PZC h.jobse Pieter Jacob Klein UbtvQlGbft tv9io^rtv^n(c/r^M^ Jsww /vs/v Qzrtz/oo-rt lees vind leef 3 8 I Zaterdag 15 september 2007 PZC Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Maat Gruppen-Nieuwenhuize betuigen wij onze hartelijke dank. Familie Nieuwenhuize Kapelle, september 2007 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Louwerina Jobse-de Wijze heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: J. de Pagter Domburg, september 2007 In plaats van kaarten Nog één keer verzameld bij Piet Na het plotselinge overlijden van onze vader en opa eigenaar van "De Graaf van Buren" op 11 augustus jl. hebben alle persoonlijke woorden en vele kaarten ons ontzettend goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Delft: Annemieke en Barber Zoetermeer: Pieter, Karin en Robyn Hartelijk dank voor alle telefoontjes, kaarten, bloemen, cadeaus en voor uw aanwezigheid op mijn 90e verjaardag. J.M. Osté-Langebeeke Kris van Rooijen fo van Rooijen-Pouwelse Westkapelle, september 2007 Voor de vele blijken van belangstelling en het meeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Neeltje Sanderse-Steketee betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes/Yerseke, september 2007 15-09-2005 15-09-2007 Pap, het is nu 2 jaar geleden, maar ik denk elke dag aan je. Ik mis je, liefs Kimberley Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVEL AND RlEN DE BRUIJNE )OHAN HOEKMAN Werckendetstraat 4, Postbus 189,4300 AD Zierikzee I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn vader, schoonvader en onze opa Nicolaas Meijer betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Nic Meijer Coby Meijer-Schipper Nicole Donny en Miriam Goes, 15 september 2007 Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 m Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland ■MM UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) ipjLllGi 1 Al meer dan 10jaar een vertrouwd gezicht op Noord- en Zuid-Beveland. Dillenburglaan 63,4461 TK Goes Telefoon: 0113-216815 wwwJannyVanGentevoort.nl Gl Hartelijk dank voor alle felicitaties, bloemen en giften voor de KWF-kankerbestrijding, die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijk op 9 augustus jl. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve mama en oma Cornelia Wattel-Maljers Bij alle verdriet en rouw was het een grote steun dat zovelen met ons meevoelden en hun deelneming betuigden. Aangezien het onmogelijk is u allemaal persoonlijk te bedanken doen we dat nu langs deze weg. Ko Wattel Kinderen en kleinkinderen September 2007 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Johan Laurentius Juliën van 't Westeinde Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. A. van 't Westeinde-Verdonk Kinderen en kleinkinderen Wie ergens wat van vindt, leeft. Want dankzij een mening raak je in gesprek met anderen en breng je de wereld om je heen in beweging. Wij stimuleren dat graag. Daarom leest u bij ons elke dag nieuwe informatie voor uw opinie en een goed gesprek daarover. Wij wensen u boeiende gesprekken. www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58