natuur zit vol krachtplaatsen tïïbi Tijdelijk lantaarnlint Zierikzee-Serooskerke 19 for boys and girls 140-jarig Rode Kruis trakteert INTER BORG KEUKEN Man ongedeerd na ontploffing Voedingsadvies bij middag PCOB s pzc Zaterdag 15 september 2007 3 1 mt 140 t/m 176 o protest o o'neill o bitlabong o rip-curl o quiksilver J Grote Kade 40/42 GOES Segeersstraat 66/68 MIDDELBURG door Piet Kleemans zierikzee - Ze zijn talrijk en ze staan keurig in het gelid. De N59 tussen Zierikzee en Serooskerke is de komende drie weken 's avonds en 's nachts helverlicht door tien tallen lantaarnpalen. Aan het weggedeelte wordt groot onderhoud verricht en dat werk gebeurt vooral in de avondlijke en nachtelijke uren, om het verkeer zo min mogelijk overlast te bezor gen. De wet op de arbeidsomstan digheden (Arbo) schrijft: voor dat de werkplek goed verlicht moet zijn en daarom is in dit geval geko zen voor de tijdelijke lantaarnpa len. Het werk is gisteren begon nen. Komende week wordt ter hoogte van de Gasthuisdreef een nieuwe duiker geplaatst. Tussen 's ochtends 06.30 en 's avonds 19.30 uur is de weg open voor alle ver keer. Van 19.30 tot 06.30 uur wordt de weg afgesloten en het verkeer omgeleid. Verder krijgt het fietspad langs de N59 een nieuwe - skeelervriendelij- ke - asfaltlaag en wordt het weg dek voorzien van nieuwe belijning die de maximaal toegestane snel heid van 80 kilometer per uur aan geeft. Tijdens de perioden dat de weg afgesloten is, wordt dat ver keer omgeleid via Lange Blokweg, Heuvelsweg en Delingsdijk. Het werk aan de N59 moet 8 oktober zijn afgerond. zierikzee - Het Rode Kruis is jarig, en dat mogen de bewoners van verpleeghuis Cornelia in Zierikzee weten ook. Ze krijgen vanmiddag taart én een optreden van Majoret- tesgroep Apollonia uit Brouwers haven voorgeschoteld. Het is één van de acties die het dis- trictsbestuur Schouwen-Duive- land organiseert in het kader van het 140-jarig bestaan van de hulp verleningsorganisatie. MEUBELMAKERIJ Klarinetweg 14 Tel 0118-650004 Middelburg www.inter-borg.nl Industrieterrein Mortiere DREISCHOR - In een woning aan de Schoutwei in Dreischor is gister middag rond half drie een gasfles ontploft.Een 64-jarige man was be zig met soldeerwerkzaamheden in de kruipruimte van zijn woning. Tijdens het solderen ontdekte de man een gaslekkage bij het aan- sluitpunt op de gasfles, welke vlam vatte. Op het moment dat de man de kruipruimte verliet, explodeerde de gasfles en ontstond een vuur zee. De man bleef, op wat ge schroeid haar na, ongedeerd. Bij aankomst van de brandweer was het vuur gedoofd. In de kruipruim te is schade ontstaan aan diverse leidingen, gereedschap en isolatie materiaal, bleek na inspectie van de brandweer. Het schadebedrag is niet bekend. zierikzee - De afdeling Zierikzee van de Protestants Christelijke Ouderen Bond (PCOB) houdt dinsdag de eerste vergadering van het winterseizoen. Thuiszorgorga nisatie Zorgstroom houdt een pre sentatie over voeding, overgewicht en hulpmiddelen. De bijeenkomst in het Hervormd Kerkcentrum aan het Havenplein in Zierikzee begint om 14.15 uur. Organisatie-adviseur Marco Nieuwenhuize aan het water bij het Goese Sas: „Als ik als trainer dan mag ik dat niet benoemen. Daar moet -ie zelf achter komen." in het bedrijfsleven zie dat iemand botst met zijn manager, foto Ronald den Dekker 'iffiaecrit <m*i MmerifaMtjH auM®r Mie Mkifkem' Het Festival van Zeeuwsch Vlaanderen als grootste klassieke muziek evenement in de provincie Zeeland, kiest in 2007 voor een verfrissende aanpak en programmering. We blijven doorgaan om de bezoekers te verrassen met topkwaliteit symfonische concerten, toonaangevende orkesten en beroemde solisten, maar we gaan het festival ook iets breder programmeren, opener, feestelijker.. Het thema 2007 is: "Beeldende"-Muziek waarmee we een nieuw en verfrissend element toevoegen om ook meer 'met de ogen te luisteren' en projectie toe te passen waar dit qua locatie past KAARTEN: (0117) 45 27 35

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 51