DOMMCUS BV Familieberichte! Voor altijd in onze hartjes kt 6 I Maandag 17 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800.6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Veilig in Jezusarmen Dankbaar dat we hem zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u met veel verdriet kennis dat toch nog onver wacht is overleden onze lieve vader, schoonvader, groot vader en overgrootvader Jacob Jan den Boer sinds 1 november 2002 weduwnaar van Adriana den Boer-Blok 6 december 1907 14 september 2007 Waalwijk, Jaap den Boer t Nellie den Boer-Hanse Anja en Thomas Lize, Tijn Petra en Eric Jap Jacolien en Raoul Luuk Zierikzee, Piet den Boer Joke den Boer-Kloet Jeroen en Cindy Britt Marnix Auquina en Mischa Kloetinge, Hans den Boer Mientje van Beveren Kerkwerve, Chris den Boer Ina den Boer-Beeke Jaap-Jan en Sigrid Senne Niels en Marja Schuddebeurs, Jan den Boer Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Kloosterweg 57 4317 NG Noordgouwe De dienst van Woord en gebed zal donderdag 20 september om 13.30 uur gehouden worden in de Gereformeerde kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid elkaar te ont moeten in het dorpshuis te Noordgouwe. - Geen bloemen Met droefheid geven wij er kennis van, dat na een lang leven, de Here tot Zich heeft genomen, onze broer, zwager en oom Jacob Jan den Boer J. den Boer J. D. den Boer-van de Paime Neven en nichten Brouwershaven, 14 september 2007 Met dankbaarheid gedenken wij dhr. Jacob den Boer Namens de Familie A. J. Goeseije-Blok Abdu 17 september 2006 To the world you may be just one person, but to one person you may be the world. Many people will walk in and out of your life, but only true friends will leave footprints in your heart. Nick Fieman Toch nog onverwachts is overleden onze oud-werkgever Cor Corbijn Wij wensen Els, Paul en verdere familie veel sterkte toe. Personeel El us Supermarkt Corbijn Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat, na het moedig voeren van een ongelijke strijd, in alle rust is ingeslapen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis van den Dries Kees in de leeftijd van 69 jaar. 's-Heerenhoek: P. E. van den Dries-Remijn Ovezande: Herman en Sabine Ruud, Arlo Kapelle: André en Jolanda Jens, Bent 15 september 2007 Burg. Timansweg 47 4453 CL 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 19 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa Hoek /JsL&r Dag lieve opa Kees ript Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons verdienstelijk lid, de heer Kees van de Dries In leven trouwe supporter en als man van de recette. Wij wensen de hele familie heel veel sterkte. Bestuur en leden voetbalvereniging De Patrijzen SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Verrijn Stuartweg 10 "Dordrecht M.Curiestraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Zwanenburg Dennenlaan 81a Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, delen wij u mee, dat na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem hef en dierbaar waren, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn üeve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Benjamin van Eenenaam (Ben) echtgenoot van Eva Maasmans in de leeftjd van 75 jaar. E. van Eenenaam-Maasmans Eli en Connie Gerrit en Renate John Wim en Rita Jenny en Harm Sjaak en Irene Eef en Peter René en Asha Rita Piet en Caroline Klein- en achterkleinkinderen Goes, 16 september 2007 Merwedestraat 13,4417 AC Hansweert Ben is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 18 september van 15.30 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 20 september om 13.15 uur in verenigingsgebouw "Kaj-Munk", Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op het R.K. gedeelte van de algemene begraafplaats te Hansweert. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Kaj-Munk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig vernamen wij het bericht van het toch nog onverwachte overlijden van onze vriend Ben van Eenenaam We wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Snel Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam. Na bijna 5 weken leven tussen hoop en vrees hebben wij toch nog afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Johannes Geelhoed echtgenoot van Corrie Geelhoed-Martijn drager van de eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Vlissingen t Antwerpen 24 september 1932 15 september 2007 Vlissingen: Corrie Geelhoed-Martijn Oost-Souburg: Angelo en Linda Geelhoed-Simpelaar Ricardo, Selina Middelburg: Renzo Geelhoed en Evelien Adriaanse Tornar Westerzicht 614385 AB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jo te nemen op donder dag 20 september van 13.45 tot 14.15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. www.vnbdominicus.nl Dag opa van de autootjes Nooit meer speel- en zwemplezier We zullen je missen Ricardo, Selina en Tornar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6