3 1 f Familieberichten Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN 32 I Vrijdag 21 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P, Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Als zeer trotse Oma Opa maken wij de geboorte bekend van onze kleindochter Djennaba Maria Geboren 1 9 september 2007 Dochter van Sanne Maria Hollestein Sulaiman Barrie Mary Rik Hollestein Correspondentieadres: Koekoek 14437PD Ellewoutsdijk ^éÊSÊÈ "W™" "Zielsveel" Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn man, maatje en onze lieve papa Theodorus Coppoolse Theo 12 augustus 1948 f 20 september 2007 Wij zijn dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen hebben beleefd. Joke Coppoolse-Groot Nibbelink Vivian Martine Oude Rijksweg 43 4339 BA Nieuw- en St. Joosland Theo is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg daar is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 23 september van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 september om 13.00 uur in de Protestantse kerk, Kerkplein te Nieuw- en St. Joosland. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Nieuw- en St. Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde kerk. Verdrietig zijn wij door het toch nog onverwacht overlijden van onze broer, zwager, neef en oom Theo Coppoolse Rinus Coppoolse en Matty Coppoolse-Geerse Wim Coppoolse en Jaco Coppoolse-v.d. Oord Willy Dekkers-Coppoolse en Will Dekkers Ina van Beem-Coppoolse en Peter v. Beem Kees Vogel en Rie v. Veen Lena Vogel-Matthijsse Mien Geldof Neven en nichten be in onze gedachten was je in onze gedachten ben je in onze gedachten zul je altijd blijven Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een lang durige ziekte toch nog plotseling van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer, schoonbroer en oom Frederik fogchem Dieleman Frits in de leeftijd van 40 jaar. Biervliet: A. Dieleman (in herinnering) N.S. Dieleman-Dekker Ania en Karei Dekker-Dieleman Evelien Martijn Bergen op Zoom, 19 september 2007 Correspondentieadres: Boterzandestraat 5 4521 AS Biervliet De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 24 september om 15.00 uur in de Protestantse Kerk te Biervliet. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium 'Temeuzen'. Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze moedige neef Frits Dieleman Ko t en Corrie Dekker-Koster Bram f en Francien Dekker-Risseeuw Janni en Piet t van Cruiningen-Dekker Lies en Cor de Koeijer-Dekker Ineke en Dirk Maranus-Dekker Joke en Ko de Bruyne-Dekker Neven en nichten Op zondag 23 september 2007 is het 65 jaar geleden dat onze ouders Jan Francke en Tan Francke-Dingemanse zijn getrouwd. Sandenburghlaan 2, kamer 131.4351 RL Veere Telefoon 0118-577034 Wij hopen dat op die middag in kleine kring te vieren. Als u hen wilt feliciteren kan dat in de periode erna, liefst na telefonische afspraak. Hun dankbare kinderen Telefoon 0118-556122 Plotseling uit ons leven Maar niet uit ons hart Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Izaak Bertou Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Saar, hun kinderen, kleinkinderen en overige familieleden. We wensen hun sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Arsene Betsy Bram Addy Jos Annie Pim Trees Een modern bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 natuursteen@ferketendemaat.nl Fax: 0114-310611 En in stilte lopen we verder Bedroefd en toch nog onverwacht, moeten we afscheid nemen van onze vriend Theo Coppoolse Onze gedachten zijn bij Joke, Vivian en Martine. Els, Marieke, Kees, Paul, Yvonne, Anouk, Dennis, Pita, Marcel, Piet en Ceciel De kerkenraad van de Protestantse Gemeente van Nieuw en Sint Joosland heeft met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van onze ouderling-kerkrentmeester Theo Coppoolse Wij wensen Joke, Vivian en Martine veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies en bidden voor hen om Gods troost volle nabijheid. 20 september 2007 Namens de kerkenraad W. P. Staat, preses E. de Haan-Roelse, scriba Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Bedroefd, maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verzorgingshuis "Sint Maarten in de Groe" en verpleging in Zorgcentrum "Ter Weel", locatie Goes, is overleden, in de leeftijd van 88 jaar, onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Driedijk-de Jonge Roosendaal: Zr. Corona de Jonge 's-Heer Arendskerke: W. de Jonge 's-Heer Arendskerke: M. de Jonge-Schrieks Lewedorp: C. Rijk-Driedijk Goes: K. L. Huige-Driedijk Neven en nichten Goes, 19 september 2007 Correspondentieadres: Van der Biltlaan 75 4421 BD Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 september van 19.00 tot 20.00 uur in verzorgingshuis "Sint Maarten in de Groe", kamer 216, Laantje van Westdorp 1 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 24 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12.00 uur plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Nadat zijn laatste levensjaren zeer moeilijk en zwaar waren, is overleden Hendrik Gerardus Goedhart Hontenisse, Axel, 30 januari 1917 15 september 2007 Naar de uitdrukkelijke wens van Henk is hij gecremeerd en wordt zijn as bijgezet bij het graf van zijn geliefde Emma. Correspondentieadres: Postbus 344 4530 AH Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76