Familieberichten W-i l i'-'A;v| I 28 I Dinsdag 18 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl - '-"B Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Waarom? Niemand weet waarom! Wessel Bertossi 23 maart 1953 15 september 2007 zorgzame man van Ingrid Bertossi-van Aerde lieve papa van Renzo en Lenora schoonzoon van A. van Aerde-de Doelder Zonnemare 11 4571 CW Axel De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 21 september om 14.00 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar stichting Thuiszorg en naar de huisartsen Harskamp en van Herwijnen voor alle zorg en aandacht. In plaats van bloemen graag een donatie aan KWF Kankerbestrijding, Giro 26000 o.v.v. 'Wessel'. Allerliefste papa Ik vind het niet leuk dat papa dood is, maar hij heeft nu geen pijn meer! In de wolken ga je altijd met ons mee. Een hele dikke knuffel Renzo en Lenora "maar Wessel is zo lief. Lieve Lenora, ik zal jou en je mama en Renzo altijd steunen. Lieve knuffels en een dikke kus van Caitlin Frank Sandra Valerie Wessel Als een vriend zoveel goede herinneringen nalaat, sterft hij niet echt. René en Karen - Valerie, Deveny Tonny en Dorine Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonzoon, zwager en oom en neef Wessel Bertossi Een leven, veel te kort op deze aarde... Maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde. Lia en Freddy Ma Vivian en Patrick Johnny en Heike Neven en nichten Tante Ria Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker Wessel Bertossi Wessel was werkzaam bij de gemeente Terneuzen als medewerker gebouwen bij de afdeling Beheer en Onder houd. Hij was bij onze gemeente en de voormalige gemeente Axel meer dan dertig jaar een gewaardeerd medewerker. Wessel zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Ingrid, hun kinderen Renzo en Lenora en overige familieleden. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, burgemeester, J. A. H. Lonink secretaris, F. M. L. Lauret RA Terneuzen, 17 september 2007 sd Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Wessel Bertossi Reeds lange tijd hebben we Wessel moeten missen vanwege zijn ziekte, maar nu is het afscheid definitief. Wij herinneren ons Wessel als waardevolle collega en vriend, waar altijd veel mee gelachen kon worden. Wessel was een mens met een warme persoonlijkheid en stond altijd voor iedereen klaar. Wessel, je hebt je strijd met alle kracht gestreden, maar aan het einde toch verloren. Wij wensen Ingrid, de kinderen, familie, vrienden en bekenden en collega's veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Beheer en Onderhoud gemeente Terneuzen Wij wensen ons bestuurslid Ingrid en haar kinderen Renzo en Lenora veel sterkte met het verwerken van het verlies van Wessel Bestuur Axelse Supportersvereniging Oranje-Wit Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn. Wessel Bertossi Wij wensen Ingrid, Renzo en Lenora heel veel sterkte bij dit zware verlies. Collega's Sportcentrum Vliegende Vaart Gemeente Terneuzen Vandaag bereikte ons het bericht dat overleden is de heer Wessel Bertossi Hij is de vader van onze leerlinge Lenora en haar broer Renzo. Wessel was vele jaren actief lid van onze ouder raad. We wensen Ingrid, Renzo en Lenora heel veel sterkte toe. De kinderen, de leerkrachten en de directie, de M.R. en de ouderraad van de St.-Antoniusschool in Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42