ill ramilieberichten 8 I Maandag 17 september 2007 PZC Vaarwel, op je laatste reis Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een kort stondige ziekte die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze pa, schoonpa, opa en overgroot-opa Daniël Cornelis van Ham Daan echtgenoot van Maria Johanna Verhelst op de leeftijd van 71 jaar. Axel: M.J. van Ham-Verhelst Magrette: Cor en Sariena Joan en Sheila - Xanne Daniëlle Mark Axel: Jolanda en William Jacqueline Stefan ie 15 september 2007 van Gistellelaan 32 4571 EK Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 19 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 teTerneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum na de begrafenis. Dinsdag 18 september is er van 19.00-20.00 uur gelegen heid om afscheid in het mortuarium aan de Westsingel te Axel. Welgelukzalig is hij, die den God Jakobs tot zijn Hulp heeft Psalm 1465 Heden is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia [anna Koole-Clement weduwe van Izak Iman Koole in de leeftijd van 85 jaar. ZwijndrechtMartie en Henk Oosterveld-Koole MiddelburgAnnie Koole VlaardingenWillem Koole GoudaJannie Koole BarendrechtCorrie en Gert de Vries-Koole Kortgenelan en Maatje Koole-Boot KortgeneSjaak en Truida Koole-de Wit Kloetinge Adrie en Betsie Koole-Adriaanse Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Rehoboth voor de goede verzorging. Goes, 14 september 2007 Correspondentieadres: B.M. Koole De Beiaard 27 4336 KE Middelburg Maandag 17 september is er gelegenheid tot condoleren van 20.00 tot 20.30 uur in de zaal van Zorgcentrum Rehoboth, Bergweg 1 te Goes. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op dinsdag 18 september om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Kortgene om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, ingang julianastraat, te Kortgene. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het kaarsje is opgebrand, het vlammetje gedoofd. Haar altijd bezige handen hebben nu voorgoed rust... Toch nog onverwacht is op 91-jarige leeftijd overleden onze lieve tante An [anna Maliepaart Suus Liesbeth en Niels Tosca, Gina Emil en Monique Vlissingen, 10 september 2007 Correspondentieadres: Emmastraat 36,4381 BE Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Onverwachts en na zorgvolle jaren is uit onze familiekring heengegaan onze beste zwager en oom Jan Meerman echtgenoot van Grietje Meerman-Siereveld j. J. Siereveld L. Siereveld-Grootjans 1. de Ridder-Siereveld j. P. de Ridder Neven en nichten Hierbij geven wij kennis van het overlijden van ons trouw lid en supporter Jan Meerman Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur W Arnemuiden Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de dagen knellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Theresia Johanna van Hese-van Opbergen weduwe van Michiel van Hese Vlissingen t Oost-Souburg 9 oktober 1920 14 september 2007 Leo en Riet van Hese-de Hamer Ronald en Kim Bas, Anne, Benjamin Marjan en Leo Masha, Kelly Danny en Marit Joey, Dani Ankie en Bert Weeda-van Hese Michel en Irene Bert, Klaas Martin en Sabina Correspondentieadres: Ankie Weeda-van Hese Gouwestraat 44 4388 RC Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 18 september van 12.00 tot 12.20 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de gezongen uitvaartdienst plaatsvinden om 13.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Daarna zullen wij haar om 14.30 uur naar haar laatste rust plaats begeleiden op het rk gedeelte van de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Koole-Clement Kamperland: A. Koole Goes: M. de Bruine W.M. de Bruine-Lous Neven en nichten Kamperland, 14 september 2007 Geheel onverwachts heeft de Heere van ons weggenomen, onze geliefde zus, schoonzus en tante Cornelia Koole-Clement Wij wensen de kinderen, klein/achterkleinkinderen Gods nabijheid toe. Marie en Frans van der Maas-Clement en kinderen Goes, 14 september 2007 De vader Huib Krijger van onze vrienden Ellen en Jeroen is na een geduldig gedragen ziekte overleden. Kapelle: John en Monique, Davey, Roan Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit gemis. Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Huib Krijger Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Directie en personeel Doestransportkoeling Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Huib Krijger vader van ons jeugdlid Joep Ons medeleven gaat uit naar loan, de kinderen, en verdere familie. Spelers en begeleiding A-elftal en bestuur W Krabbendijke - *1:1 ih: v0 v «'V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8