familieberichten Monuta W ...als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes 34 I Zaterdag 15 september 2007 PZC sd Na een langdurige ziekte is toch nog onverwachts van ons heengegaan, onze lieve zwager en oom Cor Corbijn In gedachten zal hij nog lang bij ons blijven. Domburg: Riet van Rotten-Verhage t Kees van Rotten Aagtekerke: Gerrit Verhage Nel Verhage-Riemens Arnemuiden: Cor Verhage An Carnibella Aagtekerke: Willy Moens-Verhage Rinus Moens Neven en nichten In verband met het overlijden van onze vader is Plus Supermarkt Corbijn te Vrouwenpolder op woensdag 19 september a.s. vanaf 12.00 uur gesloten. Els Breel-Corbijn Paul Corbijn Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Annie Kerkhove Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. Bestuur en leden van tennisvereniging De Bongerd Een hand, een woord, een kaart, een gebaar heeft me erg goed gedaan na het overlijden van mijn lieve man Willem van de Kop Hij laat een grote leegte achter. Uw belangstelling was hartverwarmend. Ik wil u daar langs deze weg hartelijk voor bedanken C.M.H. van de Kop-Gubbels Vlissingen, september 20Ö7 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Piet de Kramer Piet was docent aan het Petrus Hondius, een van de rechtsvoorgangers van onze school. We wensen de familie alle sterkte toe. Namens Stedelijke Scholengemeenschap De Rede E.R. van den Hooven, algemeen directeur Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat8,4461 MH Goes Tel: (0113)21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Met groot verdriet, maar in dankbare herinnering voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen, na een geduldig gedragen ziekte, mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Hubrecht Gommert Krijger ~Huib~ in de leeftijd van 49 jaar. Joan Krijger - Kuzee Janine en Ko, Sterre Bart en Melanie Ellen en Jeroen Willemien en Marcel loep Anne 14 september 2007 Duivenhoek 1 4411 SH Rilland Huib is thuis opgebaard, alwaar maandag 17 september vanaf 19.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 19 september om 15.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. HEERE! maak mij Uiv wegen bekend, leer mij Uw paden. ps 25. vers 4 Zeer verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onverwachts, door de HEERE van ons is weggenomen mijn lieve man en onze lieve vader en opa. Jan Meerman geboren 25 april 1950 overleden 13 september 2007 Grietje Meerman-Siereveld Jaap en Marjan Jan en Anneke Kees en Christa en kleinkinderen 4341 GT Arnemuiden Oude Havenstraat 21 Mijn man en onze vader is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op D.V. maandag 17 september van 19:00 tot 21:00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. dinsdag 18 september om 14.15 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belangstellen den een rouwdienst plaats in de Nederlandse Hervormde Kerk te Arnemuiden, welke aanvangt om 13:00 uur en geleid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere. tot onze grote droefheid, van ons weg te nemen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Huib Krijger in de leeftijd van 49 jaar. B. Kuzee L.M. Kuzee- Kaat Adrie Kuzee Mia Kuzee - van Fraassen Jenny Kleinloog - Kuzee Henk Kleinloog Freek Kuzee Rianne Kuzee - van Weele Heieen van Dijk - Kuzee Martien van Dijk Neven en nichten Onze Huib heeft zijn strijd gestreden. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Hubrecht Gommert Krijger ~Huib~ - Krabbendijke: J. Krijger (in herinnering) J. Krijger-Traas Burgh-Haamstede: Janneke en Ad Minnaar - Krijger Ton, foost, Rik Kapelle: Wilma Krijger (in herinnering) Yerseke: Joop en Gaby Krijger - v.d. Westen Ke\>in Krabbendijke: Henk Krijger Michelle, Stefan, Robin 14 september 2007 De Heere heeft van ons weggenomen onze lieve opa Jan Meerman Dankbaar zijn wij voor de liefde die hij ons heeft gegeven. Jan-Rien Jacorine Tamara Arjan Griselda Twan Eline- Margriet 8c Geert-Jan David-Jan Joanne Christian Anniek Corona Jarco Menno Lieve Opa, Speciale tijden, speciale plekken de momenten duren even maar herinneringen zijn voor EEUWIG. Wij waren zijn trots Corona en Menno Onverwachts en na zorgvolle jaren is uit onze familiekring heengegaan onze beste zwager en oom Jan Meereman echtgenoot van Grietje Meereman-Siereveld J. J. Siereveld L. Siereveld-Grootjans J. de Ridder-Siereveld J. P. de Ridder Neven en nichten Na een lang en zwaar ziekbed is overleden onze geliefde werkgever Huib Krijger Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht en sterkte bij dit verlies. Namens personeel en oud-personeelsleden Toch nog onverwachts is overleden onze beste broer en zwager Jan Meerman M. Baaijens-Meerman A. Meerman C. Meerman-Siereveld Arnemuiden, 15 september 2007 Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zo veelpijn Waarom zijn er zo veel dingen die niet te begrijpen zijn Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis De Blee- rinck te Emmen is heden rustig ingeslapen onze moeder en oma 03-01-1949 Jacomina Lantsheer Coby 13-09-2007 Emmen: Britt A Ronald Lesley, Daphne A Merel Goes: Patrick A Hoa De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 17 September om 16.00 uur in het crematorium "De Meerdijk" Meerdijk 74 te Emmen. Gelegenheid om afscheid te nemen van Coby is er bij het begin van de plechtigheid, na afloop is er de mogelijkheid om ons te condoleren. Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze Ome Jan wij wensen tante Grie veel sterkte toe. Nelleke lan en Cynthia, Amber, Sanne Jacko en Lizetta, Jaimy, Larissa Heden overleed onze buurman Jan Meerman Wij wensen familie veel sterkte toe. Dies van Belzen Fam. John van Belzen Fam. I. Ventevogel Fam. P. Meeuwse Fam. W. Kerkhoven Mientje Kinderman Fam. Riemens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54