10 I Maandag 17 september 2007 PZC Noodlot Ga nooit weg zonder te groeten. Ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten dat doet soms een hart zo'n pijn wat je 's morgens hebt verlaten kan er 's avonds niet meer zijn. Zo maar uit ons leven mijn lief, onze zorgzame moederen oma liefhebbende dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Wil van der Molen in de leeftijd van 59 jaar. Lion Pascal en Kim Michel en Majella - Christy, Romy, Rowdy Maik - Sharren, Ryan Rudolf Krista Ma van der Molen Joke en Peter-Mira en Luc, Celina Jan en Riet - Monique - Elias, Jordy en Anja - Dylan, Remco Heieen en Hans - Yentl Jaap Ma Holswilder Ineke en Coen - Sjors en Manon, Petra en Peter - Marit 14 september2007 Hendrikstraat 1 4532AM Terneuzen Dinsdag 18 september kunt u van 19.00 - 20.00 uur afscheid van Wil nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. We gedenken Wil in een bijeenkomst op woensdag 19 september om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de bijeenkomst kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte van het crematorium. Lieve Mama Ons hart is gebroken We hebben je verloren Je bent weggerukt uit ons leven, Terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Pascal, Michel, Maik nooit meer vragen aan ma... nooit meer vertellen aan ma... nooit meer luisteren naar ma... nooit meer ma die hoorde van mij... ik hou van je ma we gaan je zo missen ma Pascal Kim Lieve oma Wil verslagen van pijn de leegte die er zonder jou zal zijn maar vol trots en met gebonden kracht lieve oma, rust zacht. Sharren Ryan Lieve Wil We zijn met elkaar verbonden voor het leven. Dat je er niet meer bent verandert daar niets aan. Ma Joke Peter Jan Riet Heieen Hans Jaap Groot is de leegte die zij achter laat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Tante Wil We missen je nu al. Jordy, Anja, Dylan Mira, Luc, Celina Onverwachts en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze buurvrouw Will We wensen Leon, kinderen, kleinkinderen en de overige familieleden veel sterkte toe met dit zware verlies. De buren: Janny en Piet Joop en Cokkie f Bart en Mei Theo en Emmy Erik en Lotte Woorden schieten tekort bij het overlijden van Wil de moeder van onze vrienden Michel, Pascal, Maik George Nicole Mark Christel Aleksander Tammy, Alyssa Jayden Ingmar Niels Kim Mark Kim, Max Jeroen Annebel Ollie Marcel Marjolein Daniel Diana hield van het leven Vocht met al haar krachten Zoals ze huilde Zoals ze lachte Met al haar pijn en verdriet Maar echt leven kon ze niet. Altijd was er de liefde voor jou, het houden van ondanks alles Diana de Roo in de leeftijd van nog maar 31 jaar. Terneuzen: Marianne Duysserinck-Vandenfonteyne Henry Duysserinck Familie Vandenfonteyne Familie Duysserinck Familie de Roo Neven en nichten Zelzate, 14 september 2007 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 5 4535 GA Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden woensdag 19 september om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op de begraaf plaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De zon scheen, haar bloemen bloeiden, de vogels floten, en toen werd het stil Enkele dagen na haar 85e verjaardag is geheel onverwacht van ons weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma ^cw/ue oa/i fc/iai/t 10 september 1922 t 15 september 2007 Yerseke' Ina en Wim Hollebrandse-Paauwe Wemeldinge. Adrie en Wally Paauwe-Salzmann Yerseke:Joke Paauwe en Jan Fraanje Sommelsdijk: Peteren Ina Paauwe-Wandel Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kluut 25, 3245 TB Sommelsdijk Er is gelegenheid om van onze moeder afscheid te nemen op woensdag 19 september van 19.00-19.30 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdaa 20 september om 13.00 uur in dorpscentrum "De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Vooafgaande aan de dienst is er aldaar alsnog gelegenheid tot afscheid nemen. Na de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tof condoleren in "De Wemel". Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven, t Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Tanneke Stoffijn-Leunis Tannie echtgenote van Johannes Francois Stoffijn Zij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: Jan Stoffijn Haren: Frans en Franzis Paula, Maurice Hengstdijk: Jacky en Sonja 15 september 2007 Oostelijk Bolwerk 420. 4531 GV Terneuzen U kunt afscheid nemen van Tannie in het Rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op woensdag 19 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 20 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Bung Boet rust zacht Liefs Lizet Jongker In plaats van kaarten Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Weyevliet delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn over grootmoeder Adriana Vroonland-van 't Westeinde weduwe van Franciscus Vroonland Hoedekenskerke f Vlissingen 9 oktober 1921 14 september 2007 Loek Vroonland f Corrie Schouten-Vroonland Hartog Schouten Hartog Eveline en Rob Semra Paulina Vos-Vroonland t Correspondentieadres: Corrie Schouten-Vroonland Verlengde Bonedijkestraat 285 4383 BC Vlissingen Er gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 september van 11.00 tot 11.20 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. W:vF

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10