan een fiets pad. Bovendien lijkt dit huis op het eer ste gezicht niet erg groot Makelaar Marco Spaans van het gelijk namige makelaarskantoor uit Goes geeft toe: „Het is aan de voorkant moei lijk in te schatten, wat er achter de voor deur schuilgaat" Daarom gaan we van daag een kijkje nemen aan de binnen kant van het pand. En dan blijkt al snel dat het met de ruimte wel goed zit. De woning is maar liefst 22 meter diep en heeft een inhoud van 340 U13. „Dit huis is een leuk alternatief voor een apparte ment, ook hier is alles gelijkvloers", ver telt de makelaar. Wonen rond een patio HUIZENMARKT 13 Leuk alternatief voor een apparte ment: ook hier is alles gelijkvloers Jim Morrisonpad 7 - door Anita Janse Van het uitzicht moet je het hier niet hebben. Of juist wel? Het huis is ge bouwd als traditionele patiowoning; de binnenplaats vormt een altijd groen de cor, zowel in de woonkamer als in de slaapkamer die aan de achterkant ligt. Dankzij de grote schuifpuien vervaagt de grens tussen binnen en buiten. Een hoveniersbedrijf heeft alvast wat groen geplant, om kopers een extra duwtje in de rug te geven. „Dit huis is eind vorig jaar opgeleverd", vertelt de makelaar. „Zeven van de acht huizen waren zo verkocht, maar met dit huis wil het nog niet lukken." De keuken en de badkamer zijn mo dern en compleet en met de neutrale kleuren zullen de meeste mensen wel uit de voeten kunnen. Wie in een vroeg stadium een nieuw bouwwoning koopt kan meestal zelf een badkamer en keuken uitzoeken, daarvoor is het nu te laat. Er blijven echter genoeg uitdagingen over, want wanden en vloeren moeten nog afge werkt worden. „Mensen die voor nieuwbouw kiezen, hebben over het algemeen juist plezier in het feit dat ze de inrichting naar hun eigen smaak kunnen uitvoeren", weet de makelaar. Aan de achterzijde van het huis liggen twee slaapkamers. Beide vertrekken hebben toegang tot de badkamer met ligbad, douche, wastafel en een tweede toilet. Die spoelt door op regenwater. Zoals heel de Goese wijk Ouverture is ook dit huis gebouwd volgens de princi pes van duurzaamheid. Er wordt ver warmd via een warmtepompsysteem. Nergens ontsierende radiatoren want overal ligt vloerverwarming. Kortom, al le luxe is aanwezig, nu de bewoners nog. Openhuis: zaterdag 29 september van 10.30 -12.00 uur. Plus; - met eigen parkeerplaats aan achterzijde - geen radiatoren dankzij vloerverwarming - gelijkvloers Min; - Minder geschikt voor gezin - Weinig uitzicht Goes Voor sommige mensen wegen prakti sche redenen zwaar. Ze zijn te oud voor onderhoudsklusjes, hebben er geen zin in of zijn vaak op reis. Die zoeken een huis waar ze niet al te veel omkijken naar hebben. Dat hoeft niet persé een appartement te zijn, dat be wijst deze bungalow in de Goese nieuwbouwwijk Ouverture. Soort woning: bungalow Ligging: in woonwijk Aantal kamers: 3 Perceelopp.: 257 m2 Inhoud woonhuis: 340 m3 Extra: vloerverwarming, warmtepomp, eigen parkeerplaats, GlW-garan- tie. Bouwjaar: 2005 Koopsom: 268.800 euro vrij op naam Informatie: www.makelaardijspaans.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 93