i Installatiemonteurs Servicemonteurs r van derzn PEIJL Techniek Banen IZ Nedalco w. w Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar: Manager Marketing Communicatie.m/v 36 uur [wisse] Installatiebedrijf Wisse B.V. Calculator/ Werkvoorbereider MAKING QUALITY ALCOHOL NATURALLY In J3 WINKELVERKOPER m/v SERVICE MONTEUR m v Kijk ook op JobTrack.nl PZC Zaterdag 15 september 20071 49 Gerenommeerd middelgroot installatiebedrijf met 85 medewerkers Meer dan 50 jaar werkzaam in de technische installatie branche Werkzaam in utiliteits-, zorg en woningbouw Groot en klein, nieuwbouw en renovatie, service, beheer, onderhoud en klantenwerk Uneto-Vni INSTAL Verrijn Stuartweg 3, 4462 GE Goes Tel. 0113-227072 Fax: 0113-230822 Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij: en voor de afdelingen: - Loodgieterswerk - Verwarming voor de afdeling: - Verwarming We bieden: Ruimte voor eigen verantwoordelijkheid Goede arbeidsvoorwaarden Doorgroeimogelijkheden Informatie sollicitatie: Schriftelijke reacties met c.v. zien we graag tegemoet. U kunt ook een telefonische afspraak maken met de heer C.W.J. Leijs. UW GECERTIFICEERDE TOTAALINSTALLATEUR Website: www.wisse-qoes.nl E-mail: info@wisse-goes.nl Tel. Fax: 0113-227072 0113-230822 Koninklijke Nedalco is, samen met Suiker Unie, Sensus, Aviko, SVZ, Uni- fine Food Bake Ingre dients en Unifine Sauces en Spices onderdeel van Royal Cosun. Deze inter nationale onderneming ontwikkelt, produceert en verkoopt voedingsmid delen en -ingrediënten. Er werken gemiddeld 4.000 medewerkers. Cosun en haar bedrijven investeren veel in hun ontwikkeling en loopbaan. De neutrale alcohol die Nedalco al meer dan 100 jaar produceert is een belangrijke grondstof voor de Europese alcoholische drankenindustrie. Ook voor talrijke producten in de azijn-, cosmetische, farmaceutische, medische en chemische industrie is Nedalco's alcohol een belangrijk bestanddeel. Nedalco is in de afgelopen eeuw uitgegroeid tot markt leider in haar sector. Sinds kort evolueert Nedalco eveneens in de bio-ethanol markt, een belangrijke groei markt. Nedalco's hoofd kantoor staat in Bergen op Zoom. Koninklijke Wegens interne verschuivingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste ASSISTENT BEDRIJFSADMINISTRATEUR (M/V) voor 4 dagdelen in de week, waarvan de maandag vast ligt en de overige 3 dagdelen bespreekbaar zijn. In deze functie ondersteunt u de Bedrijfsadministrateur en vervangt hem indien nodig. U boekt werkorders voor de vestigingen Sas van Gent en Bergen op Zoom en controleert de facturen van deze vestigingen. De Assistent Bedrijfsadministrateur verzorgt de week- en maandrapportages voor de afdeling Productie, de logistiek van de graangrondstoffen en onderhoudt het contact tussen grondstoffenleverancier Cargill en Nedalco. U werkt samen met de Manager Grondstoffen Co-producten en geeft diverse grondstof- gegevens aan hem door. Het opstellen van een forecast van productieorders en het invoeren van productiegegevens in Unilab behoren tevens tot uw werkzaamheden. U valt op door uw gedrevenheid, enthousiasme en nauwkeurigheid. Samen met de overige leden van de productie assisteert u verbeterteams. Daarnaast assisteert u tijdens de maandafsluiting (1e en 2e werkdag na de 1e van de maand). U werkt dan ook nauw samen met de Manager Financiën Administratie. U rapporteert aan de Bedrijfsadministrateur en aan de Operations Manager. Functie eisen: HBO werk- en denkniveau met minimaal 3 jaar werkervaring; Bekend met administratieve processen; Ervaring met de pc, met name Excel (MS-Office JDE ECDL basisdiploma); Kennis van de Engelse taal. Profiel: U beschikt over een sterk analytisch vermogen, vooral op het gebied van cijfers en werkt zeer zorgvuldig. U heeft een flexibele persoonlijkheid met een hoge mate van zelfstandigheid die duidelijk communiceert op alle niveaus. U voelt zich thuis in een onderneming die informeel en direct is. Sollicitatieprocedure: Voor vragen omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met Mare Augustijn, Bedrijfsadministrateur, tel. 0164- 213 400. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Koninklijke Nedalco B.V., t.a.v. Sanne de Groen, Postbus 6,4600 AA Bergen op Zoom of e-mail HR@nedalco.nl. m m M u De Rabobank werkt er dagelijks aan de beste financiële dienstverlener te zijn. Deze ambitie is niet ingegeven door winstdoelstellingen. Wel door de coöperatieve gedachte dat lokale banken de beste garantie bieden voor ontwikkeling van de regio. De Coöperatieve Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland is een krachtige, complete en zelfstandige bank, biedt in haar dienstverlening financiële professionaliteit en is toonaangevend, betrokken, persoonlijk en dichtbij. We zetten mensen en middelen binnen het werkgebied actief in voor de sociaal-economische ontwikkeling van ondernemingen, instellingen en particulieren. We bieden onze medewerkers optimaal ruimte voor participatie en ontplooiing. Plaats in de organisatie De afdeling Marketing Communicatie is gepositioneerd als afdeling rapporterend aan de Commercieel Directeur. De Manager M&C geeft dagelijks leiding aan de Marketeer, Communicatieadviseurs, mede werkers M&C en signaalcoördinatoren. De afdeling is verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van marketing- en communicatieplannen, zowel bankbreed als per segment. De afdeling M&C heeft een initiërende en adviserende rol en is een volwaardige sparringpartner voor de directie en het management. Functie-omschrijving Manager Marketing Communicatie Als Manager Marketing Communicatie stuurt je op een goede samenwerking tussen de medewerkers onderling en haal je, door je coachende en faciliterende stijl van het leidinggeven, het beste in hen boven. Daarnaast ben je een spil in een goede samenwerking met andere (commerciële) teams. In overleg met de regiomanager participeer je proactief in relevante lokale netwerken, waarbij je de bank in een breed scala vertegenwoordigt, contacten legt en goodwill voor de bank creëert. Je rapporteert rechtstreeks aan de commercieel directeur. Functie eisen HBO/WO; Klant- en resultaatgerichte houding; Kennis van Marketing Communicatie; Creatief; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Kennis van marketing managementprocessen. Meer informatie? Voor meer informatie kun je terecht bij Silvia Bal, Commercieel Directeur, tel (0118) 42 80 00 of Karin van Oosten, HR adviseur, tel (0118) 42 78 00. Heb je interesse? Wij vragen je te solliciteren via onze site www.rabobank.nl/werken (referentienummer wnbmc). Daar kan je direct solliciteren via de link "Solliciteren" onderaan de vacaturetekst. Je actuele CV en sollicitatiebrief kun je vervolgens toevoegen via'CV-en Bestandsbeheer'. Interne kandidaten vanuit onze lokale bank hebben in de selectieprocedure, bij gelijke geschiktheid, voorrang op andere sollicitanten. Rabobank toetst op basis van haar "Regeling Screening Rabobank'alle nieuwe medewerkers op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank! Rabobank Van der Peijl Techniek is onderdeel van een technische groothandelsketen met in totaal 15 vestigingen in Zuidwest Nederland. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 300 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteitsartikelen aangeboden op het gebied van o.a. aandrijftechniek, gereedschappen, automaterialen, truckonderdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen, reinigingstechniek, compressoren en service-werkplaatsen. Van der Peijl Techniek is op zoek naar nieuwe collega's. voor onze vestiging Van der Peijl Techniek te Goes. DE FUNCTIE In deze functie bestaan uw werkzaam heden uit de volgende taakgebieden: ondersteunen van de klant en het geven van verkoopadviezen orderadministratie relatiebeheer van onze klanten eventueel telefonische verkoopadviezen verzorging van showroom en winkeldisplay. Wil VRAGEN technische opleiding; richting WTB (MBO 4) sterk leervermogen om kennis van ons brede assortiment snel eigen te maken service gericht flexibel inzetbaar goede communicatieve vaardigheden woonachtig omgeving Goes voor onze vestiging Van der Peijl Techniek te Goes. DE FUNCTIE In deze functie bestaan uw werkzaam heden uit de volgende taakgebieden: Reparatie/onderhoud van o.a. compres soren, reinigings- en lasapparatuur Reparatie en onderhouds werkzaamheden op lokatie Het zelfstandig oplossen van elektrische/mechanische storingen Het uitvoeren van NEN3140 keuringen Het testen en verkoop gereedmaken van apparaten U maakt deel uit van een gemotiveerd service team WU VRAGEN MBO Electrotechniek, ervaring met PLC's Ervaring met koeltechniek, STEK, VCAen NEN3140 is een pré Service gericht, flexibel inzetbaar, Enige jaren ervaring een vergelijk bare functie In bezit van een rijbewijs B Bij voorkeur woonachtig in omgeving Goes. WIJ BIEDEN Salarisindicatie op basis van CAO Technische Groothandel. Het betreft hier een fulltime functie en een werkweek van 38,75 uur. REAGEREN? Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u per e-mail versturen naar sollicitatie@techniek.nl t.a.v. Dhr. H. Jansen óf per brief naar: Van der Peijl Groep, afd. Personeelszaken, Postbus 22, 4460 AA Goes acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 129