familieberichten DE KLEINE TOREN VAN BAARLAND 30 I Woensdag 19 september 2007 PZC sd Na alle goede jaren die we met haar mochten beleven, heb ben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve Neeltje Laven-Haaij sinds 1983 weduwe van Lou Laven in de leeftijd van 91 jaar. Eric en Ellen Anne en Jutta Goes, 17 september 2007 Zorgcentrum 'Ter Valcke', woning 403, kamer 5 Correspondentieadres: Van Serooskerkelaan 5,4533 LS Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 september van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 21 september om 10.30 uur in het dorpscentrum 'De Wentel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge waarna om ongeveer 11.00 uur de begraving zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemd dorpscentrum. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in "Ter Weel", unit 1 te Goes, toch nog plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Suzanna Moerland-Röber in de leeftijd van 84 jaar. M. Moerland N. Bekenes-Moerland J. F. Bekenes J. A. Lamper-Moerland L. Lamper K. Moerland D. M. Moerland-Bosselaar T. H. Verhoeven-Moerland H. Verhoeven D. M. Moerland Klein- en achterkleinkinderen Goes, 17 september 2007 "Ter Weel" Correspondentieadres: Lelieplein 20 4401 HL Yerseke De afscheidsdienst wordt vrijdag 21 september om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma we zullen je missen. Jacco en Henriëtte Yordi, Romy Miranda en Kees Kelly, Quinty Wilma en Manual Juan, José ïoska en Miranda Bianca en Ronny Michelle Patrick en Joke y Evy Claudia en Chris Lorenzo Tamara en Arjan Milan Melanie en Edwin De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Verdrietig zijn we om het heengaan van mijn lieve zus en tante Maria Suzanna Moerland-Röber Nellie van Velzen-Röber Piet en Elly Puijpe De Here is mijn herder Psalm 23 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Maria Jacoba de Mul-de Rooy sinds 20 mei 1957 weduwe van Johannes Jan de Mul in de leeftijd van 94 jaar. Heinkenszand: Nel en Wies 's-Heerenhoek: Paul Heinkenszand: Rob Ineke in herinnering Onze bijzondere dank gaat uit naar het "Gasthuis" team voor hun aandacht en liefdevolle zorg. Goes, 17 september 2007 Correspondentieadres: Julianastraat la, 4451 BS Heinkenszand Moeder is thuis opgebaard in het Gasthuis, kamer 421Kie vitlaan 64 te Goes waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 19 september van 19.00 tot 19.30 uur. U wordt uitgenodigd voor de afscheidsdienst op donderdag 20 september om 13.00 uur in de aula van bovengenoemd zorgcentrum waarna om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemde aula. Heden bereikte ons het bericht dat ons oud-lid van de Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen, de heer Mr. Albertus Hendrikus Lambert Nuver op 15 september is overleden. Zijn persoonlijke betrokkenheid met de Probusclub hebben wij altijd zeer gewaardeerd. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en verdere familie en wij wensen hen heel veel sterkte om dit zware verlies te verwerken. Namens het bestuur van de Probusclub T. van Battum, voorzitter Temeuzen, 19 september 2007 Bedroefd delen we mee dat van ons is weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Jacoba Cornelia de Regt Zaamslag 1 november 1916 Oostburg 18 september 2007 Bivange (Lux): S. Wouters-de Regt J. Wouters Axel: J. de Regt-Seen Breskens: J. de Feijter Neven en nichten We zijn het personeel van verpleeghuis 'De Stelle dankbaar voor hun liefdevolle zorg. Correspondentieadres: C.E. van de Sluis-Meijers Prins Mauritsstraat 26 4525 AK Retranchement De dankdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op zaterdag 22 september om 11.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Hervormd Kerkcentrum. Jouw leven was een le\>en van grote werkzaamheid Altijd opnieuw weer tot weldoen bereid Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Erg verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van Ingrid Josephus Magdalena Rijke-de Kort echtgenote van Cornelis Jacobus Rijke Moeder van Francien en Simone Zij overleed in de leeftijd van 47 jaar. Terneuzen: Cees Rijke Francien en Martijn Simone en Bram Familie Rijke Familie de Kort 17 september 2007 Laan van Othene 46,4533 DB Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 20 september om 13.30 uur in brasserie De Kleine Toren van Baarland, Nieuweweg 3 te Baarland, waarna Ingrid in besloten kring zal worden begraven. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in 'De Kleine Toren van Baarland'. Naar de wens van Ingrid vragen wij u in plaats van bloemen een donatie te doen aan Stichting Sawasdee waarvoor een collectebus zal staan in 'De Kleine Toren van Baarland'. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. That is what dying is. A horizon and just the limit of our sight. Lift us up, Oh Lord, that we may see further. Ingrid Rijke-de Kort dag lieve dochter, dag lieve zus, dag lieve tante Vogelwaarde: Theo de Kort t Hulst: Janny de Jonge Baarland: Liesbeth en Pally Waterlandkerkje: Yvonne t Baarland: Marianne en Leo Merijn, Zico en Kez Hulst: Christian ne en Jos Martje en Lieke Oudelande: Joery BRASS TJlit Wegens het overlijden van onze compagnon en lieve zus Ingrid Rijke-de Kort is onze Brasserie de Kleine Toren van Baarland op woensdag 19 en donderdag 20 september GESLOTEN Liesbeth en Marianne de Kort Wegens het overlijden van mijn zus, schoonzus van onze zorgcoördinator Jos Hendriks en moeder van onze collega Simone v.d. Veeken is het kantoor van T-care op donderdag 20 september GESLOTEN Marianne de Kort Directeur T-care Wij hebben met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Ingrid Rijke-de Kort Geliefde vrouw van onze collega Cees Rijke. Wij hopen dat de liefde waarmee Cees en de kinderen Ingrid hebben omringd hen nu zal helpen ook elkaar te sterken om het verlies te dragen. Collega's van Elsta Powerplant, Hoek Bedroefd zijn wij 'nu onze schoonzuster en tante Maria Suzanna Moerland-Röber overleden is. Dies en Marie Moerland Nic, Marina en kinderen Arianne, Peter en kinderen De wind zal je leiden op je laatste vlucht Lieve Ingrid wat was je een lieve, positieve, betrokken vrouw. Wat zullen we je missen. We wensen Cees, Francien, Simone en de familie heel veel steun en sterkte toe bij dit grote verlies. Alle medewerkers van T-Care

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46