jaren aan de top sprinter Aanval van Kloetinge zorgt voor optimisme bij trainer Hiensch Schrier winnaar in Middelburg Autobedrijf RIDA - Terneuzen - 0115-613690 - Kijk op www.rida.nl voor ons actuele aanbod. Smalstad Open gaat van start W PZC Zaterdag 15 september 2007 49 Een droomkeuken is een compositie van een groot aantal componenten. Mooi, aansprekend, degelijk en praktisch. Bij Raab Karcher hebben we drie topmerken onder één dak. Wordt het een prachtige designkeuken of een fraaie'klassieke keuken. Onze medewerkers geven u graag advies bij het ontwerpen van uw droomkeuken. Openingstijden maandag t/m vrijdag 09.00-17.30 uur, zaterdag 09.00-16.00 uur. raab karcher www.raabkarcher.nl Laat u inspireren en bezoek onze showroom aan de Waldammeweg 2, Middelburg. Een afspraak maken met één van onze medewerkers kan natuurlijk ook, telefoon 0118 625 055. Bésar Xhoxhaj zit opnieuw niet bij eerste selectie. door Rudy Boogert GOES - Kloetinge raakte dit seizoen de angel uit zijn aanval kwijt aan concurrent Hoek (John Schot), maar trainer Diederik Hiensch vindt dat zijn ploeg er juist aanval lend op vooruit is gegaan. „We zijn dreigender dan vorig seizoen." De cijfers staven de conclusie van Hiensch. In elke oefen-, beker- en competitiewedstrijd kwam de Be- velandse hoofdklasser dit seizoen tot scoren. „Aanvallend creëren we meer. Dat komt door de snelheid van Mervin (Niemantsverdriet), Regilio (Pinas) die zich goed ont wikkelt en Daan (Esser) die in vorm is. En daarachter staat Etien- ne (Mallie) nog. Het is knap zoals hij zich op jonge leeftijd staande houdt", vindt Hiensch. Dit viertal zal ook vandaag aan de aftrap staan in de thuiswedstrijd tegen Geinoord uit Nieuwegein. De pijntjes na de slijtageslag tegen Nunspeet (1-1) zijn weggemas seerd en de geblesseerd uitgevallen spelers Niels Kole (rug) en Regilio Pinas (hamstring) zijn weer her steld. Daardoor kan Kloetinge met dezelfde elf starten als vorige week, toen het in het eerste half uur zo veel indruk maakte. Spits Bésar Xhoxhaj, die tot vorige week elke officiële wedstrijd in de basis stond, zit opnieuw niet bij de selectie. Vorige week was hij dis ciplinair geschorst wegens 'oncolle giaal gedrag'. Hij moest met het tweede meespelen, waarin hij met twee keer geel uit het veld werd ge stuurd. Hiensch: „Zijn disciplinai re schorsing zit er op, maar elke Kloetinge speelt vandaag op ei gen veld tegen Geinoord. Spits Bésar Xhoxhaj moet evenals vori ge week mee met het tweede elf tal. Profiteer nu de nazomermeeneemprijs 15.950,- nu voor 15.950,- 18.950,- Kijk en vergelijk!! Csaper Ovaa neemt voorlopig nog geen afscheid van de motorcross. „Zolang ik er plezier in heb en me nog een beetje kan verbeteren, hoef ik nog geen stap terug te doen." foto Ruben Oreel broken." Hij sprong met zijn ma chine bovenop de motor van een gevallen voorganger, omdat hij in alle haast een vlagger over het hoofd had gezien. „Je kunt dus maar beter gelijk goed weg zijn." In Zeeland hoort Ovaa nog altijd bij de top, in de wedstrijden voor het Nederlands kampioenschap is hij niet meer dan een middenmo ter. Hij moet het afleggen tegen een flinke groep Brabanders, waar van er een aantal morgen naar Zee land komt. „Op allerlei facetten kom ik een beetje tekort. Mis schien nog het belangrijkste is, dat 'Brabanders zijn toch al wat meer branieschoppers dan Zeeuwen' die Brabanders meer lef hebben. Brabanders zijn toch al wat meer branieschoppers dan Zeeuwen. Ze zijn nonchalanter en durven meer uit te halen tijdens de wedstrijden. In Zeeland zijn we een beetje te lief" Rinus van de Ven en Mark Boot vormen uitzonderingen op die re gel. De eerste is al bezig aan een in ternationale carrière, de tweede komt er ook wel, weet Casper Ovaa. „Mark heeft dezelfde mentaliteit als de Brabanders. Hij heeft lef, hij weet wat knokken is." MIDDELBURG - Topfavoriet Michel Schrier uit Vlissingen heeft giste ren de eerste Spieren voor spieren run over 6900 meter gewonnen in de omgeving van Middelburg. De wedstrijd werd georganiseerd ter gelegenheid van het tienjarig be staan van De Gezonde Zaak. Na het starschot van burgemeester Schouwenaar vormde zich al snel een kopgroep van vier man met Leon Jacobse (Zoutelande), Erik Poppe (Biggekerke), Arjo Verhage (Aagtekerke) en Michel Schrier. Halverwege waaiden achtereenvol gens Jacobse en Verhage van de kop af Schrier en Poppe hielden el kaar lang gezelschap, maar in de slotfase was Schrier de sterkste in een tijd van 25 minuten en 28 se conden. Chantal Koole-Maat uit Zoutelan de had bij de vrouwen geen tegen stand van betekenis. week moeten er spelers mee met het tweede. Nu is dat Bésar. Ik vind dat hij moet spelen." Kloetinge kan vandaag zijn beste start in de hoofdklasse evenaren. Zes jaar geleden had Kloetinge na drie duels zeven punten. Met een overwinning komt de ploeg op de zelfde cijfers uit. „Maar Geinoord is sterker dan vorig jaar. Het is een stugge ploeg, met een goede wed- strijdmentaliteit. Vorige week had den ze zelfs moeten winnen van Spakenburg." Het werd echter 1-1 door een Spakenburgse goal in blessuretijd. Bij 1-0 miste Gei- noords spits Daniël Kops zelfs nog een strafschop. Hoek gaat vandaag op bezoek bij GVW in Veenendaal. Aan het sys teem dat tegen Sparta Nijkerk (2-1-verlies) werd gehanteerd, wordt niets gewijzigd. En vermoe delijk ook niet aan de acteurs en de posities, omdat de basiself ook nu beschikbaar is. Interim-trainer Telussa. „We hebben vorig jaar zes punten ingeleverd tegen GVW. Dat mag nu niet gebeuren." Hoek moet het doen zonder mid denvelder Gideon Imagbudu en aanvaller Patrick Okoro. Beiden zijn geblesseerd. Twee keer 1-1 last van mijn knie en mijn heup, dus ik kon niet meer verder." Het herstel zal niet al te lang du ren. „Ik weet na die jaren bij Rabo en in Frankrijk goed wat ik kan en wat ik niet kan. Het is niet zo dat ik opeens geen sprint meer kan winnen, want ik weet zeker dat er nu nieuwe kansen komen. Jartazi is een perfecte ploeg voor me. Als je ziet hoe Denis Flahaut zich daar heeft ontwikkeld. Die ken ik al heel lang. Het is een jongen die weinig won, maar die bij Jartazi is opgebloeid, met zes, zeven over winningen dit jaar." Dekkers wil er volgend jaar weer staan. „Ik krijg een mooie, nieuwe kans, een uitdaging die ik mis schien wel nodig heb om weer koersen te gaan winnen." Kloetinge heeft na twee duels al vier punten. Vorig seizoen had de club na vijf duels pas drie punten. Door een doelpunt in blessure tijd van Ben Verwest speelde Kloetinge vorig seizoen op ei gen veld 1-1 tegen Geinoord. Ook het treffen in Nieuwegein eindigde in 1-1. Voor Kloetinge scoorde Daan Esser. Niels Kole speelde vorige week tegen Nunspeet zijn 50e wed strijd in de hoofdklasse, Regi lio Pinas kan die mijlpaal van daag bereiken. sint Maartensdijk - Vandaag start op de tennisbanen van Jacoba van Beieren het Fixet Smalstad Open. Het is de vijftiende editie van het toernooi dat gespeeld wordt op de drie kunstgrasbanen in Sint Maar tensdijk. Voor het eerst is ook de 3-categorie toegevoegd, bij zowel het mannenenkel- als het mannen- dubbelspel. Daniel Huising en Christiaan Huizer zijn de favorie ten in het dubbelspel, maar heb ben in leroen Bakx en Joost van Loon geduchte concurrenten. In het enkelspel is Floris de Vos titel- favoriet. Landrover Freelander 2.5 TD5VAN 2002 123759 km Schitterende stoere Landrover in een zeer goede staat Audi TT Roadster S-Line Limited Edition 2000 FULL OPTIONS 189.000 km dealer auto. Tot 2006 in bezit geweest van PON-Automobiel. Alles vernieuwd Mitsubishi Space Wagon 2.4 shogun 7-persoons 2003 99.000km airco, electr ramen etc etc etc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 69