ffl %m.b\ 13 Ontwikkelingen van M2 Makelaars 'SHEERENBOS Onroerend Goed www.m2makelaars.nl 2 Vrijdag 21 september 2007 M2 Makelaars werkt continu aan verbetering van haar dienstverlening en vernieuwing van het makelaarsvak. Op deze pagina leest u meer over de twee meest recente ontwikkelingen bij M2 Makelaars: de Woonplanner en de mobiele website. Nieuw en uniek: De Woonplanner van M2 Makelaars! M2 Makelaars heeft de Nederlandse primeur van een nieuwe website tooi: de Woonplanner. Met de Woonplanner kunt u nagenoeg alle objecten op de site van M2 Makelaars zelf inrichten. De plattegron den staan op schaal voor u klaar en u kunt zelf meubels, vloerbedekking en zelfs planten en struiken plaatsen! Zo krijgt u, van achter uw computer, gelijk een goede indruk van de indelingsmogelijkheden van wellicht uw nieuwe thuis. Speciale aandacht is besteed aan de gebruiksvriendelijkheid van het programma. U hoeft geen software te downloaden, alles werkt direct met uw internetprogramma. De diverse inrichtingsmogeli jkheden zijn eenvoudige uit diverse categorieën te slepen naar het gewenste vertrek. Meubels kunnen gedraaid worden, vergroot of verkleind worden, etc.. Vervolgens kunt u de door u gemaakt indeling afdrukken en bewaren. De Woonplanner is een initiatief van het Zeeuwse bedrijf Promoshot, bekend van de 'Virtual Tours' die ook op de website van M2 Makelaars te zien zijn. Promoshot is zeer tevreden over de samenwerking met M2 Makelaars. Over en weer zijn nuttige adviezen gegeven om tot een gebruiksvriendelijk en nuttig product te komen. Probeer zelf eens de woonplanner op de website van M2 Makelaars: www.m2makelaars.nl. Het gebruik van deze unieke service is geheel gratis! Mobiele website, ook onderweg alle informatie binnen handbereik! Het is nu ook mogelijk om de website van M2 Makelaars onderweg te bekijken. Met een PDA of Smart- phone (mobiele telefoon met internet toegang) kan uitgebreide informatie over alle objecten worden bekeken. De website is bewust 'licht' gehouden. U kiest zelf of u afbeeldingen wilt bekijken en de vormgeving is geoptimaliseerd voor kleine schermen. Via de beperkte site kunt u alle objecten uit onze portefeuille raadplegen en eventueel foto's bekijken. Ook de vijf nieuwste objecten worden op de startpagina getoond, dus zo hoeft u niets te missen! De mobiele site is geschikt voor PDA's en nieuwe generatie Smartphones. Om de mobiele website te bekijken, kijkt u met uw PDA of telefoon op: www.m2mobiel.nl. M2 Makelaars Paul Krugerstraat 9 4382 MAVIissingen Tel: 0118-44 22 00 info@m2makelaars.nl M2 Makelaars Piet Heinstraat 4 4461 GL Goes Tel: 0113-23 79 79 goes@m2makelaars.nl Kijk voor meer informatie over onze werkwijze en ons aanbod 5 ROYALE bosvilla s DEVERKOOP IS GESTART! LANDGOED Met grote zorgvuldigheid wordt het zogenaamde dorpsbos van 's-Heerenhoek doorgetrokken naar het nevengelegen perceel waarop een vijftal riante bosvilla's wordt gesitueerd. De kavels variëren in grootte van ca. 1.530 m2 tot 2.280 m2. Hier vindt u een eigen leefruimte die voor Zeeland bijzonder is. De signatuur van de Goese architect Hans Fierloos ziet u terug in een heldere belijning. Maar bijvoorbeeld ook in de doordachte ligging van de villa's, zodat optimale privacy en bezonning gewaarborgd is. Het invullen van uw persoonlijke wensen, zoals een volledig woonprogramma op de begane grond, behoort tot de mogelijkheden. Verkoopdocumentatie: 'De Goese Watertoren' 's-Gravenpolderseweg ld, 4462 CC Goes Telefoon (0113)21 94 45 info@steendijk.nl www.steendijk.nl Kortom, met 's Heerenbos komt uitzonderlijk wonen binnen handbereik! Ja»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 82