Cargill Banen §£fSSH!lflBSS§9£§fiBHfiB^BSE£§S£fiSf§i Directiesecretaresse m/v Procesoperators m/v Plant Accountant m/v Technisch Management Trainees m/v Allround Monteurs Mechanisch m/v en Allround Monteurs E/l m/v O JobTrack.nl Kijk ook op PZC Zaterdag 15 september 2007 I 41 Cargill is, met 153.000 medewerkers in 66 landen, wereldwijd hoofdrolspeler in de voedselketen en houdt zich onder andere bezig met de handel in, op- en overslag, transport en industriële verwerking van voornamelijk agrarische grondstoffen voor de veevoeder- en levensmiddelenindustrie. In Nederland is Cargill op grote schaal actief in de productie en marketing van glucosestroop, zetmeel, cacao, plant aardige oliën, vruchtensappen, mout en geharde vetten. De Cargill Groep in Nederland behoort tot de top-twintig van het Nederlandse bedrijfsleven. Onze organisatie onderscheidt zich door uitstekende prestaties, klantgerichtheid en vernieuwing. Daarnaast is de open, informele en directe manier waarop we met elkaar omgaan kenmerkend. Ook hechten we veel waarde aan zelfstandig werken en het durven nemen van beslissingen. Bij Cargill in Sas van Gent en Bergen op Zoom zorgen we met meer dan 800 medewerkers voor de verwerking van maïs en tarwe tot zetmeel en zetmeelderivaten, zoals glucosestropen. Deze producten vormen de grondstoffen voor levens middelen, zoals snoepgoed, frisdranken, zuiveldesserts, koekjes, soepen en sauzen. Daarnaast worden ze verwerkt in non- food-artikelen, zoals papier, karton en farmaceutische producten. Voor de locaties Bergen op Zoom en Sas van Gent zoeken wij nieuwe collega's die zich willen ontwikkelen bij een toonaangevend en innovatief bedrijf met een prettige werksfeer. Werkzaam voor beide locaties, Fulltime Functieoverzicht Onze Directiesecretaresse draagt zorg voor de algemene ondersteuning van de General Manager en de Plant Manager. Hij/zij vervult tevens een vertrouwens functie naar de General Manager toe. Naast de secretariële en administratieve taken heeft de Directiesecretaresse verschillende PR-activiteiten, zowel intern als extern. Hij/zij onderhoudt contacten met zowel interne als externe partijen en heeft te maken met een internationaal werkveld. Selectiecriteria: I HBO-werk- en -denkniveau. Minimaal een afgeronde MBO-opleiding, aangevuld met opleidingen/cursussen op het gebied van managementondersteuning Meerjarige relevante ervaring als (directiejsecretaresse/management-assistent I Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; Frans en Duits vormen een pre; I Zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen, om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie en een accurate en diplomatieke werkhouding hebben, Voor meer informatie: www.cargill.nl Locatie: Sas van Gent, Fulltime Functieoverzicht De afdeling Plant Accounting is verantwoordelijk voor de financiële rapportages van de fabriek in Sas van Gent. Het betreft hier rapportages van de operationele kosten, plantefficiencies, investeringen en ad-hoc rapportages. De Plant Accountant werkt zelfstandig binnen een team van vier medewerkers. Bij goed functioneren zijn er voldoende (internationale) doorgroeimogelijkheden binnen de Cargill organi satie. De werkzaamheden van de Plant Accountant zijn o.a. het rapporteren en analyse ren van de plantkosten en de lopende investeringsprojecten, het implementeren en optimaliseren van Cargill richtlijnen en procedures, en het beoordelen van nieuwe investeringsaanvragen. Selectiecriteria: Minimaal HEAO richting Bedrijfseconomie of Accountancy I Minimaal enkele jaren ervaring in een financiële functie I Pro-actief, analytisch sterk en met zeer goede communicatieve eigenschappen In staat om prioriteiten te stellen en deadlines te halen I De bereidheid om zowel in Sas van Gent als in Bergen op Zoom te werken. Voor meer informatie: www.cargill.nl Locatie: Bergen op Zoom en Sas van Gent, Fulltime Functieoverzicht Cargill biedt gedreven HBO'ers en academici via een Management Traineeship een mooie carrière in onder meer de techniek, finance en commercie. In Sas van Gent en Bergen op Zoom is plaats voor Technisch Management Trainees op het gebied van Automation, E&l en Maintenance. Door het opdoen van ervaring in de praktijk en goede begeleiding word je opgeleid tot een professional in je vak en in de omgang met mensen. Je krijgt direct veel verantwoordelijkheid en ruimte om zelf standig te handelen en beslissingen te nemen Succes in deze functies wordt met name bepaald door je vermogen om leidinggevende kwaliteiten te ontwikkelen. Daarom volg je samen met andere trainees trainingen op het gebied van manage mentvaardigheden. Op deze manier kun je je talenten ontwikkelen en bijdragen aan de voortdurende groei van Cargill. Uiteindelijk is het de bedoeling dat jij ergens binnen de wereld van Cargill doorgroeit naar de functie van Automation- of Maintenance Manager Kernwoorden voor onze supervisors zijn productieoptimali satie, kwaliteitsbewaking en -verbetering. Het tonen van eigen initiatief is hierbij van groot belang. Selectiecriteria: I Onze trainees hebben een afgeronde technische HBO-/WO opleiding, bij voorkeur Elektrotechniek/Instrumentatie, Industriële Automatisering, Informatica of andere studies die een start in de E/l engineering of industriële automatisering van een voedingsmiddelen- procesindustrie mogelijk maken I Ze zijn analytisch, doortastend, initiatiefrijk, flexibel, nieuwsgierig, communicatief sterk en beschikken over leiderschapskwaliteiten en verantwoordelijkheidsgevoel I Daarnaast beschikken zij over een brede algemene belangstelling en talenkennis. Voor meer informatie: www.cargill.nl Locatie: Bergen op Zoom en Sas van Gent, 5-ploegendienst Functieoverzicht Als lid van een klein team ben je, samen met de andere teamleden, verantwoordelijk voor een deel van het productieproces. Via geavanceerde computers bestuur je in een schone en veilige werkomgeving een proces waarbij productkwaliteit voorop staat. Dit betekent uitdagend en verantwoordelijk werk waarin je je talenten volledig tot hun recht kunt laten komen en ontplooien. Gedurende de inwerkperiode zullen we je ver trouwd maken met alle ins en outs van deze job. Selectiecriteria: I Een opleiding MBO/BOL-niveau 3/4 (NL), richting Procestechniek, Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek of Scheepswerktuigkunde of ten minste Vapro-B A2 (BE)-scheikunde I Flexibele werkhouding, oog voor kwaliteit, veiligheid en hygiëne I In staat zijn om nauwkeurig en zorgvuldig te werken. Voor meer informatie: www.cargill.nl Locatie: Bergen op Zoom en Sas van Gent, Fulltime Functieoverzicht Als Allround Monteur ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van alle preventieve en predictieve controles, reparatie- en revisiewerkzaamheden op werktuigbouwkundig of elektrotechnisch instrumentatie-gebied aan de geïnstalleerde procesequipment en installaties. Daarnaast word je ingezet voor het adequaat oplossen van storingen, die (kunnen) leiden tot een veiligheids-, milieu-, kwaliteitsprobleem en/of productiestilstand, ten einde weer zo spoedig mogelijk in een normale en productveilige situatie te komen Het werk vindt normaliter plaats gedurende dagdienst, daarbuiten wordt deelge nomen aan een (24 uur, 7 dagen per week) consignatierooster Selectiecriteria: I Werk-/ denkniveau MBO-/ BOL- 4, richting Werktuigbouwkunde of Elektrotechniek Meet- en Regeltechniek of gelijkwaardig door een combinatie van werkervaring en vakopleidingen I Flexibele werkhouding, oog voor kwaliteit, veiligheid en hygiëne I Woonachting in de omgeving van Sas van Gent en/of Bergen op Zoom of bereid heid zich hier te vestigen. Voor meer informatie: www.cargill.nl Bij Cargill kun je rekenen op een dynamische en veelzijdige baan met volop vakin houdelijke uitdagingen. Cargill biedt een goed salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden. Solliciteren? Vriendelijk verzoek om in je sollicitatie duidelijk te vermelden naar welke functie en vestiging jouw voorkeur uitgaat en via welk medium je op deze vacature geatten deerd bent. Belangstellenden voor bovengenoemde vacatures kunnen dit kenbaar maken door hun cv en begeleidend schrijven vóór 1 oktober a s te sturen naar: Cargill, t.a.v. Human Resources Department, Corina Stoffels, bij voorkeur via e-mail: werken@cargill.com Postbus 9, 4550 AA Sas van Gent. KOM OP ZATERDAG 29 SEPTEMBER A.S. NAAR DE BANENMARKT BIJ HET ROC IN TERNEUZEN OF NAAR HET CWI IN BERGEN OP ZOOM! Je kunt dan met medewerkers van de diverse afdelingen van Cargill kennismaken en informeren naar bovenstaande vacatures. Uitstekende prestaties Aandacht voor de klant Innovatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 121