;Zoek, Vind... JTlensen .nl Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Familieberichte! 12 I Maandag 17 september 2007 PZC Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in de goede gedachten ter herinnering. Op de terugreis van de haar zo geliefde Dolomieten is plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Henrica Michaëla Maria Wouters-Zondag sedert 12 juni 1957 echtgenote van Jan Wouters in de leeftijd van 70 jaar. Ian Wouters Geramé Wouters en Wim Jongman Willemijn, Marinus Rik Wouters en Petra Boerden Milli Wouters Mira en Jack, Marika Rob en Monique Wouters-van der Knaap Julius, Anoushka, Emely Geert Wouters en Miriam Brooijmans Lars, Maayke Freiburg (D). 12 september 2007 Correspondentieadres: Jan Tooropstraat 4a, 4357 AJ Domburg Ria is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 19 september om 11.00 uur in de R.K. St. Willibrordkapel, Badhuisweg 4 te Domburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Gelieve te parkeren op het terrein van Schuttershof. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat na een zorgzaam en werkzaam leven is overleden mijn lieve man, onze altijd behulpzame vader en opa Dingenis Zoeteweij in de leeftijd van bijna 85 jaar. M. J. Zoeteweij-de Bel Jantje Zoeteweij (in herinnering) Hannie en Hans Verschuure-Zoeteweij Annemarie en Armand Monique en Ivo Dennis en Rianne Rinus Zoeteweij (in herinnering) Dick Zoeteweij Danny Edwin Evelien Jos en Marion Zoeteweij-van der Sluis Yasmine 16 september 2007 Rozenlaan 20 4401 HG Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Vredelust te Yerseke, alwaar dinsdag 18 september van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt donderdag 20 september om 14.00 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven "gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12