REMS Operator (m/v) Medewerker Magazijn (m/v) Productiemedewerker/ inpakker platte oesters (m/v) men 0 JobTrack.nl fHoomaert Qroej) IQ Lauranne Shipping Technisch inkoper Buitendienstmedewerker/ster 20 I Zaterdag 15 september 2007 PZC Kijk ook op Heb je een technische opleiding, vind je het leuk om in een productie- omgeving met dagverse producten te werken, ben je stressbestendig en weetje van aanpakken? Dan hebben wij een leuke baan met perspectief voor je ais: Als operator sta je aan het begin van het productieproces en zorg je ervoor dat hele proces goed en vlot verloopt. Tot je taken behoren ondermeer: De kwalitatieve en kwantitatieve aansturing van de productiestroom in onze fabriek. Het oplossen van storingen en stagnaties in het productieproces. Het optimaliseren van het productieproces. Wij zoeken iemand met: voldoende technische kennis en inzicht om storingen op te lossen, een'hands on'mentaliteit Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende functie met goede mogelijkheden voor je eigen ontwikkeling in een dynamische omgeving. een informele werksfeer in een professionele organisatie, waar kwaliteit en service voorop staan. een bij de functie passend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Steekje graag de handen uit de mouwen en kun je nauwkeurig en netjes werken? Dan hebben wij een leuke baan voor je als: Als medewerker in ons fust-magazijn werk je nauw samen met de operators en de productieleider. Tot je taken behoren ondermeer: Het tijdig voeden van de tray-sealmachines met de juiste trays. Het beheren van de voorraden in het magazijn. Wij zoeken iemand met: een flexibele, zelfstandige en collegiale werkinstelling. verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende functie met goede mogelijkheden voor je eigen ontwikkeling in een dynamische omgeving. een informele werksfeer in een professionele organisatie, waar kwaliteit en service voorop staan. een bij de functie passend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Heb je belangstelling voor de schaal- en schelpdierensector en vind je het leuk om met dagverse kwaliteitsproducten te werken? Dan hebben wij een leuke baan voor je als: Als productiemedewerker/inpakker zorg je ervoor dat onze producten zorgvuldig verpakt worden, zodat ze in een goede conditie bij onze klanten bezorgd kunnen worden. Tot je taken behoort met name: Het inpakken van platte oesters. Wij zoeken iemand met: ervaring en/of affiniteit met het inpakken van kwaliteitsproducten. een flexibele en zelfstandige werkinstelling. Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende functie met goede mogelijkheden voor je eigen ontwikkeling in een dynamische omgeving. een informele werksfeer in een professionele organisatie, waar kwaliteit en service voorop staan. een bij de functie passend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Krijn Verwijs Yerseke BV is een internationale organisatie met een uitstekende reputatie als het gaat om het kweken, verwerken en verkopen van schaal- en schelpdieren. Continue kwaliteitsverbetering en innovatie én een klantgerichte aanpak vormen de basis van deze zorgvuldig opgebouwde reputatie. Dagelijks leveren wij onder de naam 'Premier'en onder private label door heel Europa verse mosselen, oesters, kreeften en alikruiken. Onze belangrijkste afnemers zijn supermarktketens en horecaleveranciers in België, Frankrijk, Nederland, Duitsland, Spanje, Italië en Engeland. Ons bedrijf in Yerseke en onze verkoopkantoren in België en Duitsland zorgen elke dag weer dat onze klanten via ons uitgebreide distributie netwerk hun producten tijdig en vers aangeleverd krijgen. Heb je belangstelling voor één van deze functies? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV vóór 29 sept. a.s. aan: Krijn Verwijs Yerseke BV, t.a.v. de heer H. Bal, Postbus 67,4400 AB Yerseke. Wil je vooraf meer informatie over de vacature, neem dan contact op met de heer H. Bal (tel. 0113 - 579021 e-mail: hans@verwijs.com) of mevrouw M. Verwijs (tel. 0113 - 579025, email: martine@verwijs.com). De Hoornaert Groep omvat een 16-tal bedrijven in de zee scheepvaart. scheeps bouw en reparatie zeevaart en binnen vaart De groep is eigenaar van 6 zeegaande chemical iëntankers met 2 in aanbouw in Turkije. Het management ervan gebeurt inhouse. De groep is tevens eigenaar van een modern uitgeruste scheepswerf. Het balanstotaal van de groep bedraagt meer dan 100 miljoen Euro en zal verder toenemen als gevolg van nieuwe investerin gen in de scheepvaart. De uitbreiding van de activiteiten leidt ertoe dat de admini stratie-afdeling organisatorisch wordt gewijzigd. Wij zoeken daarom per direct een geschikte kandidaat die ons team komt versterken als die verantwoordelijk is voor de inkoop van materialen en diensten, met leveranciers onderhandelt over de beste condities en zorgt voor een goed voorraadbeheer, alsmede een bijdrage levert aan de verbetering van het inkoopresultaat Functie-eisen technische vooropleiding op MBO niveau ervaring in een commercieel technische functie goede communicatieve vaardigheden een enthousiaste en flexibele werkhouding goede kennis van de Engelse taal Wat bieden wij een functie met uitdaging en verantwoordelijkheid in een gezond, expanderend bedrijf een uitstekende beloning, gebaseerd op uw opleiding en ervaring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft U interesse in de aangeboden functie, stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar: Wervenweg 1, 4551 MC Sas van Gent of via e-mail j.roest@deschroef.com Zie ook www.lauranne-shipping.com of www.deschroef.com acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld hier begint uw toekomst! .succes en groei begeleiden ons! ...al meer dan 90 jaar! Wij zijn een toonaangevende fabrikant van machines, elektrische gereedschappen en handgereedschappen voor de professionele buisbewerking met wereldwijde afzet. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een gemotiveerde voor ons verkoopgebied Zuid postcodegebieden 4000 - 6999 (Zeeland, Brabant, Limburg, gedeelte Gelderland) Uw taakgebied omvat de verkoop van onze producten bij de vakhandel, installatiebedrijven en in de industrie, alsook het adviseren aan bestaande klanten en systematische opbouw van nieuwe klanten. Wij wensen: een afgeronde commerciële opleiding of vergelijkbaar aantoonbare verkoopervaring vriendelijk en onderhandelingsgericht optreden hoge inzet- en overnachtingsbereidheid Er wacht u een functie met zekerheid en afwisseling, vol verantwoordelijkheid in een lang jarig onderhouden verkoopgebied met een aanzienlijk marktaandeel. Na een uitgebreide opleiding in ons opleidingscentrum wordt u ingewerkt in uw taakgebied. U ontvangt een zeer goede vergoeding bestaande uit een basissalaris en provisie. Onze onkostenvergoe ding is meer dan gemiddeld. Geïnteresseerd? Stuur dan uw complete sollicitatiegegevens met uw salarisvoorstel naar: Bob Schneider, Kostverloren 23, 3863 BA NIJKERK, tel.: 06 53 29 1008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98