Familieberichten 28 Woensdag 19 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Verder van de wereld weg Elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe Elke dag een beetje Toon Hermans Heel verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Gre Aardoom-Meerdink Zierikzee, 2 mei 1926 Dordrecht, 15 september 2007 Uit aller naam: familie Meerdink Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent als je mensen ziet, maar ze echt niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd om haar heengaan maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorg centrum "Bachten Dieke" van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Janna Bakker sinds 14 juli 1982 weduwe van Andries Johannes Anthonie IJzebaart in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: Lia en Kees de Putter-IJzebaart Erwin Terneuzen: Chris IJzebaart Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Bachten Dieke" voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. Terneuzen, 17 september 2007 Correspondentieadres: Fahrenheitlaan 426 4532 JS Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 20 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roose- veltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 21 september om 14.00 uur in zorg centrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in zorg centrum "Bachten Dieke". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van Wessel Bertossi vader van onze leerling Renzo uit brugklas 1B Personeel en leerlingen zijn diep getroffen door dit droevige bericht. Wij zullen Renzo de komende tijd steunen en begeleiden in zijn verdere schoolloopbaan. Wij wensen mevrouw Bertossi, Renzo, Lenora en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Personeel, medezeggenschapsraad, ouderraad en leerlingen van Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Renzo, wij willen je zeggen dat we het heel erg vinden dat je vader nu overleden is. We weten datje verdriet hebt, maar zullen er voor je zijn als je terug bent op school. Veel sterkte. Mentor, docenten.en klasgenoten van brugklas IB van De Rede Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wessel Bertossi Helaas heeft Wessel deze wedstrijd niet kunnen winnen. Het was een oneerlijke strijd. Wij herinneren ons Wessel als een geliefd iemand die altijd in was voor gezelligheid en een graag geziene gast was op onze tennisaccommodatie. We wensen Ingrid, Renzo, Lenora en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Tennisvereniging 'Axel' Axel, 19 september 2007 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wessel Bertossi Wessel was vele jaren een actief, enthousiast en betrokken lid van de Ouderraad St. Anthoniusschool in Axel. Wij wensen zijn vrouw Ingrid, en kinderen, Renzo en Lenora veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Ouderraad St. Anthoniusschool in Axel Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wessel Bertossi vader van onze jeugdleden Renzo en Lenora Wij wensen Ingrid en de kinderen veel sterkte toe namens de jeugdafdeling VV Axel. Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Diepbedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en allerliefste opa Izaak Machiel Bertou echtgenoot van Sara Adriana van Dale Oostburg t Cadzand 23 november 1927 17 september 2007 Cadzand: S. A. Bertou-van Dale Cadzand: Annemieke en Alexander Stephan en Kirsten Christiaan Wollerau (Ch): Marion en Frank Jamie Charlotte Vijverstraat 3 4506 AK Cadzand De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 21 september om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Retranchement. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in H.C. In de Buitenlust tegenover de molen te Cadzand. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat na een kortstondige ziekte is overleden onze gewaardeerde collega Anjes Croese-Goetschalckx Anjes was bij Zuidwester werkzaam als gedragsdeskundige binnen de regio Midden. Anjes heeft zich met grote betrokkenheid ingezet voor de begeleiding aan onze cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde mede werker en collega. Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Middelharnis, september 2007 Raad van Toezicht, Raad van Bestuur cliënten en medewerkers Stichting Zuidwester Je enthousiasme, je werklust, je betrokkenheid, je deskundigheid.Het wordt gemist. Na een ongelijke strijd bereikte ons het droeve bericht, dat is overleden onze collega Anjes Croese-Goetschalckx Als psychologe had ze een belangrijke rol in de zorg en dienstverlening van de cliënten van regio Midden. We wensen Henk, familie, vrienden en allen die haar missen veel sterkte toe. Danielle, Greetje, Lia, Marlies, Zwanet en overige collega's van de Behandeldienst Stichting Zuidwester - regio Midden In onze gedachten was je In onze gedach ten ben je In onze gedachten zul je altijd blijven Wij zijn verslagen door het bericht dat onze collega is overleden Anjes Croese-Goetschalckx Wij verliezen in Anjes een gewaardeerde en dierbare collega, die zich met hart en ziel heeft ingezet voor onze cliënten. Onze deelneming gaat uit naar allen voor wie zij dierbaar was. Medewerkers en cliënten regio Midden Cliëntenraad regio Midden Stichting Zuidwester Middelharnis, 16 september 2007 Rust zacht, Ben Bedankt voor wat je al die jaren voor ons hebt gedaan 2e en 3e elftal v.v. Hansweertse boys Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn lieve zwager en oom Oom Izaak Retranchement: Addie van de Luyster J. A. C. van de Luster (in herinnering) Retranchement: Theo en Anja Tollenaar en kinderen Groede: Bart en Esther en kinderen Heden is overleden onze zwager en oom Pieter Janse in de leeftijd van 88 jaar 16 september 2007 Familie Flipse Lieve "Opa z'n Cris" Je bent nu een sterretje voor ons in de hemel Glenn Niels, Bart We vernamen het verdrietige bericht van het overlijden van onze altijd bezige buurman dhr. P. Janse Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies De buren van de Schuitvlotstraat, fam. L.C. v. Beers fam. C.J. Bierens fam. A.K. Brasser fam. M. Dekker mw. L. Geertse-Dingemanse mw. I.M. Kint fam. A.F. Mous fam. P. de Visser fam. D. v. Bergeijk dhr. A. Boogaard fam. G. Davidse fam. K. Francke fam. A. Janse dhr. J.C. Maljaars mw. A.J. v. Noort-Polvliet Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve schoon zus en tante Maria de Kuijper-Pluijmers Johanna Leidekkers-de Kuijper Nel Louwerse-de Kuijper Laura en Rinus Pluimers-de Kuijper Elizabeth Best-de Kuijper Paula en Leon Lagaai-de Kuijper Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50