Een bekende overleden? Zoek, Vind... ?t iïlensen i c .nl teken het condoleanceregister r I 1 1 1 i 1 www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Familieberichten 32 I Woensdag 19 september 2007 PZC Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Met de herinnering aan de gelukkige jaren die hij aan mij en ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van Wilfried Segers echtgenoot van Ria Segers-Rottier Hulst, t St. Jansteen, 5 november 1941 17 september 2007 St. Jansteen: Ria Segers-Rottier Familie Segers Familie Rottier Hoofdstraat 41,4564 AM St. Jansteen Wilfried is opgebaard in de rouwkamer van DELA, locatie "Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 21 september van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 22 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn. Wilfried, wij zullen je heel erg missen! Bedankt datje mijn allerliefste peter wilde zijn. Pavlina en Evert Herwegh Vol ongeloof vernamen wij het bericht van het plotselinge overlijden op 65-jarige leeftijd, van onze oud-medewerker Wilfried Segers Wilfried is ruim 36 jaar bij GTI in Temeuzen in dienst geweest. Vijf jaar geleden heeft hij als inbedrijfsteller gebruik gemaakt van de vroegpensioenregeling. Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn vrouw Ria. Wij wensen haar veel sterkte toe in de komende tijd en hopen dat zij de kracht zal vinden om het verlies te kunnen verwerken. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers van GTI Zuidwest Zo helemaal haar zelve, in alles wat zij deed, haar lachen en haar huilen, haar lief en haar leed. Door haar Schepper is thuisgehaald, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Neeltje Reijerse ~Nel~ 60 jaar gehuwd geweest met Dirk Pieter van Zweeden Goes, 4 juli 1913 t Vlissingen, 17 september 2007 Tilburg: Tanny van Zweeden-Brünken Hans Brünken t Wilfred en Bepke Grijpskerke: Wim van Zweeden Annie van Zweeden-Speelman John en Linda Joey, Mike Nicole en Harold Jarno, Indy Vlissingen: René van Zweeden Matty van Zweeden-Speelman Robby en Tanja Joy, Fay, Liv Kitty en José Yoeri Benjamin en Kelly S? Correspondentieadres: Steenhuisstraat 27,4382 EW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 september van 10.00 tot 10.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst waarvoor u van harte bent uitgenodigd en welke geleid wordt door de heer J. Bimmel, zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wij waarderen het personeel van Ter Reede en Weyevliet voor hun liefdevolle aandacht en zijn hen hiervoor erg dankbaar. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus en tante Nel van Zweeden-Reijerse In de leeftijd van 94 jaar. Vlissingen: C.E. Smit-Snoep Middelburg: E.C. de Boks-Snoep Neven en nichten Vlissingen, 17 september 2007 zzm. 19 september 2006 19 september 2007 In memoriam Mireille de Koeijer we weten nog precies hoe je lachte en hoe je keek, wat je zei en wat je deed Lieve Mireille, we missen je zo Familie de Koeijer Familie de Krijger 19-9-2006 19-9-2007 In liefdevolle herinnering Rein Wieland Voor altijd in ons hart Ineke Alex, Els en Rianne Miriam en Rob Vooreen zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeeoozepad 20,4463 a] Goes (0113) 227525 (0113) 311 444 Vestigingen te Goes, Kapeile, Wemeldlnge, Colijnsptaat en 's-Gravenpotder www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54