7eeland "airport Wat doe jij ais een coiiega vraagt om ondersteuning? DIRECTEUR HAVENMEESTER Hanen QJobTrack.nl Monteur Tapinstallatie BS1 ',.1 eli „t l Het werk is als het merk Heineken 1 6 I Zaterdag 15 september 2007 PZC Kijk ook op Als politiemedewerkers in een gespannen situatie ondersteuning nodig hebben, komt een heel politieteam in actie. Of je nu de ME'er bent die bij ongeregeldheden moet optreden. Of de bureaumedewerkers die op hun eigen specialisme ondersteuning bieden, ledereen werkt samen aan de veiligheid op straat en het welzijn van de inwoners. Kortom, werken bij de politie doe je nooit alleen. Politie Zeeland is op korte termijn op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van: Beleidsmedewerker (medewerker vakadvies D) Beheer en ondersteuning zijn binnen politie Zeeland gecentra liseerd. Het stafbureau korpsleiding ondersteunt en adviseert de korpsleiding en het korps op tal van terreinen. Naast algemene beleidsondersteuning en -ontwikkeling zijn de clusters kabinet- taken en toezicht, juridische zaken en communicatie en de af delingen sturingsondersteuning en integriteit en veiligheid binnen het stafbureau korpsleiding ondergebracht. Je functie Als beleidsmedewerker ondersteun je proceseigenaren en porte- feuilleouders in de [kwaliteitsverbetering en ontwikkeling van hun proces/portefeuille. Je signaleert en vertaalt ontwikkelingen op het vakgebied. Je stelt rapportages en beleidsnotities op en adviseert en informeert over de toepassing en implementatie van vastgesteld beleid. Verder plan je projectwerkzaamheden en bewaak je de kwaliteit ervan. Je profiel Je beschikt over een hbo-opleiding en hebt aantoonbare affini teit en ervaring met het ontwikkelen van beleid en het schrijven van (beleidsnotities. Je voldoet aan de kerncompetenties integn- teit. omgevingsbewustzijn, inlevingsvermogen, vakmanschap en communicatieve vaardigheden. De functiegerelateerde compe tenties waaraan je dient te voldoen, zijn overtuigingskracht, samenwerking, klantgerichtheid en organisatievermogen. Ar beids voorwaarden De plaats van tewerkstelling is Middelburg, Segeerssingel 10. Politie Zeeland biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Het bruto maandsalaris bedraagt minimaal 2.187,- en maximaal 3.611,- (schaal 10 BBPJ op basis van een 36-urige werkweek. Een 38-urige werkweek behoort tot de mogelijkheden. Informatie en sollicitatie Voor nadere vragen over de functie of over de selectieprocedure kun je contact opnemen met mevrouw N. Tordoff, senior beleids medewerker, bereikbaar via 0900 - 8844. Je sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae kun je vóór 28 september 2007 richten aan de korpschef politie Zeeland, ta.v. Personeel Organisatie, Postbus 5009, 4330 KA Middelburg. De selectieprocedure bestaat uit een brieven- en CV-selectie, waarbij o.a. de schriftelijke motivatie als selectiecriterium wordt gehanteerd. Daarnaast bestaat de selectieprocedure uit één of meerdere gedragsgerichte interviews en een veiligheidsonder zoek A. In overleg met de kandidaat worden referenties nage vraagd. In je CV dienen minimaal 2 recente referenties te zijn opgenomen. Kijk voor meer informatie met betrekking tot deze functie op www.kombijdepolitie.nl/vacatures of www.werkenbijdeoverheid.nl/politie. Politie Zeeland Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar vijftien miljoen gasten op jaarbasis. Professioneel en integer levert het korps haar bijdrage aan de veiligheid en leefbaarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt- en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft politie Zeeland invulling aan het motto: 'Waakzaam en Dienstbaar'. Afwisselend werk met wisselende werkdruk tussen wisselende mensen. «WAAKZAAM EN DIENSTBAAR» Werken bij Politie Zeeland doe je nooit alleen. POLITIE VLIEGVELD MIDDEN ZEELAND is een klein groen vliegveld, gelegen in het hart van de provincie Zeeland. De kenmerken van de organisatie zijn: - betrouwbaar, - geloofwaardig, - gastvrij en - alert. Het veld biedt gastvrijheid aan o.m. zakelijk vlieg verkeer, motorvliegers, mla's, zweefvliegers, para's en gyrocopters. Het aantal vlieg bewegingen is ongeveer 26.000 per jaar. Als klein vliegveld hebben we een ambitieuze doelstelling en dat is om het BESTE KLEINE VLIEGVELD van Nederland te worden. Vliegveld Midden Zeeland heeft een klein team van enthousiaste medewerkers. Vanwege het vertrek van de huidige directeur zijn wij op zoek naar een (30 uur p/w) De functie De functie van directeur havenmeester is tweeledig. Als directeur geeft u onder andere leiding aan de medewerkers van het vliegveld, vertaalt u de strategie naar beleid en initieert en ontwikkelt u de activiteiten van de onderneming. Daarnaast draagt u zorg voor duidelijk vastgestelde kwaliteitsnormen en voor het behalen van de beleidsdoelstellingen. Als havenmeester bent u verantwoordelijk voor de orde, veiligheid, continuïteit en het onderhoud van het vliegveld. In deze zeer veelzijdige combifunctie onderhoudt u de contacten met de Inspectie van Verkeer en Waterstaat, het Directoraat Generaal voor Transport en Luchtvaart en het Korps Landelijke Politie Diensten. Ook zorgt u voor goede contacten op en rond het vliegveld. U weet mensen te stimuleren en neemt initiatieven die passen binnen de doel stelling om het beste kleine vliegveld van Nederland te worden. U rapporteert aan de aandeelhoudersvergadering. Gevraagd Voor deze functie zijn wij op zoek naar een ervaren en enthousiaste teambuilder met de aantoonbare kwaliteiten en capaciteiten die horen bij een leider. U heeft tenminste HBO werk- en denkniveau en een dienstverlenende en flexibele instelling. U kunt correcte, heldere rapportages maken en bent in staat om op verschillende niveaus met diverse instanties en met de gebruikers van het vliegveld te overleggen, Kennis van luchtvaart, inclusief wet- en regelgeving is een pré, enthousiasme voor de kleine luchtvaart is een must Geboden De functie zal voor de juiste persoon een uitdagende en afwisselende functie zijn welke in tijd flexibel kan worden ingevuld en die op de juiste wijze wordt gewaar deerd. Een psychologisch onderzoek kan tot de procedure behoren. Reacties U kunt uw schriftelijke reactie vergezeld van een uitgebreid CV tot uiterlijk 29 september a.s. zenden naar: Zeeland Airport B.V. De heer P.C. Geysen, directeur Valkenlaan 14 4484 RL Kortgene Telefoon: 06-53180268 Email: pgeysen@zeelandnetnl Denk aan Heineken en je denkt aan bier, plezier en kwaliteit. Voor het werk bij Heineken geldt precies hetzelfde: we doen het met plezier en nemen alleen genoegen met kwaliteit. Want een mooi merk behandel je met zorg. Net als een loopbaan. De werkgever Heineken vraagt én biedt 100% inzet voor succes. Heineken Nederland is op zoek naar klant-en service gerichte Monteurs in Rotterdam, Purmerend, Breda, Utrecht, Nijmegen en de regio Zeeland. De functie Je bent niet alleen verantwoordelijk voor het bouwen en onderhouden van tapinstallaties, je bent ambassadeur voor onze organisatie en geeft adviezen aan de Horeca ondernemers ten aanzien van o.a. nieuwbouw en aanpassingen van de installaties. Door jouw servicegerichtheid lever je een belangrijke bijdrage aan het competitief positioneren van onze merken (zoals Heineken, Amstel en Brand). De eisen Je hebt een MBO diploma en bij voorkeur minimaal twee jaar ervaring in een (commerciële) buitendienstfunctie Je hebt een sterk gevoel voor kwaliteit en werkt vooral ook klant-en resultaatgericht. Tot slot ben je een teamplayer en beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden Je werkt in een dynamische werkomgeving met een professionele, open en directe cultuur. Natuurlijk kun je rekenen op een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Je reactie Bel gerust voor meer informatie met Mw. F. de Hoog, HR Adviseur Heineken Nederland Commercie, telnr. 071- 5456297. Reageren kan rechtstreeks via www.jobs.heineken.nl of stuur je briefen CV naar audrey.vanduuren@heineken.nl ït_:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94