Familieberichten 28 j Donderdag 20 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze goede oom Izaak Bertou Breskens: Conny en Nel Roets Larissa Frans Wij wensen tante Saar, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Izaak Bertou Ons medeleven gaat uit naar Saar, kinderen en klein kinderen. Cadzand: Henk en Corrie Brevet Sandra, Brenno en kinderen Jeannette, Wim en kinderen Groot was zijn liefde, groot het verdriet. Mooi de herinneringen, die hij achterliet. Geheel onverwacht, is tijdens zijn vakantie in Italië, overleden mijn innig geliefde man en jonkje, onze vader en opa Hans van Beveren weduwnaar van Maria van Gastel In de leeftijd van 64 jaar. Hij genoot nog zo van zijn leven. Wij zullen zijn lieve karakter en vrolijke lach missen. Rinske van Be veren-Walinga Monique en René Dennis Viktor Overige kinderen en kleinkinderen Passignano sul Trasimeno, 8 september 2007 Nieuwe Gouwe OZ 100 2803 RA Gouda Hans is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. Wij zullen afscheid nemen van Hans tijdens een samenzijn op maandag 24 september om 13.15 uur in het uitvaart centrum op het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Tijdens hun vakantie, volop genietend van het leven, is tot ons groot verdriet, geheel onverwacht overleden, onze lieve broer, zwager en oom Hans van Beveren We wensen Rinske, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Uit aller naam familie van Beveren Herinner mij, maar niet in sombere dagen, als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma, Rie Brugge Breskens t Vlissingen 14 februari 1927 18 september 2007 Harry en Jeanne Berendsen-de Smet Nina Lieke Annelies Berendsen en Theo van den Berge Correspondentieadres: Schorrenkruidlaan 31 4553 BZ Philippine Er is gelegenheid om afscheid van Rie te nemen op maandag 24 september van 12.45 tot 15.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen persoonlijk bericht hebt ontvangen, dan bent u hierbij van harte uitgenodigd. Wij zijn verdrietig om het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Rie Brugge Vlissingen: Hannie Wisse-Brugge lo Wisse (in herinnering) 's-Gravenpolder: Ans en Kees Wouter Westdorpe: Chris en Sonja Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, is in haar slaap overleden onze lieve schoonzus en tante Rie Brugge Ida Berendsen Robbie en Patricia, Gianni Jan en Nel Berendsen Marjolein, Giselle en Jeffrey Erwin en Lisanne, Jordy en Roy Vlissingen, 18 september 2007 Slechts het blad is gevallen, de stam blijft bestaan Anjes, wij zullen jou missen Henk en familie, veel sterkte toegewenst. 'Vlijtig Liesje' Dionne, Ellen, Joyce, Karin, Lisette, Nelleke Even strijdvaardig als tijdens een wedstrijd is ons volleybalmaatje Anjes de strijd met haar ziekte aangegaan. Samen een wedstrijd verliezen is acceptabel. Jouw verlies is moeilijk te aanvaarden. We zullen je missen. We wensen Henk en verdere familie alle sterkte om dit verlies een plekje te geven. Volleybalmeiden Kattendijke Martine, Carla, Laura, Connie, Nelleke en Mieke zv Veilig in Jezus armen Veilig aan Jezus hart Daarin zijn teer erbarmen Daar rust mijn ziel van smart. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat na een zorgzaam leven nog vrij onverwacht van ons is heen gegaan mijn vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Janna Drost-de Putter Hoek, 4 februari 1924 Maurik, 19 september 2007 Maurik: Gerrit C. Drost Ingen: Nel Blom-Drost Piet Blom Maurik: Riet Hasselaar-Drost Herman Hasselaar Maurik: Bertus Drost Wilma Drost-Kluvers Eek en Wiel: Meeuwis Drost Bowiene van Eek Eek en Wiel: Henk Drost Antine Drost-Beyer Ravenswaay: Gerrit Drost Cora Drost-van Dam Klein- en achterkleinkinderen Buitenweg 72 4021 BE Maurik Er is gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 21 september van 19.30 uur tot 20.30 uur in het rouwcentrum aan de Valentijnstraat 2 te Maurik. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 22 september om 14.00 uur in bovengenoemd rouw centrum, voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Maurik. Geen bloemen Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en onze 'ouwe' oma Johanna Jasperse-de Nooijer Janna weduwe van fan fasperse In de leeftijd van 84 jaar. St. Laurens: L. Jasperse J. A. Jasperse-van Drunen Vlissingen: Johnny en Jacintha York Nander Middelburg: Jeannette en Evert Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Watertoren. Middelburg, 18 september 2007 Correspondentieadres: Van Citterstraat 34 4333 KX St. Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 september a.s. om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aan sluitend zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56