Supervoordelige busreizen voor u als lezer! Televisie Wonen effvweg.nl .weg nl zaterdag 15 september Rond de toren van Mechelen De Tuinruimers met Rob Verlinden Prisma Lofzang op loze leiding supervoordelige busrtiren S DAGEN LUXEMBURG Meer info? Brochure aanvragen? Boeken? www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Effe Weg Postbus 23, 7710 AA \euwkusen. (ook groepsreizen mogehjk) Genoemde pryzen zijn pet persoon en exd Reservermgskosten €10, wenge verzorging, entreegelden en ovenge toesl Vertrek 19. 26okt, 2,9.16,23,30 nov, 7,14, 21 dec Profiteer nu van de superactie van Effeweg.nl en bezoek Praag en/of Ber lijn. Proefde cultuur van beide steden en laat u verleiden door hun prachtige architectuur, maak een stadswandeling en bezoek de vele bezienswaardig heden tegen een supervoordelige prijs Inclusief; 3 hotelovernachtingen 3 maal ontbijtbuffet "J 1 veivoer per luxe touringcar Vertrek 8, 22/okt. Maak kennis met Luxemburg1 Maak een natuurtocht door het Muilerdal, bezoek de Bastogne met: het oor logsmuseum Mardasson, verken het middeleeuws burchtstadje Clevereaux, de Romeinse stad Trier en het dorpje Monschau. Inclusief: 4 hotelovernachtingen 4 maal ontbijt 4 maal diner vervoer met luxe touringcar Vertrek 12 okt Bezoek de vakantieplaats Porec, de 3.000 jaar oude stad Pula, het eiland Krk en de beroemde Plitvice meren met meer dan 16 meren en 90 watervallen! Beki|k de grotten van Postonia en geniet van vele UNESCO monumenten. Inclusief: 9 hotelovernachtingen 9 maal ontbijt 9 maal diner vervoer per luxe touringcar Vertrek 8, 22 okt, 5 nov Ontdek de veelzijdige natuur van het Zwarte Woud. Bezoek het Schwarzwald Museum en de hoofdstad Freiburg. Breng een bezoek aan 's werelds grootste koekoeksklok, vaar over de Titisee en bezoek het bloemeneiland Mainau. Inclusief: 4 hotelovernachtingen 4 maal ontbijtbuffet 4 maal diner veivoer per luxe Touringcar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 109