Vereniging Goud- en Zilversmeden 30 jaar goudsmid Kleine kunstwerk van: uc ui uijl i Lange Nieuwstraat 30 HULST (achter de basiliek) Tel.: 0114 - 31 04 73. www.3tfjliRrriRhrnifn.nl Onze diamant sieraden zijn gegarandeerd gezet met conflictvrije diamanten PYJAMA MET BIJPASSENDE BH Na een volle werkdag wil je nog maar één ding. Lekker wegzakken op de bank. Co coonen wordt die trend ge noemd die door veel nachtkle dingmerken is opgepikt. Zo spreekt Triumph niet meer van nachtkleding, maar over de night homewear collec tie. De ontwerpen doen ook meer aan huiskleding dan aan nachtmode denken. Het mo del Miss Wildcatt laat zien dat een huispak zelfs sexy kan zijn. Triumph International, 040-2352903. Een legging, sinds kort weer terug in het mode beeld, kan uiterst vrouwelijk zijn. Het is maar net hoe je zo'n kledingstuk combineert. Onder een zwierige jurk staat hij absoluut niet ver keerd. En zo doet dit kledingstuk ook zijn intre de in de nachtgoedcollectie van Calida. Het mo del Quenya bestaat uit een lichtgrijze legging met daarop een antracietkleurige tuniek. Je draagt het als huispak of als pyjama. Hosiery Center, telefoon: 073-6579133 Lingerie en nachtmode gaan hand in hand. In de 130 Nederlandse vesti gingen van Livera kun je bijvoorbeeld terecht voor mooie lingerieset jes, sportieve pyjama's en comfortabele huispak ken. Voor najaar 2007 heeft het ontwerpteam de nachtmode volledig afgestemd op de linge rie. De lijn Sporty en Trendy is een kleurrijke mix van lingerie- en nachtmode, waarvan de gestreepte BH en de ro ze katoenen pyjama een vrolijk geheel vórmen. De kleuren van de letter tjes op de pyjama ko men terug in de BH. www.livera.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 92