auto bijna tot op het plein' PZC WOB inzet tijdrace tube Di Stilo VAN DER SLOOT Supermarkt in Arnemuiden stap dichterbij Wij geven u de helft cadeau! Gedeputeerde Van Heukelom: begrip 'fusie' in de zorgsector moet in Zeeland verdwijnen for boys and girls W PZC Vrijdag 21 september 2007 31 SCHOFNMODE Lange Delft 48, Middelburg arnemuiden - Projectontwikkelaar Novaform begint in november met de voorbereidingen van de bouw van de supermarkt in Arne muiden. Dat meldt de nieuwsbrief van de wijkbeheergroep Arnemui den. Eerst worden de drie woningen ge bouwd als vervanging voor de drie huizen die moeten wijken voor het plan. Daarna worden de oude woningen en de oude gymzaal die nu nog op de hoek van de Clasi- nastraat staat gesloopt. Waarschijn lijk beginnen de sloopwerkzaam heden in het voorjaar van 2008. Daarna moet eerst de bodem wor den onderzocht door archeologen en begint de bouw van de super markt. De projectontwikkelaar is niet bereikbaar voor commentaar. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. terneuzen - Gedeputeerde Van Heukelom vindt dat in de Zeeuw se zorgsector het woord 'fusie' moet verdwijnen. 'Samenwerken' levert volgens hem meer op. Dat zei hij gisteren op een symposium van het Zeeuws-Vlaams Zorg Over leg in Terneuzen. „Al dat gezeur van: jullie zien ons niet staan", zei hij tegen de Zeeuws-Vlamingen. „Jullie staan aan de top, omdat jul lie zo goed samenwerken. Aan de andere kant van de Westerschelde wachten ze op u. Hier wordt over de eigen zorginstelling heen geke ken. In deze sector moet je soms wat burgerlijk ongehoorzaam zijn. Dat komt voort uit bezieling en dat verdedig ik met u. Hier begint de victorie, jullie zijn innovatief" Middelburg wil stukken over aanbestedingsfout stadskantoor niet geven. door Adri Klinkenberg den haag - De gemeente Middel burg heeft de Raad van State in Den Haag gevraagd een spoedbe- slissing te nemen in de kwestie over de aanbesteding van het nieu we stadskantoor van de Zeeuwse hoofdstad. Hiermee hoopt het gemeentebe stuur te voorkomen dat een aantal documenten openbaar gemaakt moet worden die te maken heb ben met het aanbestedingsdebacle. Het gemeentebestuur maakte een fout door het stadskantoorproject niet Europees aan te besteden. De rechtbank in Middelburg be paalde in juni van dit jaar dat het gemeentebestuur een aantal docu menten over de kwestie ter inzage moet geven aan advocatenkantoor AKD Prinsen Van Wijmen, dat na mens een cliënt een inzageverzoek op grond van de Wet Openbaar heid van Bestuur (WOB) heeft in gediend. Het advocatenkantoor probeert er al tweeëneenhalf jaar achter te ko men waarom de Europese Com missie - het dagelijks bestuur van de Europese Unie - een klacht over de niet-Europese aanbeste ding van het stadskantoor heeft ge seponeerd. Het gemeentebestur van Middel burg heeft de uitspraak van de rechtbank in hoger beroep aange vochten bij de Raad van State. De zaak wordt echter pas tegen het eind van dit jaar behandeld. De gemeente Middelburg wil niet het risico lopen nu al de stukken ter inzage te moeten geven. Om die reden vroeg zij de Raad van State in Den Haag gisteren om de uitspraak van de rechtbank tij delijk buiten werking te stellen. Over twee weken wordt uitspraak gedaan in deze zaak. BIJ NADER serooskerke - In PZC van giste ren is een foute opbrengst ver meld bij de sponsorloop van basis school De Wegwijzer in Seroosker- ke. De leerlingen stapten woens dagavond niet 800, maar 2800 eu ro bijeen voor Unicef Vorig jaar bracht de actie 2200 euro op. middelburg - De belangstelling voor de cursus voor mantelzorgers van het steunpunt mantelzorg in Middelburg is groot. Helaas stond in het artikel afgelopen woensdag een verkeerd telefoonnummer. Het juiste is: 0118-553530. mt 140t/m 176 o protest oo'neill obillabong orip-curl oquiksilver Grote Kade 40/42 GOES Segeersstraat 66/68 MIDDELBURG Ouders brengen hun kinderen naar school bij de Louise de Colignyschool in Vlissingen. De school wil de oudei lopen of fietsen, in plaats van ze te brengen met de auto. ;timuleren om hun kinderen te laten foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33