Familieberichten 36 Zaterdag 15 september 2007 PZC wa Na veel zorg en een kortstondige ziekte is overleden onze dierbare oom en vader van onze beste vrienden fan Meerman Kees, Cobiejarco en Patrick "Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is Met verdriet, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Hans Mol echtgenoot van Willie Mol-Jobse in de leeftijd van 71 jaar. Hoofddorp: Bram )obse Anneke Jobse-Bitter Koudekerke: Adrie Jobse Lien Jobse-van Helleman Bruinisse: Rinus Jobse Janny Jobse-Langerak Middelburg: Catrien Bimmel-Jobse lo Bimmel West Souburg: Piet Jobse Joke Jobse-Bloks Middelburg: Corry Roskam-Jobse Toon Roskam Goes: Dinie Louwerse-Jobse Wim Louwerse Neven en nichten Kapelle, 12 september 2007 Beetje bij beetje hebben wij afscheid genomen. Heden overleed onze zwager en oom Henk Reurink An en Ries van Wallenburg-du Bois John (in herinnering) en Lies du Bois-Baas Jan en Madeleine Jonker-du Bois Niek en Ada du Bois-Rotte Neven en nichten "in Gods liefde geborgen. Op 11 september is onze lieve, dappere moeder, oma en overgrootmoeder geheel onverwacht overleden. Wij zijn heel verdrietig dat we haar liefde, gezelschap en humor moeten missen. Wij zijn gelukkig dat we samen met Mama en Papa een rijk en lang leven hebben mogen delen en dat zij nu weer herenigd is met haar geliefde Frits. Adriana Lucia Rhebergen-van Aken Attie weduwe van Frederik Rhebergen Waardenburg, t Veere, 12 augustus 1913 11 september 2007 Temeuzen: Marry en Jan van der Made-Rhebergen Marjonne en Dirk fan Diderick, Fleur Annemarit en Alphons Pepijn, Floris Soestdijk: Peter f en Bianca Rhebergen-Zoeteman Marije en Mare Luuk Floor Joris en Monita Stijn en Evelien Loes en Walter Kyara en Marijn Joram Dishoek: Henk en Caroline Rhebergen-Thijssen Tara Met heel veel waardering denken wij terug aan de goede zorgen van de mensen van Thuiszorg Zorgstroom Walcheren en het personeel van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh. Ook de gezelligheid in de huiskamer zullen wij niet gauw vergeten. Correspondentieadres: Ellebooglaan 8 4371 PT Dishoek Zaterdag 15 september is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Nieuw-Sandenburgh, kamer 120, Sandenburghlaan 2 te Veer. Op maandag 17 september 2007 is tussen 12.45 en 13.15 uur gelegen heid tot afscheid nemen in de Wandelkerk, Koorkerkhof 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 13.30 uur in de Koorkerk de afscheidsdienst worden gehouden door ds. Jan Nauta. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Heden is van ons heengegaan mijn lieve vader, grootvader, oom en geweldige vriend... Girolamo Lino Santuz weduwnaar van Corrie Paulussen Stuttgart Vlissingen 29 januari 1914 13 september 2007 Murrchen: Giovanni Valentino Giuliano Familie en vrienden 13 september 2007 Correspondentieadres: Vredehoflaan 370, appartement 474 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 september van 11.45 uur tot 12.15 uur in het uitvaart centrum van Monuta "de Voorzorg" Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een prettig verblijf van precies 1 jaar in het appartement aan de Vredehoflaan, een woord van dank voor de uitstekende verzorging door de dames van woonzorg Vredehoflaan. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen door het niet kunnen vinden van adressen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het leven is als een figuur die in het zand aan het strand is getekend, komt de vloed er een keer over, dan is het voorgoed verdwenen. Heden overleed mijn lieve man, onze vader en opa Jo de Wilde geboren overleden 11 september 1926 overleden 14 september 2007 Zierikzee, Alice de Wilde-van Burg Sneek, Gertjan en Ingrid Gidion en Marije Raoul Naomi Nieuwerkerk, Adriënne en Sijas Sjoerd en Joyce Tom Iris Nassaulaan 6 4301 MX Zierikzee De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze sympathieke buurman fo de Wilde Wij wensen Alice, kinderen en kleinkinderen sterkte bij dit verlies. Koos en Lauw de Jager Riet en Judo Kouijzer Mieke en Noud Punt Zierikzee, Nassaulaan Als je hebt liefgehad zoals zij heeft liefgehad, dan word je mooi oud. Na een dappere strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, oompie en opoe facoba Maria Smits-van Zantvoort Weduwe van Jan Hendrik Smits Geldrop, f Vlissingen, 23 augustus 1930 13 september 2007 Mieke en Rob Petra Jan Joy Riet en Frans Marianne en Frank Daniëlla en Milko Meike Correspondentieadres: Sint Sebastiaanstraat 21 4331 PL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 september van 13.50 uur tot 14.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaats vinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Met deze willen wij dank brengen aan allen, werkzaam op de Vliedberg, die rond Betsy hebben gestaan, aan dokter, mevrouw Den Doelder en medewerksters te Middelburg, voor hun luisterend oor en hun kloppend hart aan Betsy betuigd. Nieuwdorp familie De Bruyn-Spruit 's-Heer Arendskerke familie Meijaard-Spruit Oldenzaal familie Oplaat-Mesu Bez Wima wszystko jest inaczej. Zonder Wim is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, brieven, bemoedigende woorden, Een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man. schoonzoon, zwager en oom Willem Joost Geleijnse Wij danken u hiervoor hartelijk. Hanka Geleijnse-Sziiajtis en familie Haamstede, september 2007 Je zal er altijd voor ons zijn. Je maakte ons aan het lachen. Als we de wereld hadden zouden we 'm aan jou geven. We zullen altijd van je blijven houden! Heel veel liefs, Marianne, Daniëlla, Petra en Jan Opoe weet altijd snoepjes, koekjes en chocolaatjes tevoorschijn te toveren die lekkerder smaken dan bij iemand anders. Dag lieve opoe! xxx Meike Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van L.M. Snikkers-van Riet Wij zullen haar blijven herinneren als zorgzame en moedige vrouw en wensen kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Coating specials v.o.f. Langs deze weg bedanken wij iedereen voor de getoonde warme belangstelling bij het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en fijne opa Catharinus Leijn Gelok Rien Uw medeleven heeft ons veel goed gedaan. Leny Gelok Audrey en Sjaak Cindy, Amy Joanda en Erik Björn in herinnering Lars, Britt, Mattz Middelburg, september 2007 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u langs deze weg mijn oprechte erkentelijkheid voor de vele blijken van belangstelling na het onverwachte overlijden van mijn zoon Piet Vermeulen Het heeft mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Zij die na het overlijden van mijn vrouw zeer zorgzaam voor Piet zijn geweest wil ik hiervoor extra bedanken. Moge hij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Adri Vermeulen Breskens, september 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56