5 jaar "Het Kinderpaleis11 De Egelantier is er weer openr de herfst kan beginnen! De wereld aan je voetenr met Feest in de keukenr dankzij de Uggrs van Dis That De Looff 1 8 I Donderdag 20 september 2007 PZC Alweer 5 jaar geleden begonnen Annelies en José met hun feest- en cadeauwin kel aan de Pottenmarkt 22 in Middelburg. Middelburg - Verlangen naar regen, wind en vallende bladeren? Zo gek is dat nog niet. Want De Egelantier is weer in het land. En dat betekent volop genieten van traditione le, klassieke en eigentijdse kleding van Britse en Ierse makelij. Voor de vaste klanten van Het Kinderpaleis" wordt er een klan tenkaart geïntroduceerd. Niet één die weer bij de velen in uw porte monnee komt, maar één die in de winkel wordt bijgehouden. Als u voor 100, besteed heeft, krijgt u 5, korting op uw volgende aankoop. Meer weten? Het Kinderpaleis is geopend op maandag van 13.00-17.30 uur, dinsdag - vrij dag van 9.30 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Naast dat u welkom bent op de Pottenmarkt kunt u dit jaar ook de stand (nr.203) bezoeken op de Jonge- Gezinnenbeurs in Utrecht van donderdag 1 november t/m zondag 4 november Het Kinderpaleis Pottenmarkt 22, Middelburg T: 0118-638351 I. -.www.hetkinderpaleis.com In die jaren is het assortiment flink uitge breid. In eerste instantie waren ze gestart met klein houten speelgoed, nu kunt u er ook grotere artikelen zoals loopfietsen, kastelen, poppenwagens en oventjes kopen. Ook het babyspeelgoed is goed vertegen woordigd met bekende merken als: BamBam, Keptin-Jr en Haba. Voor de wat oudere kin deren zijn er de Paporidders en Sleichdieren. Om elk feest te laten slagen zijn er diverse feestartikelen in verschillende thema's zoals: "Spiderman" en "Prinses" te koop. En ook voor uitdeelcadeautjes (al vanaf 0,35) kunt u er terecht. Er wordt een wedstrijd gehouden van zater dag 15 september t/m zaterdag 13 oktober om het jubileum te vieren. Het is de bedoeling om een zelfge- knutselde kroon te maken en die in te leveren in de winkel. Op woensdagmiddag 17 oktober is de prijsuitreiking voor de mooiste kroon in de leeftijdscategorie van 4-6 jaar en van 7-9 jaar. De herencollectie biedt eveneens weer plenty mogelijkheden. Behalve in Donegal Tweed heeft De Egelantier ook colberts in Harris Tweed, soepele geborstelde katoen en fine cashmere. Ook pantalons zijn er - behalve in corduroy - in geborstelde katoen, in trendy kleuren. Voor zowel de dames als de heren heeft De Egelantier merino- en lamswollen truien en vesten laten vervaardigen in een fijnere, dun nere kwaliteit die het hele jaar door draagbaar zijn. De Egelantier is tevens gespecialiseerd in rie men van Stefano Corsini en heeft de grootste collectie Viyella overhemden van Nederland. De Egelantier, Herenstraat 5, Middelburg T: 0118 650665 E-mail: egelantiermiddelburg@planet.nl De Egelantier is een begrip onder de liefheb bers van elegante najaars- en wintermode van natuurlijke stoffen. Het kleurenfestival dat zich voor de klant ontvouwt en de grote diversiteit in stijlen zijn ook dit jaar weer ronduit brilliant. De damescollectie van de Egelantier telt col berts (t/m maat 48) in zijdezachte Ierse Donegal Tweed en de ietwat ruigere Schotse Harris Tweed. Laatstgenoemde variant heeft een meer landelijke uitstraling. Er is een ruime keuze in mode van 100% fine cashmere: truit jes, vestjes en pull-overs in talloze kleuren, effen of gedessineerd, met fantasiekragen en borduursel. Cashmere is een (ook voor wie geplaagd wordt door een wolallergie) zeer comfortabel, machinewasbaar materiaal. Wegens groot succes in voorgaande jaren stelde De Egelantier weer een mooie collectie katoenen coltruitjes samen, in acht verschillende kleuren. En dan zijn er natuurlijk die fraaie, originele Pashmina sjaals. Ondernemend Zeeland Middelburg - Dis That heeft niet alleen een naam hoog te houden op het gebied van spor- tief-casuai dames- én herenmode van de betere merken, maar voorziet ook in de mooiste cadeauartikelen en woonaccessoires. En natuurlijk: Ugg's! Dis That heeft niet alleen de laarzen van dit megamerk in huis, maar ook schoenen en accessoires. Dis That biedt het mooiste van twee werel- watertanden. Prachtig serviesgoed en de den, met enerzijds een prachtverzameling mooiste keukenspulletjes, maar ook kaarsen in woonaccessoires en -textiel, (klein)meubelen en exclusieve cadeauartikelen en anderzijds een modieus, sportief-casual assortiment kle ding, schoenen en accessoires. Zowel mannen als vrouwen vinden er feitelijk alles wat past binnen een sportief-classy leefstijl. Er is kleding van o.a. Tommy Hilfiger, River Woods en McGregor, maar ook Van Santen Van Santen (overhemden), Mason's (broeken), North-Sails en Napapijri. De damesmaten lopen van 34 tot 46. Als altijd zijn de cadeauartikelen en woon accessoires van Dis That weer om van te alle formaten, kleuren en vormen en andere sfeermakers voor de lange najaars- winter avonden. Ook de nieuwste collectie van Rivièra Maison - dat Dis That heeft uitver koren tot selected dealer - spoort volop aan tot cocoonen. En dan: Ugg's! Als enige op Walcheren heeft Dis That het complete Ugg's assortiment in huis: de bekende laarzen van schapenvacht, maar ook suède instapschoenen voor dames, pantoffels en slippers (tot maat 42), een heer lijk warme muts en sjaal, de beken de Ugg's tas en - gloednieuw in het Ugg's assortiment - leren dames laarzen met een lage of hoge hak, met op de binnenzool een schapen vachtje. Met de Dis That Extra Card spaart u voor een leuke korting van 5% over uw besteding. Dis That, Markt 73, Middelburg T: 0118 650151 I: www.dis-and-that.nl Keukenstudio De Looff, Bedrijfsweg 11, Vlissingen T: 0118 491929 Een vliegende start maakte Keukenstudio De Looff op industrieterrein Vrijburg door, de afgelopen zes maanden. Wat wil je ook: de keukens van De Looff zijn top, de prijzen daarentegen laag en de keuken van uw dromen staat ook nog eens binnen een paar weken spie en span in uw woning. Zo wordt een keuken kopen pas écht een feest! Bijna 50 keukens plaatsten de vaklieden van Keukenstudio De Looff sinds 1 maart. Nóg een fors aantal is in bestelling. De paradepaardjes van de merken Nolte en Hebaform zijn een schoolvoor beeld van Duitse gründlichkeit: zeer fraai van lijn, efficiënt tot in het kleinste detail, gemaakt van de mooiste materialen en voorzien van de beste appa ratuur van bijvoorbeeld Siemens en Bosch. Met een duurzame keuken van Keukenstudio De Looff bent u verzekerd van minstens 20 jaar kookplezier. De keuze die De Looff biedt is op zijn zachtst gezegd ruim. Er zijn keukens in praktisch iedere stijl en dank zij het enorme aanbod in accessoires en apparatuur stelt u moeiteloos een fantastische keuken samen. Op basis van uw wensen wordt een 3D- ontwerp in kleur gemaakt. U ontvangt altijd een volledige offer te. Dat wil zeggen: u wordt niet achteraf onaange naam verrast met extra kosten. Een vast team van installateurs en monteurs plaatst niet alleen uw keu ken, maar verzorgt zonodig ook alle bijkomende werkzaamheden. Daarbij kunt u denken aan de gas- elektra- en watervoorzieningen en eventuele aan passingen aan wanden en vloeren. Het verkoop team van De Looff vertelt u graag meer over de mogelijkheden en nodigt u van harte uit een kijkje te komen nemen. Keukenstudio De Looff is gevestigd op het uitstekend bereikbare industrieterrein Vrijburg, tussen Middelburg en Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 18