Zeeland Sluis stapt niet in Belgisch kunstproject flW t («lots bin n9n uit Louis Hemelaar Pailadio Terhole viert drie dagen feest Stoere prostaatverzorgende formule geeft ook meer seksuele energie SUPERAANBIEDING! voor 24,95 M Diploma voor 35 nieuwe streekgidsen aam i 1 PZC Dinsdag 18 september 2007 29 Gemeente heeft geen geld voor kunstevenement. door Frank Cijsel SLUIS - De leden van de commissie samenleving van Sluis volgen het voorstel van het college van burge meester en wethouders om niet deel te nemen aan het Belgische kunstproject Beaufort. Beaufort, een driejaarlijks terugke rend kunstevenement aan de Vlaamse kust, kreeg tijdens de twee eerdere edities in 2003 en 2006 erg veel publiciteit. Het pro ject wil kunst brengen waar men sen zijn en een groot publiek laten kennismaken met artistieke kwali teit. Ook vanuit Nederland was de be langstelling voor de eerdere twee edities erg groot. De laatste uitgave trok ruim een half miljoen bezoe kers. Ook het op stapel staande project van 2009 krijgt veel publici teit in de media. Wethouder C. Bolijn - Hertzber ger gaf de commissieleden mee dat het niet instappen te maken heeft met de schaarse gemeentelij ke financiële middelen van dit mo ment. „Eerst willen we onze finan ciële huishouding in orde brengen en dat heeft de grootste prioriteit op dit moment." Sluis zou meer dan tachtig mille moeten investe ren in de tijdelijke tentoonstelling. Daarnaast bestaat er nog te weinig zekerheid over het beheer van de kust en de beleidsrichting wat be treft cultuurtoeristische activitei ten in de toekomst. Op de vraag of de gemeente bij het Vlaamse kunstproject in de toekomst kan aansluiten, moest de wethouder het antwoord schuldig blijven. „Om in de toekomst mee te kun nen doen, dien je als gemeente wel gevraagd te worden." Het Belgische kunstproject Beau- fort hoeft niet op steun te reke nen van de gemeente Sluis. De gemeente heeft andere prioritei ten. BANG OLUFSEN Loewe Bose buitenmeubelen buitenverlichting Schouwersweg 7 Heinkenszand tel.: 0113 567614 www.binnenuit.nl TERHOLE - Het laatste weekend van september is het dubbel feest in Terhole. Er is een driedaags pro gramma, dat in het teken staat van 'the best of.10 jaar dorpsfeest'. Vrijdag 28 september verricht hyp notiseur Patrick Pickart de aftrap. Aansluitend is er disco. Zaterda gochtend is er een spellencircuit. 's Middags is het de beurt aan de ver enigingen, families en wijken voor een zeskamp. Met een dorpsbarbe cue begint de avond. Daarna ko men zanger Harrie Bakker en rock band Suck on This. De laatste dag vangt aan met een gezinsmis. Cars EDO accessoires Enjoy Garcia Gorilla I? Its Noize LTB Madonna No Excess Petrol Sarlini Suzy Q. Tramontana TrendWear WOMEN'S, MEN'S KIDS WEAR Zondag en maandag gesloten Spuiplein 1e 4511 AN BreskensTel. 0117-381471 E-mail: stylcolors@zeelandnet.nl Prosta Totaal heeft goed nieuws voor mannen boven de 40 Mannen boven de veertig hoef je tegen woordig niets meer te vertellen. Als je ou der wordt, is het verstandig om een mid del te gebruiken voor het behoud van een normale prostaat. Met Prosta Totaal wordt de inwendige verzorging van dit orgaan een stuk leuker. Het bevat immers ook een plantaardig 'pretpakket' voor meer seksu ele energie. Prosta Totaal bevat een uitgebreid complex aan kruiden met een goede invloed op de prostaatfunctie. Het gaat o.a. om de extracten van saw palmetto, pygeum en brandnetel wortel. Daarnaast is aan deze capsules bèta- sitosterol toegevoegd. Dit is een harsachtige substantie die wordt gewonnen uit dennen naalden en is goed voor het behoud van een gezonde prostaatfunctie. De lycopeen heeft een beschermende invloed op de gezonde cellen en weefsels en het mineraal zink is een belangrijke voedingsstof voor de prostaat. Prosta Totaal is dan ook een prima gezond heidsproduct voor het behoud van een nor male prostaat. 3 x meer energie! Als extraatje is aan Prosta Totaal een uitge breid complex van vitamines en kruiden toe gevoegd voor meer geestelijke, lichamelijke én seksuele energie. Het gaat o.a. om ginkgo biloba, groene thee, druivenpit en ginseng. Prosta Totaal is dan ook een prima formule voor moderne mannen, die willen blijven ge nieten van het leven. Oostburg: Body en Co, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Sas van Cent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 Terneuzen: PZC ZEEUWS VLAANDEREN Voor het behoud van een normale prostaat Voor meer geestelijke, lichamelijke en seksuele energie Bevat een hoogwaardig kruiden complex voor de verzorging van de prostaat Met een uitgebreid vitamine complex en activerende plantenextraten 1 verpakking Prosta Totaal wstabi.) van 17,95 voor 14,95 1 voordeeiverpakking Prosta Totaal (9otabi.) WESTDORPE - Ankie de Bie (I) ontvangt van gedeputeer de Harry van Waveren het gidsendiploma. Het was een jaartje van flink aanpakken, maar gisteravond kwam in het bezoekerscentrum De Baeckermat in Westdorpe de beloning: het diploma van streekgids Zeeuws-Vlaande- ren. 35 stuks werden er uitgereikt, onder toeziend oog van onder andere de burgemeesters Jan Lonink (Terneu zen) en Jaap Sala (Oostburg) en gedeputeerde Harry van Waveren. De nieuwe streekgidsen versterken het team van de Stichting Gidsenteam Zeeuws-Vlaanderen. Dat was nodig ook, want als gevolg van natuurlijk verloop en vergrijzing telde dat team nog slechts vijftien medewer kers. En dus werd er afgelopen jaar voor het eerst sinds 1991 een nieuwe cursus opgezet, met daarin lessen over onder meer (kunst)geschiedenis, economie, flora en fau na, folkore en streekgerechten. foto Camile Schelstraete Genieten van kortingen tot 40% Showroom-modellen maken plaats voor onze verbouwing

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 37