(Ld jiniififlTTiir- iiiiüffil Jl 1 TERNEUZEN Winkelmedewerker, Filiaalmanager Assistent-filiaalmanager - O JobTrack.nl Kom werken in... Adviseur Communicatie m/v eyke hogendoorn Werkvoorbereider Teamleider m/v 44 I Zaterdag 15 september 2007 PZC Kijk ook op De gemeenteTerneuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, werken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een klantgerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. - -^erne^ 36 UUR PER WEEK Afdelingsinformatie De afdeling Communicatie bestaat uit vijf medewerkers en verzorgt de interne en externe communicatie van de gemeentelijke producten en diensten en doet dit op een professionele, servicegerichte en proactieve wijze. De afdeling biedt ondersteuning aan alle organisatieonderdelen door deskundige advisering en doet voorstellen voor het gemeentelijk communicatiebeleid. De afdeling draagt zorg voor informatievoorziening naar de burgers. Functie-informatie en profielschets Je bent als adviseur communicatie verantwoordelijk voor het opstellen van beleidsadviezen op het terrein van interne en externe communicatie bij de gemeentelijke overheidsorganisatie. Dit vereist gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Je adviseert bestuur en management inzake complexe communicatievraagstukken en draagt zorg voor de gemeentebrede promotie en PR. In voorkomende gevallen treed je op als woord voerder namens de gemeente. Alle op de afdeling voorkomende werkzaamheden maken deel uit van de functie en vragen een flexibele instelling en stressbestendigheid. De voorkeur gaat uit naar iemand met een relevante opleiding, academisch werk- en denkniveau en enige jaren ervaring met de genoemde werkzaamheden. In deze functie is er sprake van periodieke bereikbaarheidsdienst voor bijzondere gebeurtenissen en calamiteiten. Informatie en sollicitatie Het functieniveau van adviseur communicatie is salarisschaal 10A. Bij 36 uur per week is het maximumsalaris bruto 3.914,-- per maand. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld aan de hand van ervaring en diplomabezit. Voor vragen over de functie kun je terecht bij Jeannette Groeneveld-Verdonk, directeur SDB, tel. 0115-455 000. Schriftelijke sollicitaties met cv kunnen tot 26 september 2007 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders vanTerneuzen, postbus 35, 4530 AA Terneuzen of per e-mail: gemeente@terneuzen.nl. I-Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven Gemeente Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 4, postbus 35, 4530 AA Terneuzen, tel.: 0115-455 000, www.terneuzen.nl Bij Lidl is genoeg te doen voor jou!! Bij lidl is hel elke dag actie. De lage prijzen en het uitstekende assortiment -sinds kort aangevuld met biologische groente hit- zorgen ervoor dat steeds meer klanten Lidl ontdekken als een prettige supermarkt waar je vriendelijk geholpen wordt. Er is dus genoeg te doen voor mensen die graag aanpakken. Ben jij op zoek naar afwisselend werk? En vind je het een uitdaging om, samen met collega's, klanten vriendelijk te helpen in een aantrekkelijke winkel met goede producten? Dan heeft Lidl een leuke baan voor jou. Winkelmedewerker (fulltime/parttime) Je bent overal inzetbaar: in het magazijn, op de winkelvloer en achter de kassa. Je hebt een vmbo-diploma, een klantvriendelijke instelling en je bent enthousiast en flexibel. Lidl biedt een introductieprogramma van twee weken, veel zelf standigheid, afwisselend werk, de kans om door te groeien tot assistent-filiaalmanager en markt conforme arbeidsvoorwaarden. Assistent-filiaalmanager (fulltime) Je assisteert de filiaalmanager en vervangt hem of haar bij afwezigheid. Daarnaast pak je alle voorkomende werkzaamheden op: in het magazijn, op de winkelvloer en achter de kassa. Je hebt een mbo-diploma, een klantvriendelijke instelling en je bent flexi bel. Natuurlijk heb je belangstelling voor de detailhandel en weet je anderen enthousiast te motiveren. Lidl biedt een gedegen opleiding on-the-job, coaching door de filiaalmanager, veel afwisseling en verantwoordelijkheid, carrière perspectief en marktconforme arbeidsvoor waarden. Filiaalmanager (fulltime) Je bent verantwoordelijk voor alle werkzaam heden in jouw filiaal en legt verantwoor ding af aan de rayonmanager. Als het druk is pak je zelf mee aan in de winkel. Je bent immers flexibel en klantvriendelijk. Je hebt een afgeronde opleiding op mbo'-niveau en natuurlijk belangstelling voor - liefst ervaring in - de detailhandel. Je neemt graag de leiding en weet anderen enthousiast te motiveren. Organiseren is voor jou geen enkel probleem. Lidl biedt een gedegen opleiding on-the-job, coaching door de rayonmanager, veel afwisseling en verantwoordelijkheid, carrièreperspectief en marktconforme arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Kijk voor meer info op www.lidl.nl en breng ook eens een bezoek aan een Lidl-filiaal bij jou in de buurt. Staat de sfeer je aan, stuur dan een sollicitatie-brief met cv en pasfoto naar: Lidl Nederland GmbH O.v.v. ref.nr. 104/105/106142 Postbus 198 1270 AD Huizen AcqwsSe n.a.v. deze afortanlie wordt nel op pnji gesteld eyke hogendoorn ontwerpt, produceert en monteert staalconstructies in alle denkbare vormen en maten, van trappen en bordessen tot complete skeletten voor gebouwen en fabrieksinstallaties. eyke hogendoorn voert onderhouds- en montagewerkzaamheden uit. Wij monteren de in eigen beheer vervaardigde constructies met bekwame, goed opgeleide vakmensen. eyke hogendoorn verhuurt een compleet pakket aan machines, werktuigen en gereedschappen. Bijvoorbeeld voor een belangrijke onderhouds- stop. Kwalitatief eersteklas materiaal, perfect onderhouden en natuurlijk gecertificeerd. Mobiele kranen, verreikers, zelfrijdende hoog werkers en schaarliften, industrieel (hand)gereedschap transportabele compres soren met toebehoren, stroomaggregaten, ruw terrein heftrucks enz. En natuurfijk kunt u rekenen op een 24 uurs service. eyke hogendoorn venwerkt alle soorten kunststof leidingsystemen, zowel thermoplasten als thermoharders. eyke hogendoorn is gespecialiseerd in glasvezel- versterkte epoxy en vinylester leidingsystemen. Ook produceren we speciale vormstukken, drukvaten, lastorens, inspectieputten, filterhuizen enz. r structural steel Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde (m/v) Op het bedrijfsbureau van onze staalafdeling is plaats voor een enthousiaste collega die binnen het team werkvoorbereidingstaken voor zijn rekening neemt. Wij vragen voor de functie: MTS Werktuigbouw (met ervaring) of HTS ervaring met MS-Office flexibele, initiatiefvolle instelling en teamgeest goede contactuele eigenschappen Handgeschreven sollicitaties binnen 14 dagen richten aan Eyke Hogendoorn bv, t.a.v. Personeelszaken Postbus 7,4530 AA Terneuzen, www.eyke.com Voor vragen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Ollefers, telefoon 0115-644600 Draagt u bij aan de opvang van 100.000 slachtoffers per jaar? Slachtofferhulp Nederland helpt na een misdrijf of een verkeersongeluk. De organisatie biedt praktische hulp, juridische informatie en emotionele steun. In de media en politiek treedt Slachtofferhulp Nederland op als belangenbehartiger. Er werken 1500 vrijwilligers en 300 beroepskrachten. De dienstverlening vindt plaats in dertien regio's verspreid over het land. In Utrecht is het hoofdkantoor gevestigd. ATi ///'//I Slachtoffer hulp Nederland Voor de regio Zuidwest zijn wij per direct op zoek naar een: 16 uur per week (werklocatie Middelburg) Voor de volledige vacaturetekst verwijzen wij u graag naar onze website: www. slachtofferhulpn 1 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 124