WAT KOMT ER BIJ JÖ UIT9 YE RE CARé Process Engineer Schoeninaatjes gezocht JUSTION A 4- C ■#lw W wi groenestroomjagraag.nl ervaren groenvoorzienersm/v Banen ©JobTrack.nl j 7 T 7 Adviesgroep Ervaren Bedrijfsjurist (m/v) ÊPiLMANS EASTMAN Eastman Chemical 46 I Zaterdag 15 september 2007 PZC Kijk ook op Justion Adviesgroep is een onafhankelijke, landelijk opererende adviesgroep met kantoren in Middelburg en Rotterdam. Wij bieden totaaloplossingen binnen de competenties juridisch, strategisch en organisatieadvies. Justion Adviesgroep speelt daarbij voortdurend in op de relevante marktontwikkelingen. Voor ons kantoor te Middelburg zoeken wij een: (fulltime, parttime bespreekbaar) Van u als kandidaat verwachten wij aantoonbare ruime ervaring binnen het vakgebied en affiniteit met de werkterreinen ondernemingsrecht, fusie en overname, aanbestedingsrecht en incasso. Wij zoeken een integere persoonlijkheid met een resultaatgerichte instelling, een afgeronde studie Nederlands Recht en ten minste 5 jaar relevante werkervaring in een business-to-business omgeving. U bent in staat om analytisch complexe juridische vraagstukken op te lossen op een wijze die pragmatisch en effectief is en door de opdrachtgever als zodanig wordt herkend. Bovendien heeft u ervaring in het opbouwen en onderhouden van een relatienetwerk en beschikt u over goede communicatieve vaardigheden. U levert een actieve bijdrage aan de verdere uitbouw van ons kantoor. Naast het geven van juridisch advies en second opinions, bestaat de mogelijkheid van detachering bij bedrijven en instellingen. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Bram van Stel op telefoonnummer 0118-674074. Ben u geïnteresseerd en op zoek naar een interessante functie stuur dan uw motivatie en C.V. naar: Justion Adviesgroep., t.a.v. Bram van Stel, Postbus 352, 4330 AJ Middelburg of mail naar info@justion.nl. Gratis advertentie Dolmans Landscaping Group is een multidisciplinaire onderneming die bestaat uit bedrijven die actief zijn in groenvoorziening en boomverzorging. Met circa 200 gespecialiseerde medewerkers, vestigingen in Limburg (Bunde en Maasbracht), Noord-Brabant (Vught), Zeeland (Oudelande), Noord-Nederland (Beilen) en België (Lanaken), behoort zij tot de grotere groenvoorzieningsbedrijven in Nederland. Voor de vestiging van Dolmans Kuituurtechniek in Oudelande zoeken wij: met grote interesse in boomverzorging Functie-eisen Aantoonbare ruime ervaring in het vakgebied is vereist Grote mate van zelfstandigheid Goede contactuele en schriftelijke eigenschappen Een voltooide MBO-opleiding of gelijkwaardig Een diploma vakbekwaam groenvoorziener of gelijkwaardig Rijbewijs BE Flexibele werkhouding Wat wij bieden Prima toekomstmogelijkheden in een professioneel en dynamisch bedrijf Uitstekende verdiensten en secundaire arbeidsvoorwaarden Mogelijkheden tot een dienstverband voor onbepaalde tijd Ruime in- en externe opleidingsmogelijkheden ANDSCAPING GROUP Reacties met cv binnen twee weken zenden aan Dolmans Landscaping Zeeland BV, Lindestraat 14, 4436 AJ Oudelande. Voor informatie kun je bellen met Gillis Dellebeke 0113-544 084 of 06-22 48 33 15. www.dolmanslandscaping.nl Kranten vergelijken Bent u leraar? Bestel lesmateriaal en gratis dagbladen via: www.krantindeklas.nl groeneslroomjagraag.nl is een initiatief van WISE, World Information Service on Energy, ondersteund door het VSBfonds. met ruim 12.000 medewerkers is sedert 1920 actief binnen de chemische industrie. Ruim 250 enthousiaste en vakbekwame medewerkers werken vanuit Middelburg aan adhesives en hoogwaardige harsproducten. Deze site staat aan de vooravond van een omvangrijke productie uitbreiding. In het kloppende hart van deze fabriek neemt Process Engineering het voortouw in investe ringsprojecten. Hierbinnen is ruimte voor een gedreven Process Engineer. Je zetje tanden in pro jecten op het gebied van nieuwbouw, renovatie, groot onderhoud en tevens voer je haalbaar heidsstudies uit gericht op procestechnologie en -ontwikkeling. Ook waak je over het ont werp, de veiligheid en de implementatie van projecten. Je traint operators, bent betrokken bij de in gebruikstelling van nieuwe installaties YER biedt Young Executive Recruitment A Project Recru itment Excellerate Campus Recruitment Temporary Staffing Interim Management Assessment&Development YOUNG EXECUTIVE RECRUITMENT The Netherlands Belgium Germany Spain USA www.yer.com en blaast ze leven in middels start ups. In deze spin in het web rol werk je nauw samen met professionals uit de fabriek, ontwikkeling, onderhoud, verkoop en kwaliteit/veiligheid. Jouw missie is het succesvol uitvoeren van maat werkprojecten, dit voor een 7-tal plants. Profiel: HTS/TU Chemische Technologie met een aantal jaren proces/ontwerpervaring. Je bent analy tisch sterk, stressbestendig en resultaatgericht, neemt initiatief en hebt doorzettingvermogen. Eastman Chemical biedt zeer goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse in bovenstaande functie, stuur dan een brief met curriculum vitae naar Young Executive Recruitment, ter attentie van Guido Klaassen, Postbus 2068, 5600 CB Eindhoven of e-mail naar eindhoven@yer.nl Voor meer infor matie kun je ook bellen met 040 - 750 12 25 of 06 - 55 38 40 24. SCHADESERVICE CARe Schadeservice is een landelijke organisatie van autoschadeherstelbedrijven en telt op dit moment ruim 900 medewerkers, verdeeld over bijna 50 vestigingen. Wegens uitbreiding van het team in Middelburg zijn wij op zoek naar: Chef Werkplaats m/v Voorbewerker/Spuiter m/v Heb jij ervaring in de autoschadeherstelbranche? Ben je enthousiast en vakkundig? En vind je het leuk om ons team te komen versterken? Bel of schrijf dan naar CARe Schadeservice B.V., t.a.v. dhr. M. Kooy, Klarinetweg 4, 4337 RA Middelburg, tel. 0118 - 61 35 64. Of e-mail: mngr.middelburg@care-schadeservice.nl. Kijk voor aanvullende informatie op onze website www.care-schadeservice.nl. Vul een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een vriendje ver weg. Kinderen in Nederland vullen een schoenendoos met schoolspullen, toiletartikelen en speelgoed. De prachtig versierde dozen gaan naar leeftijdgenootjes in een arm land als een persoonlijk en concreet gebaar van betrokkenheid. Kijk op www.edukans.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 126