JEBESiëEÊMEM KINDERBEURS In de Westergasfabriek in Am sterdam vindt op 5, 6 en 7 okto ber het Bambini Event plaats. Dit is een detaillisten- en consu mentenbeurs waar het nieuwste op het gebied van kindermode en lifestyle te zien zal zijn. Ook worden er de SOS Kinderdorpen/European Kids Fashion Awards uitgereikt en is er een modellenwedstrijd waar aan kinderen van 4 tot 12 kun nen meedoen. Meer info: www.bambini.com De trend is donker en volwassen (Bellerose). FOTO'S GPD/PR slimfit spijkerbroeken voor jongens en meiden in nieuwe stijl. De mooie truien met prints, die papa overi gens niet zouden misstaan, trendy overhemden en mannelijke colberts staan er goed bij. Leuk vindt Kamphuis dat de keuze voor jongens groter wordt. „Vroeger was een colbertje supernetjes, maar nu hebben veel van die jasjes een stoere vintage-uitstraling. Zo passen ze ook bij een casual outfit. Jongens dragen zoiets erg graag." De meiden gaan de elegante toer op met sjieke jurken, rokken en tunie ken. Ook de Britse Harry Potter-stijl met mooie getailleerde manteltjes en jasjes is zeer geliefd. Met accessoi res kunnen de qua kleur wat sombe re outfits prima opgepimpt worden. Marijke Kamphuis: „Sjaals en gebrei de baretjes, ook kousen zijn heel be langrijk. Het aanbod aan maillots in allerlei kleuren en prints is enorm. Mooi strikken en linten, leren ve ters: ze zijn er allemaal in verwerkt." Ondanks het toch wat duistere mo debeeld is er veel ruimte voor fanta sie. „Gelukkig maar", vindt Marijke Kamphuis, „als je kinderen hun gang laat gaan, zie je dat ze veel crea tiever met hun outfits omgaan dan wij. Van ons moet alles bij elkaar passen. Wij zitten nou eenmaal vaak te denken in een bepaald hok je. Kinderen combineren niet voor de handliggende dingen met elkaar en het resultaat is meestal erg mooi en onverwacht." Kleine maat, volwassen uitstraling (Little Feet).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 83