Prinsjesdag. Spannend, want u weet maar nooit wat Wouters plannen voor uw koopkracht gaan betekenen. Alhoewel, spannend... Met een Jumbo in de buurt zijn de gevolgen wel te overzien. I Fles bier 1 cent duurder? Sigaretten 25 cent duurder? Kinderbijslag omlaag? Eigen woning forfait duurder? Diesel en LPG duurder? Leaserijders gaan meer betalen? BTW naar 20%? Anders nog? Beste service Grootste assortiment De unieke Laagste prijs J jJjvJJj O formule Ons antwoord op de miljoenennota „Jupiler Het lijkt erop dat een biertje overal 1 cent duurder wordt. Maar wat merkt u 'i V - daarvan als bij ons een kratje bier altijd al dubbeltjes goedkoper is? Geen centje pijn dus. Ook al moet u 25 cent meer ophoesten voor sigaretten, bij Jumbo verdient u het zo terug op de stophoest. Voor de hoge inkomens zal de kinderbijslag minder f worden. Geen paniek, Jumbo zorgt ervoor dat die I kinderen gewoon op stand kunnen blijven leven met 'xvê de goedkoopste kinderchampagne van Nederland. KioiBüi Bezitters van dure huizen worden ook extra belast. Geeft niks. Die klanten besparen dan weer heel wat met onze koperpoets en antiekwas. Ütf Er zijn plannen om de diesel duurder te maken. Ons antwoord: Gooi het handschoenenkastje maar vol Autodrop. Want bij ons is die nog steeds spotgoedkoop. Als de extra belasting op de auto van de zaak doorgaat, zorgen onze aantrekkelijk geprijsde BIC pennen dat het bijhouden van een kilometeradministratie een stuk aantrekkelijker wordt. De BTW gaat in alle waarschijnlijkheid 1 procent omhoog. Da's gelukkig alleen op het hoge tarief voor 'luxegoederen'. Dus in plaats van een mooie 20% BTW-hoed te kopen voor de troonrede volgend jaar, gaat u gewoon langs de Jumbo groente-en fruitafdeling voor een 6% BTW-Carmen Miranda hoed. En dat we hierin ook de allerlaatste mode hebben, bewijst het GfK 'Versrapport 2007', waar Jumbo als beste uit de bus is gekomen. 20% BTW Als u toch bij de groente en het fruit bezig bent, kunt u in plaats van een spelcomputer voor de kinderen, een zak aardappelen kopen. Daar zit ook maar 6% BTW op en de kleine spruiten zijn uren zoet om er leuke stempels van te maken. RETAIL JAARPRIJS Ten slotte zijn wij blij dat de overheid ook 25 miljoen euro uittrekt voor schuldhulpverlening. Want helaas heeft nog niet iedereen een Jumbo in de buurt. Hondenbelasting omhoog? Die lasten trekken we weer snel omlaag met onze blikken hondenvoer en plastic zakjes voor na afloop. Reinigingsbelasting gaat stijgen? Wij hebben de goedkoopste Komo vuilniszakken van Nederland. www.jumbosupermarkten.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 24