familieberichten 20 I Dinsdag 18 september 2007 PZC be Voor ma Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd, je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan, je verstand zegt dat het goed is, maar in onze ogen blinkt een traan. Tot onze diepe droefheid is rustig ingeslapen onze lieve ma en oma Sophia Maria Bonne-De Backer Marja sinds 13 december 2003 weduwe van Ludovicus Bonne in de leeftijd van 91 jaar. Bernardus Bonne t Terneuzen: Godelieve en Jan Riemens-Bonne Miranda en Gert - Lennart, Adinda Sandra en Fred - Sherilyn, Alysia, Cherida Terneuzen, 16 september 2007 corr. adres: Stuvesande 384.4532 MKTerneuzen De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats vinden op donderdag 20 september om 15.00 uur in Verzorgingshuis "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2, Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in "Bachten Dieke". Op woensdag 19 september kunt u van 19.00 - 19.30 uur afscheid nemen van ma, in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van "Bachten Diekevoor de liefdevolle verzorging en speciaal aan huisarts H.J. W.A.Meijerink. Wij konden niet bij ons houden hij die van ons hield Maar hij die van ons hield houden wij bij ons. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze fantastische man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Ephraïm Eduardus Marie Cuelenaere Echtgenoot van Jozina Cornelia van den Dries Hij is geboren te Eede op 31 mei 1929, en overleden te Oostburg op 15 september 2007. Dit melden U; Eede; Jozina Cuelenaere-van den Dries zijn echtgenote Zomergem; Theo en Brigitte Cuelenaere-Mouton Jeroen en Ilse, Fébe Ellen en Björn Eede; Rudi en Hilde Cuelenaere-Turrekens Thomas Eline zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind De Families Cuelenaere, van den Dries, Crul en Rijk 15 september 2007 4529 JK Eede, Biezenstraat 12 9930 Zomergem, Langeboeken 25 4529 JR Eede, Valeiskreek 2 Een speciaal woord van dank aan het personeel van Zorg- saam. De uitvaartdienst waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 22 september 2007 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Ten Hemel opneming te Eede, waarna aansluitend achter in de kerk gelegenheid is tot condoleren. Rouwbezoek is mogelijk in overleg met de familie. Daarna zal in besloten kring de begrafenis plaatsvinden. De familie komt om 09.45 uur samen aan de kerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Ik hou van mijn man ik hou van mijn familie en van de mensen die ik ken ik hou van de natuur, het licht en het leven helaas moet ik dit leven nu verlaten ik zal jullie missen. Mevrouw Anjes Croese-Goetschalckx echtgenote van Henk Croese Geboren te Hoogstraten (B) op 21 december 1955 en overleden te Kattendijke op 16 september 2007 Gesterkt door de Ziekenzalving Dit melden u: Henk Croese haar echtgenoot; De families Goetschalckx en Croese Dankbaar om haar leven onder ons nodigen wij u uit op de plechtige eucharistieviering die zal plaatsvinden in de r.-k. Maria Magdalenakerk te Goes op zaterdag 22 september, om 10.30 uur gevolgd door een teraardebestelling op de algemene begraafplaats "Eindewege" te 's-Heer Arendskerke. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op boven genoemde begraafplaats. Gelegenheid om te groeten en afscheid te nemen in uit vaartcentrum "Monuta". Fluitekruidstraat 8 te Goes op vrijdagvan 19.30 tot 20.30 uur. Rouwadres: Monnikendijk59 4474 NC Kattendijke Met leedwezen heeft het bestuur kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd erelid, de heer Ben van Eenenaam Wij verliezen in hem een zorgzaam lid met veel toewijding tot onze club. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte bij dit verlies. Namens het bestuur en leden van de W Hansweertse Boys Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Ben van Eenenaam steun en toeverlaat binnen de club. Trainers, begeleiders, verzorger en le elftalspelers zijn handen hebben voor ons gewerkt zijn hart heeft voor ons geklopt zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht hij heeft zijn taak volbracht hij ruste in vrede. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en overgrootvader Pieter Janse echtgenoot van L. Janse-Flipse Meliskerke Vlissingen 8 februari 1919 16 september 2007 Grijpskerke: L. Janse-Flipse Oost-Souburg: Aart Janse (in herinnering Jeanet Janse-Melis Erica en Leunus Vincent, Emmely Freddy Nicky, Xander Grijpskerke: Jan Janse Best: Kees Janse Cora Janse-Dommisse Vlissingen, 16 september 2007 Schuitvlotstraat 10,4364 AD Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 september van 15.00 tot 16.00 uur en van 18.30 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal op vrijdag 21 september om 13.00 uur worden gehouden in de Ter Hoogekerk, W. Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Loodholseweg te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Opstandingskerk. Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Piet Janse echtgenoot van L. Janse-Flipse Biggekerke: C. Louws-Janse Domburg: M. Janse-Dekker Neven en nichten Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. psalm 4:3 Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Joziasse (Piet) Oost- en West-Souburg, t Vlissingen, 18 september 1929 16 september 2007 Janny Joziasse-Polderman Marianne en Luuk Lianne en André Corné en Angela Dana en Ezra Eline Piet en Dineke Anne en Mark Peter Giel en Anita Anouk Sebastian Anne Roos Arjen en Jolanda Roel Thijs Nomie 4382 MK Vlissingen Paul Krugerstraat 371 De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 20 september om 13.00 uur in de Sint Jacobskerk te Vlissingen, welke geleid wordt door Ds. H.R. Betting. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur in voornoemde Kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.50 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dient u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Joziasse Janny en kinderen, veel sterkte toegewenst. Jan en Janny Joziasse-van Brugge Phiel Joziasse-Bos Jos en Ciska de Witte-Arendse Neven en nichten Vlissingen, 16 september 2007 Rust mijn ziel uw God is Koning Piet Joziasse Verdrietig zijn we om het heengaan van onze lieve zwager Corrie van der Hoeven-Polderman Ans Hoogesteger-Adriaanse Han Polderman-Kruiswijk Cor Adriaanse Leny Adriaanse-de Groot Corrie Polderman-Suurmond Gees Polderman Akke Polderman-de Vries Ina van der Meulen-Polderman Piet van der Meulen Verdrietig zijn wij door het overlijden van oom Piet Joziasse broer van onze moeder Bep Schop-Joziasse Mede namens haar: Hans, Tineke Piet Kiki, Jack Christien Verdrietig vernamen wij het bericht van het overlijden van onze oom Piet Joziasse Wij wensen tante Janny. de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Pieter en Rian van der Meulen Vera en Ilse Carin en Don van Riel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50