een raar jaar bij De Mikke zSre™ Duizend euro van Wendy Kampioen in de sjees W PZC Maandag 17 september 2007 Moniek Corbijn en Dennis Willeboordse winnen sjezenrijden. door onze correspondent Marlies Lampert ZOUTELANDE - In een spannende kamp hebben Moniek Corbijn en Dennis Willeboordse uit Gapinge op superieure wijze het Zeeuws Kampioenschap Sjezenrijden 2007 binnengehaald. In Zoutelande verschenen zater dag 42 sjezen aan de start voor de slotwedstrijd van het Zeeuwse ringrij- en sjezenseizoen. Het Ga- pingse sjezenduo stak gedurende de dag alle 68 ringen van 38 mm doorsnee, evenals Diny Krijger en Krijn Faasse uit Westkapelle en Na- tasja Eckhardt en Adrie Verhage, ook uit Gapinge. In de kamp om de eerste plaats vie len Eckhardt en Verhage als eer sten af op de 32 mm-ring. Zij won nen de derde beker. De twee overgebleven koppels sta ken vervolgens allebei vier keer de 26 mm-ring en kampten verder op de kleinere 20 mm-ring. Daar pak te Corbijn overduidelijk de winst door deze alle vier mee te nemen. Krijger wist er slechts één te ste ken. Digna de Visser en Martin Brou wer uit Ritthem - de Zeeuws Kam pioenen van vorig jaar - moesten zich na een gemiste ring in de voorlaatste beurt tevreden stellen met de vijfde plaats. Zij verloren de kamp van Marja Goedhart en Henk van de Guchte die de vierde beker mee naar Zuid-Beveland na men. De Delta Versieringsprijs bij de Trekpaarden ging naar Cora de Vis ser en Wim Maljers, vóór Wilma Dingemanse en jan Jakobsen. Bij de versiering van de 'overige ras sen' wonnen Esther van der Lee en Simon Lous van Christel en Ri- nus Moens. Ingrid de Vries (links) en Sylvia van Doorn kregen bouwmateriaal voor een nieuw pand voor hun stichting Goed voor elkaar. foto Ruben Oreel Tv-programma helpt Zeeuwse stichting Goed voor elkaar. door Maurits Sep MIDDELBURG - Dankzij Wendy van Dijk is de aanschaf van een bus een stuk dichterbij gekomen. De stichting Goed voor elkaar, die mensen met weinig geld helpt aan spullen die ze hard nodig hebben, heeft duizend euro gekregen van het RTL-programma Heel Holland Helpt. Voor de bus, waarmee spul len kunnen worden opgehaald bij mensen die ze over hebben en afge leverd bij mensen die ze nodig heb ben, is nu 6300 euro binnen. Nog ongeveer tweeduizend euro is ze ker nodig. Mede-oprichtster Ingrid de Vries uit Oost-Souburg werd gis teren door Sylvia van Doorn uit Middelburg, de andere oprichtster, verrast met de steun van Wendy van Dijk. En met bouwmaterialen voor het nieuwe pand, dat ze overi gens nog niet hebben. Tot januari zit de stichting in de oude brand weerkazerne van Middelburg. Ze hopen op steun van alle dertien Zeeuwse gemeenten bij het zoe ken naar huisvesting en geld. De derde verrassing van de dag was een verwendag voor klanten van de stichting, op 24 november. Dan wordt ook een hotelarrange ment in Middelburg verloot onder de klanten.De gift aan de stichting maakt deel uit van de uitzwending van 19 oktober. ■Pjj Voor meer informatie zie: www.stichtinggoedvooreikaar.nl Een nandoe eet uit de hand van Myrea, tijdens de open dag van vogel- en zoogdierenopvang De Mikke. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 15