n Ti Familieberichten ARENSMAN 34 I Vrijdag 21 september 2007 PZC wa Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Adriana de Kraker weduwe van fan de Groote in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Fontaine (Fr.): Ko en Janine Breskens: Nellie en Loran Alblasserdam: Tanja en Henk Breskens: loop en Martha Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 19 september 2007 Correspondentieadres: Scheldekade 29 4511 AW Breskens De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 25 september om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTemeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij zijn de medewerkers van 'De Stelle', afdeling Klaproos, dankbaar voor de goede zorgen aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 'Mijn genade is U genoeg' Bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis dat onverwacht is overleden mijn innig geliefde, zeer zorg zame man, onze vader, opa en overopa Jacobus van de Linde Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Kloetinge, 13-10-1917 Goes, 19-09-2007 Kloetinge: Cornelia van de Linde-Minnaard Kloetinge: Quinten van de Linde Fia van de Linde-Zwartepoorte Marco en Linda, Sanne, Marion f, Romy, Quinten Carola en Niels, Remco, Danique Sandra en Wouter Rens en Daniëlle Goes: Wim van de Linde Yvy van de Linde-Denorme Claudia en Khaled Félicie en Frans, Aline Moïra en Johan Surya Kloetinge: Hans van de Linde Nellie van de Linde-Verbeem Marianne en Wijnand Monique en Frangois Oostburg: Jan van de Linde Marja van de Linde-Sterkenburg Peter en Mariska Judith en Niels Robert Goes: Ingrid van de Linde Renée Schouwenberg Schimmelpenninckstraat 12,4481 AH Kloetinge Mijn man, onze vader en opa is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 22 september van 16.30 tot 18.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 24 september om 12.30 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in verenigingsgebouw 'Amicitia', Schimmel penninckstraat 14 te Kloetinge. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Je was geweldig, het was altijd fijn bij u te zijn. We zijn er trots op dat u onze opa was. Wees gerust we zullen altijd voor oma zorgen. Rust zacht lieve opa. Namens alle kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloetinge, september 2007 Met verslagenheid hebben wij vernomen dat plotseling is overleden onze geliefde zwager Ko van de Linde Uit allernaam D. Minnaard Geheel onverwacht is onze oud-directeur en oprichter van ons Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge BV Jacobus van de Linde op 89-jarige leeftijd van ons heen gegaan. Hij heeft ook na zijn pensioen veel belangstelling en mede leven getoond met het bedrijf, hij was graag gezien op kantoor en de bouw welke hij regelmatig bezocht. We zullen zijn uitstraling en aanwezigheid missen, maar zorgen voor zijn (hun) bedrijf. Namens directie, alle medewerkers en oud-medewerkers Marco van de Linde Kloetinge, september 2007 Lieve Opa Afscheid nemen, dat wilde je niet, het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer "Het is goed, vecht maar niet meer". Martine, Ellen en Tim, Sarah en Bart, Robert en Ellen, Brian en Miranda, Jim, Nicole, Sofie en Thierry, Femke en Chris, Wietske en Roy Dag Opapapa Gwen en Viggo Op je eigen rustige wijze was je er altijd. Je was gek met kinderen en zij weer met jou. Evenwichtig en tevreden in het leven, altijd aardig voor iedereen Jan Jaap van der Pas 2 mei 1966 18 september 2007 Verslagen, verbijsterd en verdrietig blijven wij achter. Anne-Marie van Valen Jaap en Klara van der Pas Evelijn van der Pas en Jean-Pierre Coenen Quinten, Julian Piet en Margot van Valen Ineke van Valen en Kees Veldboer Sophia, Kees, Sjoerd Karei en Inge van Valen Wouter, Tim Luchtstraat 28, 2408 NT Alphen aan den Rijn Zaterdag 22 september is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 16.00-17.00 uur in Uitvaartcentrum Alphen aan den Rijn, Ambonstraat 5. Maandag 24 september is er van 13.00-13.45 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen in crematorium Alphen aan den Rijn, Verlengde Aarkade 22. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangen in de aula van het crematorium. Na de plechtigheid ontmoeten wij u graag in de ontvang kamer van het crematorium. We zullen je missen Dag lieve oma Dag lieve opoe Een dikke kus van: Gina en Pascal, Giovanni, Guillermo Martin en Emanuelle, Sienna Dorien en Ben, Kiara Freddy en Wil ma Patricia en Jeroen, Barry, Youri Daniëlle en Edwin. Natascha, Dewi Wesley, Roy Laura, Julien Dennis, Jeffrie, Melissa Eline en Sander, Menno en Iris, Michiel Justin, Jason, Dean, Cheverney Jacky, Nicky Riva, Macy Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen, delen wij u mee dat toch nog onverwacht in haar slaap is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en opoe Marian Masius-Moeljani weduwe sinds 19 februari 1981 van Ferdinand George Masius Carla en Rudi van den IJssel Ronnie en Gerda Masius Harry en Erika Masius Raymonde (in herinnering) Peter en Erna Masius Tino en Mona Masius Wikke en Danny Matthijs Petra en Bas Kabboord Jesse en Sylvia Masius Marian en André de Visser Sabina Masius Middelburg, 20 september 2007 Buitenruststraat 159 Correspondentieadres: Carla van den IJssel-Masius Noordmonsterweg 2, 4332 SC Middelburg Dinsdag 25 september is er gelegenheid tot afscheid nemen en zullen we haar herinneren om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Lieve Pa, Tot op het laatste moment zei je dat je zoveel van ons hield, maar ook dat je wilde gaan en even later is je wens in vervulling gegaan. Ik zal je enorm veel missen. Liefs, Angelo Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard Vanaf de eerste dag Ondanks angst en ondanks pijn Was er telkens weer zijn lach Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, mijn lieve vader, schoonvader, opa en schoonzoon Gustaaf Marcel Pielaet echtgenoot van Linda Kooijman in de leeftijd van 58 jaar. Schoondijke: Linda Pielaet-Kooijman Breskens: Angelo en Andrea Pielaet-van Muiken Tom Isa Oostburg: J.M. Rieteco 4507 AD Schoondijke, 19 september 2007 Van der Slikkestraat 8 De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 24 september om 10.30 uur in crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden op 18 september 2007 van onze collega Jan Jaap van der Pas Jan Jaap was een groot aantal jaren werkzaam bij Van Oord als Team Manager op de afdeling Graphics Design. Hij was een zeer loyale, vakkundige en gedreven collega die met groot enthousiasme zijn werk uitvoerde en altijd voor ons klaar stond. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner en zijn familie. Directie en medewerkers Van Oord nv ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVEIAND TELEFOON 0111-412877 Lieve opa. Een laatste tekening voor jou. Tom en Isa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36