biblL vOsterschelde ooO Maritime Editor lai QJobTrack.nl HOÜTERMAN ERVAREN TIMMERMANNEN MEDEWERKER INFORMATIE EN ADVIES (M/V) Zaterdag 15 september 2007 PZC Kijk ook op fr Aannemingsbedrijf Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op korte termijn op zoek naar een of twee Functie inhoud: Je doet samen met een collega zelfstandig verbouwingen en klantenwerk. Functie eisen: - Zelfstandig kunnen werken - Ervaring - Goede communicatieve vaardigheden - Klantgericht meedenken - Benodigde vakdiploma's Wij bieden: - Afwisselende functie - Informele werksfeer - Team met betrokken, vakkundige collega's - Salaris overeenkomstig opleiding en ervaring Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt U binnen 14 dagen richten aan: Aannemingsbedrijf Houterman, Spoorstraat 30, 4431 NK 's-Gravenpolder Tel. 0113-311221 website: www.ajhouterman.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Beleidsmedewerker hoogwaterbescherming v/m 80 - 100 vacaturenummer: 2.27.07 Water is een belangrijk natuurelement van onze provincie. Jij adviseert over het gehele provinciale waterkeringenbeleid, met een accent op de civieltechnische aspecten. Je ontwikkelt provinciaal strategisch beleid op dit vlak en speelt in op nieuwe ontwikkelingen. Daarnaast neem je deel aan acties en projecten die voortvloeien uit het provinciaal omgevingsplan. Je werkzaamheden concen treren zich op het vlak van hoogwaterbescherming en integraal waterkeringenbeheer. Je beschikt over een universitaire opleiding op het gebied van civiele techniek, dan wel door een combinatie van opleiding en ervaring daarmee overeenkomend werk- en denkniveau. Je bent net werkvaardig en hebt kennis van overstromingsmodellen (zoals bijvoorbeeld SOBEK). Salaris: maximaal €4.079,26 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Nico Oskam, clustercoördinator water, tel. (0118) 63 11 09. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 16 oktober a.s. Senior pianeconoom/projectleider v/m 80 - 100 vacaturenummer: 2.17.07 Gebiedsgerichte programma's en projecten inclusief de realisatie van Europese en rijksdoelen in het landelijk gebied staan centraal. Jij formuleert hiervoor de randvoorwaarden, waaronder prijzen en condities voor complexe/integrale projecten door financiële kaders op te stellen voor het con tract tussen overheid en ontwikkelaar. Je adviseert over de financieel-economische mogelijkheden en het instrumentarium voor de uitvoering van programma's en projecten inclusief PPS-constructies (publiek-private samenwerking). De mogelijkheid bestaat dat je ook wordt ingezet als projectleider. Je beschikt over een afgeronde universitaire opleiding, bijvoorbeeld bedrijfseconomie en je hebt tenminste 3 jaar aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie met kennis van beleidsontwikkeling in relatie tot de vastgoedmarkt en inzicht in de werking en de effecten van grondbedrijfs instrumenten. Je hebt ervaring met het aansturen van projecten en je bent onderhandelings- en adviesvaardig. Salaris: maximaal €4.649,24 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Dik Kruis, afdelingshoofd Gebiedsontwikkeling, tel. (0118) 63 19 90. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 9 oktober a.s. Stuur vóór 1 oktober a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001,4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.zeeland.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Provincie Zeeland ZEE, MENSEN bibliotheek Reimerswaal Voor de basisbibliotheek BibliOosterschelde zoeken wij een: Wij bieden een leuke functie van 11,75 uur in de vestiging Yerseke. Inzet in andere vestigingen kan aan de orde zijn. De functie zal voorlopig tijdelijk ingevuld worden tot 1 januari 2009 De medewerker Is actief waar het gaat om inhoudelijk aanbod van diensten en producten Is belast met de eerstelijns vraagafhandeling, informatiebemiddeling en presentatie van de collectie Voert de uitleenservice uit Verzorgt taken t.a.v. de leners- en uitleenadministratie en geeft deze conform geldende werkprocedure zonodig door ter verdere afhandeling Opleidingsvereiste Beroepsopleiding op MBO niveau 4, bij voorkeur MIB Medewerker Informatie dienstverlening Bibliotheken Basiskennis marketing MBO niveau 3 Kennis van digitale bronnen en systemen, niveau ECDL Overige kenniseisen Bronnenkennis digitaal en databanken Kennis van methoden en informatiebemiddeling Kennis van lokale en regionale sociale kaart Kennis van de (lokale, regionale en landelijke) ontwikkelingen in de wereld van kunst, cultuur, wetenschap en maatschappij op niveau 4 Basiskennis media- educatie op niveau 4 Ervaring Enkele jaren ervaring in een functie waarbij het klantgericht verstrekken van en adviseren over informatie centraal staat Ervaring met het werken met geautomatiseerde bestanden en informatiedragers Salaris Het salaris wordt afgeleid van schaal 6. Werktijden De werktijden zijn verdeeld over drie dagen. Wil je meer weten: bel dan met Marie-José Govers Bibliotheek Reimerswaal 0113 - 574116 Bibliotheek Rilland 0113 - 552851 Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 25 september 2007 worden gericht aan W. Kempees, afdeling personeelszaken. Stichting BibliOosterschelde, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg. Yellow Finch Publishers is the reputable international publishing house of the maritime magazines ShipBuilding Industry, SuperYacht Industry and the annual Shipbuilding Ship Repair Guide. Yellow Finch Publishers Postal address Voorborch 2 4335 AV Middelburg The Netherlands T +31 118 473 398 F +31 118 461 150 Visiting address Johan van Reigersbergstraat 41 Middelburg, The Netherlands E info@ynfpublishers.com I www.superyacht-industry.com I www.shipbuilding-industry.eu Due to expanding activities Yellow Finch Publishers is currently looking for a knowledgeable and proactive The successful male/female candidate will be responsible for writing, editing and proofing information to the highest levels of quality and accuracy, sourcing data and liaising with contacts. As such you will have an enthusiasm for the maritime industry and be aware of current shipbuilding technology, yachting matters and the Dutch maritime industry in general. You will be maritime literate, with a solid command of written and spoken English, strong writing skills, the ability to communicate effectively and concisely and a good eye for detail. Preference will be given to those with proven experience in technical writing and a good knowledge of the maritime industry. If you would like to join a successful and growing company, have the necessary skills and are willing to make the commitment we seek, please apply by forwarding a covering letter explaining why you are suitable accompanied by a CV to email address: info@ynfpublishers.com. For a full description of the role, please don't hesitate to get in touch with managing editor Nathalie Vinkoert, telephone +31 (0)118 473 398 for further information. De Provincie Zeeland is recentelijk tijdens een landelijk onderzoek in de top 5 van beste werkgevers - non-profit organisaties - gekozen. In een deelonderzoek hiervan, het medewerkers tevredenheid onderzoek behaalde zij de 1e plaats!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84