Familieberichten 30 I Donderdag 20 september 2007 PZC wa Groot is de leegte en het verdriet, mooi zijn de herinneringen. Op 19 september 2007 is overleden mijn moeder, onze oma en overoma Maria Tannetje van der Krift-Provoost weduwe van Jacob van der Krift In de leeftijd van 88 jaar. Jopie van der Krift Ben Slot Stephany en Peter Sanne Stan Simone en Marcel Julia Thomas Ma non en Melano Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Simniavoor de goede zorg en aandacht. Correspondentieadres: Herenstraat 4 4357 AL Domburg Moeder is opgebaard in haar kamer (nr. 207) in Simnia. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 september a.s. van 16.30 tot 17.00 uur. U wordt uitgenodigd om de afscheidsdienst bij te wonen op zaterdag 22 september om 11.15 uur in het ontmoetings centrum Schuttershof aan de Kanonweistraat te Domburg, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Domburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het Schuttershof. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag Lieve Oma We zullen je missen. Sanne, Stan, Julia, Thomas Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus en tante Maria Tannetje van der Krift-Provoost Rie Gillis Provoost Jan Provoost Tan van Eijzeren-Provoost Neven en Nichten t Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve pa, schoonvader, opa en opapapa Albertus Louis Martens weduwnaar van Maria Francina Verhoosel op de leeftijd van 99 jaar. Terneuzen: Wies en André den Exter-Martens Martine Ellen en Tim Koewacht: Leo en Leonie Martens-Rammeloo Sarah en Bart Terneuzen: Maurice en Marjorie Martens-de Groote Robert en Ellen, Gwen, Viggo Brian en Miranda Oostburg: Tiny en Leo Fokke-Martens Jim Nicole Terneuzen: Ab en Marleen Martens-Bassier Sof'e en Thierry Zuiddorpe: Marjke en Joep Odebeke-fv artens Femke en Cbr\- Wietske en Roy Terneuzen, 18 september 2007 Correspondentieadres: Gentiaanstraat 32 4537 DA Terneuzen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 24 september om 10.30 uur in de Emmaiiskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Restaurant De Kreek, Noteneeweg 28 te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Afscheid nemen, dat wilde je niet, het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer "Het is goed, vecht maar niet meer". Martine, Ella en Tim, Sarah en Bart, Robert en Ellen, Brian en Miranda, Jim, Nicole, Sofie en Thierry, Femke en Chris, Wietske en Roy Dag Opapapa Gwen en Viggo Met droefenis hebben we kennisgenomen van het over lijden van de heer J. P. Oosterling Echtgenoot van onze collega Gisela Oosterling-van Houte Wij wensen Gisela en haar familie veel sterkte met dit zware verlies. Collega's team UHV Breskens Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen 'O, als ik dood zal, dood zal zijn kom dan en fluister, fluister iets liefs, mijn bleke ogen zal ik opslaan en ik zal niet verwonderd zijn. En ik zal niet verwonderd zijn; in deze liefde zal de dood alleen een slapenslapen gerust een wachten op u, een wachten zijn. J. H. Leopold Onvoorstelbaar groot is ons verdriet door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Edward Carl Maria de Mul echtgenoot van Christina Antoinette Dobbeleir in de leeftijd van 66 jaar. Terneuzen: Christina de Mul-Dobbeleir Bergschenhoek: Alexandra Lindner-de Mul Ralph Lindner Michaël en Eva Barendrecht: Antoinette van Beest-de Mul "Reinier van Beest Julia Familie de Mul Familie Dobbeleir 17 september 2007 Amerstraat 46 4535 CL Terneuzen U kunt afscheid nemen van Edward op vrijdag 21 september tussen 19.00 en 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roose- veltlaan 6 te Terneuzen. De uitvaartplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 22 september om 10.30 uur in de Emmaiiskerk, alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Na de plechtigheid zal de crematie plaatshebben in crema torium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We '11 meet again Don 't know where Don 't know when. Toch nog onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze pa. opa, broer en schoonbroer Francois Bernard van Opdorp echtgenoot van Elza Maria Boutens 28 oktober 1927 18 september 2007 Terneuzen: E. M. van Opdorp-Boutens Terneuzen: Monique van Opdorp BBoys Waterlandkerkje: Ingrid van Opdorp Jan de Meijer Axel: Jacqueline van den Bos-van Opdorp Willy van den Bos Denny Gorinchem: B. F. van Opdorp M. H. van Opdorp-da Conceigao Vondelstraat 4 4532 EK Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 21 september van 20.00 tot 20.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. De samenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden maandag 24 september om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Ingrid Far away now Close in our hearts forever Dennis Kees Pally Desiree Annemarije Leonard Janet Anne Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacobus Pieter Oosterling echtgenoot van Gisela Maria van Houte in de leeftijd van 68 jaar. Breskens: G.M. Oosterling-van Houte Breskens: Danny en Monique Rosalie Dennis Tom Breskens: Ko en Urai Amanda en Maik Mickey Davey Vanessa Breskens: Adrie en Sylvia Anne Breskens: Zus Kim i»! Seringenstraat 10 4511 GJ Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 22 september om 14.00 uur in de SoW-Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Ontmoeting'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. hou van de mensen, zoals ze zijn, er zijn geen anderen, Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Ingrid Rijke-de Kort Wij zullen Ingrid blijven herinneren als een warme oprechte persoonlijkheid en gewaardeerde collega. Wij wensen Cees, kinderen en familie veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Namens oud collega's Hoeve La Salette Martin Annie Gert-Jan Greet je Bert Marije Margriet Cor Martin Robert Jeanette Chris Ada Chantal Vincent Jack Jannie Vogelwaarde, 18 september 2007 Mevrouw Ingrid Rijke-de Kort moeder van onze vierdejaars cursist verpleegkunde Simone is na een ernstige ziekte overleden. Wij wensen Simone en familie veel sterkte om met dit verlies om te gaan. Sector ZWO ROC Westerschelde, Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32