Peter Pan on Ice, de nieuwe ijsshow voor kids! Algemene voorwaarden abonneevoordeel Niet in combinatie met andere aanbiedingen Geen korting achteraf op reeds betaalde kaarten/tickets. Alleen bonnen van krantenpapier worden in behan deling genomen. PZC is niet verantwoordelijk en kan niet aansprakelijk wor den gesteld voor het gebodene en de financiële en administratieve afwik keling bij de deelnemende organisaties. Wijzigingen in de spelregels, data, aanvangstijden en geldende prijzen zijn te allen tijde voorbehouden Prijzen worden uitgegeven zolang de voorraad strekt PZC BV ga3t zorgvuldig om met persoonsgegevens. Zie het colofon van PZC voor meer informatie De nieuwe ijsshow van Holiday on Ice, speciaal voor kids! Beleef met de hele familie de onvergetelijke magische fantasie van Peter Pan on Ice. Wanneer jij ligt te slapen, glipt Peter Pan jouw slaapkamer binnen en speelt hij met jouw speelgoed Maar., het lukt hem niet altijd op tijd weg te komen. Deze keer jaagt Nana de hond achter hem aan als hij speelt in de slaapkamer van Wendy en haar broers Peter Pan vertelt Wendy en haar broers over Neverland en nodigt hen uit mee te gaan. Een probleempje .zij kunnen niet vliegen zoals Peter Pan en Tin- kerbell. Wat is hun geheim? Luister goed naar de verhalen van Peter Pan en vlieg mee naar Neverland waar je de mooi ste avonturen beleeft. Ontmoet de piraten en Kapitein Haak. Ontsnap aan een aanval van de krokodil en laatje betoveren door de zeemeerminnen Zie hoe Peter Pan Wendy en haar broers weet te redden uit de handen van Kapitein Haak. Helden en schurken zijn zo dichtbij in Peter Pan on Ice, dat je ze bijna aan kunt raken. Sta versteld van de prachtige kostuums en adembenemende special effects. Geniet van spectaculaire vliegacts, magnifiek ijsdansen en veel humor. Geniet van Peter Pan on Ice, het klassieke verhaal voor alle leeftijden, eindelijk op het ijs! De PZC heeft 1000 tickets weten te bemachtigen voor deze fantastische show. Abonnees van de PZC kunnen tickets bemachtigen voor de aanbieding, 2 tickets voor de prijs van 1 Er zijn 1000 tickets beschikbaar voor de shows op zaterdag middag 6 oktober om 12.00 uur en zondagavond 7 oktober om 19.00 uur. Het gaat om tickets uit de categorie 1, welke een prijs hebben van 31,50 p.p. Abonnees van de PZC betalen 31,50 voor twee tickets. Wat moet u hiervoor doen? Ga naar. www.pzc.nl/abonneevoordeel en vul uw gegevens in. Wanneer u bij de eerste aanmeldingen zit ontvangt u de tickets uiterlijk 26 september thuis. Wanneer u dan niets heeft ontvangen zal het bedrag niet worden afgeschreven en behoort u niet tot de snelste aanmelders Wees dus snel, want op=op! U kunt dan nog wel reguliere tickets reserveren via 0900 300 3000 (45 cpm) of via www.holidayonice.nl Actievoorwaarden: Op basis van beschikbaarheid, genoemde aanbieding voor abonnees van de PZC is alleen geldig voor de shows op 6 oktober 12.00 uur en 7 oktober 19.00 uur Er vindt geen res titutie plaats op reeds gereserveerde tickets. Exclusieve aanbiedingen en kortingen voor abonnees van de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28