0 A Familieberichten Hendrikus Pieter Siegers 32 I Dinsdag 18 september 2007 PZC Ons bereikte het droevige bericht dat na een slopende ziekte is overleden Dhr. Huib Krijger eigenaar van Krijger Transport - Rilland Zijn persoonlijke betrokkenheid, ideeën en inzet bij onze gezamenlijke werkzaamheden hebben wij altijd zeer gewaardeerd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, verdere familie en perso neel heel veel sterkte om dit zware verlies te verwerken. Namens personeel en directie Gondrand Traffic B.V. vestiging Moerdijk Johan Vliem - filiaal manager Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. (2 Cor. 5:1) Bedroefd berichten wij dat na een dapper gedragen ziekte vredig is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria de Kuijper-Pluijmers Sinds 2 mei 2003 weduwe van Cornelis de Kuijper 4 september 1923 17 september 2007 Haar eenvoud, liefde en hulpvaardigheid zullen we nooit vergeten. Dick de Kuijper Elsbeth de Kuij per-Rij ken Ruben de Kuijper Petra de Kuijper-van der Zanden Noa, Isah en Ezra Mariëlle de Kuijper leroen de Kuijper Anne-Ruth de Kuijper-Roelofsen Jefta en Yen tl Dirk-Jan de Kuijper Marieke de Ridder Anne-Marije Overes-de Kuijper Floris Overes Correspondentieadres Van Kleffenslaan 6,4334 HJ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen vrijdag 21 september van 15.00 tot 15.15 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenkingsdienst gehouden worden, waarna de bijzetting zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. "Een speciaal woord van dank voor de zeer attente begeleiding door dokter M. de Vries en de liefdevolle verzorging aan haar gegeven door de medewerkers van het Zorgcentrum Sint Willibrord" Intens verdrietig zijn wij door het verlies van onze lieve zus en schoonzus Maria de Kuijper-Pluijmers Vlissingen: M.J. Pluijmers L.C.M. Pluijmers-de Kuijper Middelburg: W.A. Pluijmers 17 september 2007 Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Rustig is overleden onze lieve broer, zwager en oom Jan Karei Mesu Nw. en St. Joosland t Nw. Vossemeer 15-04-1930 16-09-2007 De Heen: J. Koert-Mesu M. Koert t Nw St. Joosland: A.C.J. Mesu J.W. Mesu-Kooman neven en nichten Omdat Jan zijn lichaam ter beschikking heeft gesteld van de medische wetenschap, is inmiddels in besloten kring afscheid van hem genomen. Corr. adres: Lange weg 1 4655 SZ De Heen Oude Rijksweg 114 4339 BG Nw. en St. Joosland Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon0118-413417 Assez vu. La vision s'est rencontrée a tous les airs. Assez eu. Rumeurs des villes, lesoir, etausoleil, ettoujours. Assez connu. Les arrêts de la vie. O Rumeurs en Visions! Départ dans I'affection et Ie bruit neufs! Arthur Rimbaud Na een vol en intens leven is vredig ingeslapen onze bijzondere en zorgzame vader, schoonvader en lieve grootvader Luitenant ter Zee der eerste klasse b.d, echtgenoot van Elisabeth Adriana Cornelia van Noortwijk 1976 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oorlogsherinneringskruis met gesp: Krijg ter zee 1940-1945 Javazee 1941-1942 Ereteken Orde en Vrede met gesp: 1945, 1946, 1947 Vlissingen, 10 december 1915 Heemstede, 16 september 2007 De Nolle MelchiorTreublaan 11 2101 GR Heemstede Heemstede Wilna Siegers Amsterdam Nienke Pleysier Amsterdam Bastiaan Pleysier Queenstown (NZ) Els Kleinjan-Siegers Arie Kleinjan Amsterdam Marthe Kleinjan Amsterdam David Kleinjan Wellington (NZ) Emma Kleinjan Culemborg Peter Siegers Marijke Siegers-Arntz Utrecht Charlotte Siegers Groningen Julie-Anne Siegers Utrecht Barbara Siegers Papa is thuis. Wij danken hen die papa de laatste jaren zo liefdevol hebben verzorgd. De dienst waarin wij het leven van papa herinneren vindt plaats op vrijdag 21 september om 11.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Herfstlaan 3 te Heemstede. Aansluitend wordt papa te ruste gelegd in het familiegraf. Na een welbesteed en rijk leven is hij aan zijn laatste reis begonnen Mr. Albertus Hendrikus Lambert Nuver echtgenoot van Elizabeth Hendrika Johanna Knetemann Amsterdam f Terneuzen 5 augustus 1911 15 september 2007 Terneuzen: E. H. J. Nuver-Knetemann Mede namens familie Ferdinand Bolstraat 92 4532 HT Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 21 september om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bloemen. Lieve Diana Wij willen je rust gunnen Al is vol droefheid ons hart. Je zien lijden en niet helpen kunnen Dat is onze grootste smart. Rust zacht lieve Diana Ad en Addy uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv 1 Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Potong di kuku Rasa di daging Degenen die ik lief heb heb ik verlaten om degenen die ik liefhad te omarmen. Dominggus Alexander Andreas Tahitu Buce (Boetje) Ambon t Middelburg 29 januari 1950 15 september 2007 Middelburg: Patty Gelens Nerja (Spanje): Nicole Tahitu Zoetermeer: Daan en Conny Tahitoe Amsterdam: Ona Tahitu Zoeterwoude: Karina, Joost Paardekooper-Tahitoe Nona Vlissingen: Samantha Breemer neven en nichten Keluarga Tahitu Waai Ambon Keluarga Ferdinandus Poka Ambon Singelstraat 38 4331 SW Middelburg Buce is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 18 september van 17.00 tot 20.00 uur. De vertroostingsdienst zal worden gehouden op woensdag 19 september om 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 20 september om 11.00 uur. Beiden diensten worden gehouden in de Molukse Evan gelische Kerk "Bethlehem". Rijnstraat 14 te Middelburg. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 20 september om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd uitvaartcentrum. HE 10 IO MANUTUALETEE MANUTUA LETE GENDONGPELA GENDONGE Afscheid van onze broer. Domingus Alexander Andreas Tahitu Middelburg, fam. G.A. Tahitu Middelburg, fam. P.J.J. Tahitu Amsterdam, fam I.H.S. Tahitu Tot ziens in een andere tijd in een volgend leven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52