Luchtfoto's geven klaarheid 1 09.00-18.00 19.00-21.00 watlky Autobedrijf Joosse nodigt u uit voor een %f spetterende autoshowf Schade aan huis door bliksem Weg langs de duinen gaat weg Boeren kritisch over geluidsplan Autumn 2007 W pzc Woensdag 19 september 2007 29 Omwonenden zien op infoavond de impact van de nieuwe N57. door Emile calon MIDDELBURG - Redelijk wat inwo ners van Middelburg bezochten gisteravond de inloopavond in het Middelburgse stadskantoor over de aanpassing van de Oostperk- weg, Havendijk en Punt. De plan nen waren voor hen over het alge meen niet nieuw. Wel werden ze op een zeer overzichtelijke manier gepresenteerd, op grote luchtfoto's en duidelijke kaarten. Zo was zeer goed te zien welke enorme impact de nieuwe N57 heeft voor het noordelijk deel van Middelburg. Heel wat vertrouwds gaat straks op de schop om ervoor te zorgen dat er een betere verbinding komt tussen de A58 en de Dammenrou- te. Een vraag die niet beantwoord kon worden, maar wel vaak ge steld werd, ging over een eventue- |"W Hoewel de plannen over de aanpassing van de Oostperkweg, Havendijk en Punt niet nieuw zijn, togen aardig wat Middelbur gers naar de informatieavond. Ie nieuwe woonwijk tussen Oost perkweg en Veerseweg. Zo'n wijk staat wel ingetekend in de toekomstplannen voor het ge bied maar ambtenaren verzeker den dat dat alleen maar een soort vingeroefeningen zijn. Volgens hen is het wel een mooi idee om daar te bouwen maar is er nog to taal niet besloten, op welk niveau dan ook. De leukste kinderschoenen.- Langstraat 83 - Arnemuiden www.walkyschoeninode.nl colijnsplaat - Een blikseminslag heeft gisterochtend flink wat scha de veroorzaakt in Colijnsplaat. De bliksem sloeg rond 7.15 uur in bij een woning in de Beatrixstraat. Daarbij werd de schoorsteen ge raakt. Stukken baksteen en dak pannen vielen naar beneden en kwamen op de auto van de bewo ner terecht. De naastgelegen wo ning in het rijtje liep ook schade op. In omliggende straten, waaronder de Voorstraat, waren de gevolgen van de inslag merkbaar. De blik sem vernielde een verdeelkastje van Delta, waardoor omwonen den een tijdlang geen televisie kon den kijken. VLISSINGEN - Het kan nog een paar maanden, met de auto onderlangs de duinen tussen Vlissin- gen en Dishoek rijden. De weg moet plaats ma ken voor versterking van de duinen. Dat gebeurt in het kustversterkingsproject Zwakke Schakels. Waterschap Zeeuwse Eilanden legt vanavond op een bijeenkomst in het stadhuis van Vlissingen om 19.00 uur uit wat er in het Nollegebied/ Westduin gaat veranderen, en wanneer. De eer ste klus is het rooien van bomen en struiken, in januari. Het grote werk aan de duinen duurt van maart tot oktober. foto Ruben Oreel HEINKENSZAND - Borsele gaat een plan maken voor het omgaan met geluid in het buitengebied. De ge meente wil voorkomen dat het la waaieriger wordt in de polder en geeft tegelijkertijd aan dat het plat teland niet 'op slot wordt gegooid'. „Ik moet het nog zien", reageert M. van Sabben uit Driewegen die namens de landbouw over het pro ject meedenkt in een gemeentelij ke werkgroep. Van Sabben zit vol twijfels, omdat hij zich niet kan voorstellen dat Borsele zoiets op pakt om meer toe te staan. „Ik ben bang dat er beperkingen komen. Je hebt dat altijd met zulke dinge tjes." Hij wijst naar het Sloegebied. „De geluidsruimte voor de indus trie en havenbedrijven daar is uit gebreid, wat tot gevolg heeft dat landbouwbedrijven in de directe omgeving, vooral veeteeltbedrij ven, niet meer mogen uitbreiden. Dat is een slechte zaak." Volgens de Borselse wethouder J. Zandee is de gemeente niet van plan de ei sen op te schroeven. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website vwvw.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. 0^ Sau Paulo Tramontana D.E.P.T Sandwich Street One MODE Langstraat 73 Arnemuiden tel.011876,06200 Tot wel 1.500 inruilbonus* boven de ANWB/ BOVAG-koerslijst op nieuwe auto's en occasions Zeer scherpe financieringsmogelijkheden Gratis Disney arrangement bij aankoop van een nieuwe Ford Fiësta of Fusion vraag naar de voorwaarden vrijdag zaterdag i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 31