wij staan achter je!' Bescherm ieder kind tegen geweld Uitnodiging Noodsluittest Oosterscheldekering toegankelijk voor publiek Rijkswaterstaat Plan 44 Dinsdag 18 september 2007 PZC Om de veiligheid van de burger te bewaken test Rijkswaterstaat enkele malen per jaar de Oosterscheldekering. Woensdag 3 oktober aanstaande voert Rijkswaterstaat een noodsluittest uit op Neeltje Jans en nodigt u uit dit mee te maken. Het programma begint om 10.45 uur en eindigt om 15.00 uur. Voor een lunch wordt gezorgd. Let op, het aantal plaatsten is beperkt. Aanmelden kan bij Gonny Gilde. Via e-mail gonny.gilde@rws.nl of op telefoonnummer 0113-247810. Riky de Roo was diep onder de indruk toen ze zag hoe achtergestelde Indianen-gemeenschappen hoog in de bergen van Peru weer gevoel van eigenwaarde konden krijgen. Met projecten die niet voor ze bedacht waren, maar waar ze zelf om vroegen. Ze stortte zich op de fondsenwerving voor Stichting HoPe. Er kwamen schooltjes, er kwam een middelbare school, er kwam beter onderwijs. Impuls/s helpt ondernemende mensen zoals Riky graag om hun ontwikkelingsproject tot een succes te maken. Financieel, maar ook met onze ervaring en deskundigheid. Steunt u ook een project of wilt u iets starten? Ontdek op www.impuls/s.nl hoe we uw pro ject een impuls kunnen geven. Steun-lnspiratie«Samenwerking Impulsis is een initiatief van Edukans, ICCO en Kerkinactie Gratis advertentie Straat-, huiselijk en seksueel geweld tegen kwetsbare kinderen komt overal ter wereld voor. Armoede is in de meeste gevallen hiervan de oorzaak. Daarom helpt Plan armoede te bestrijden en kinderen, zoals Diego uit Colombia, te beschermen. Help ook mee. Hoe? Kijk nu op PlanNederland.nl of bel 020 549 55 55. Voor de toekomst von een kind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64