Werkvoorbereiders HILLEBRAND B.V.I N KIDDING Banen Zorg dat papa niet boos wordt. Zorg dat mama niet zo droevig is. Zorg dat ik niets vertel over het geheim van mijn oom. Zorg dat ik niet in mijn eentje achterblijf na gym. Zorg dat ik iets te eten krijg. Zorg dat mijn zusje niet hetzelfde overkomt als mij. Zorg dat hij mijn knuffel niet afpakt. Zorg dat papa en mama niet gaan slaan. Consulenten cliëntenpartiripatie Wsw KONSTRUKTIEBEDRIJF www.hillebrand-konstruktie.nl Konstruktiebedrijf Hillebrand B. I/. is aannemer van werktuigbouwkundige constructies op het gebied van de weg- en waterbouw. Bruggen en off-shore constructies, inclusief het ontwerp, de elektrotechnische en hydraulische installaties leveren wij turn-key op. Wat betreft bruggenbouw is Hillebrand in de loop der jaren uitgegroeid tot één van de toonaangevende bedrijven in Nederland. Daarnaast levert Konstruktiebedrijf Hillebrand B. 1/. allerlei bijzondere metaalconstructies en kunstwerken. Duizenden kinderen in Nederland maken zich elke dag zorgen omdat ze niet veilig zijn. Ze worden verwaarloosd, mishandeld of misbruikt, vaak door iemand uit hun directe omgeving. Het is tijd dat wij ons zorgen gaan maken en in actie komen tegen kindermishandeling. Steun No Kidding en word donateur. Kijk op no-kidding.nu of bel 0800-0270270. PZC Zaterdag 15 september 20071 2 7 ontwikkelaars en ondersteuners In Nederland leven ongeveer anderhalf miljoen mensen met beperkingen ten gevolge van een handicap of een chronische ziekte. Zij organiseren zich in gehandicapten- of patiëntenorganisaties en behartigen zelf hun belangen bij de diverse overheden en maatschappelijke organisaties. Het Programma Versterking Cliënten Positie (VCP) is een initiatief van de organisaties voor mensen met lichamelijke en verstandelijke beperkingen en van chronisch zieken. Programma VCP stimuleert op lokaal niveau de belangenbehartiging van mensen met een handicap of een chronische ziekte. De medewerkers van Programma VCP zijn in dienst bij de Chronisch zieken en Gehandicapten Raad (CG-Raad). In het project Cliëntenparticipatie Wsw wordt de ontwikkeling en het functioneren van cliëntenraden van Wsw-gerechtigden ondersteund. Voor de uitvoering hiervan zoeken we diverse consulenten die verspreid over het land wonen. Het gaat hierbij om een leuke baan voor 20 tot 36 uur per week bij een dynamisch programma. Je werkt veelal vanuit huis. Je hebt een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur opbouwwerk, en relevante werkervaring. Kennis van en/of ervaring met de Wsw zijn onmisbaar. Op http://www.cg-raad.nl/vacatures vind je meer informatie en de volledige tekst van deze vacature. Mensen met een handicap of een chronische ziekte en mensen met een Wsw-indicatie die aan de gestelde eisen voldoen, wordt met nadruk gevraagd te solliciteren. Voorzieningen op de werkplek kunnen in overleg worden gerealiseerd. Richt uw reactie voor 30 september a.s. aan: CG-Raad, personeelszaken. Postbus 169, 3500 AD Utrecht, of pz@cg-raad.nl CG-Raad In verband met toenemende vraag van onze opdrachtgevers naar hoge kwalitatieve dienstverlening en productie, zijn we voor ons bedrijfsbureau op zoek naar talentvolle: Werkzaamheden: - U kunt zelfstandig en accuraat werken en bent gewend om in een collegiale sfeer samen te werken. U draagt zorg voor de gehele technische voorbereiding van meerdere projecten. - U werkt hiertoe nauw samen met de verantwoordelijke projectleider, tekenaars en productieleiding. - In overleg met de projectleider koopt u projectmatig relevante onderdelen zelfstandig in. - U bent kostenbewust en kunt zelfstandig omgaan met leveranciers en opdrachtgevers. Functieprofiel: - MBO HBO opleiding werktuigbouwkunde. - U beschikt over goede contactuele vaardigheden. - U heeft enige jaren relevante werkervaring opgedaan in een vergelijkbare functie. - U heeft werkervaring met autocad tekenen met voorkeur 3 D. - U heeft ervaring met MS office pakketten. Voor al onze medewerkers bieden wij een prettige en uitdagende werkomgeving, met afwisselend werk en biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden. Konstruktiebedrijf Hillebrand B.V. onderscheidt zich door een moderne, dynamische organisatie en mooie kwalitatief hoogstaande producten. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan Konstruktiebedrijf Hillebrand B.V. t.a.v. de heer Han Blok, Bedrijfsleider, Postbus 8035 4330 EA Middelburg, of per e-mail: h.blok@hillebrand-konstruktie.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SIRil www.no-kidding.nu K^k ook op q JobTrack.nl Wij zoeken collega's (m/v) die het groots willen aanpakken! Heerema Fabricage Croup (HFG) ontwerpt en bouwt grote complexe offshore constructies voor toonaangevende opdrachtgevers in de internationale olie- en gasindustrie. Daarvoor beschikt het bedrijf over drie grote constructiewerven, waarvan er twee in Nederland (Zwijndrecht en Vlissingen) en een in Engeland (Hartlepool) zijn gevestigd. Daarnaast beschikt HFG over een multi-disciplinair ingenieursbureau in Amerika (New Orleans en Houston). Momenteel zijn er meer dan 1.100 mensen werkzaam bij HFG. Heerema Fabrication Group is een onderdeel van de Heerema Group. Voor onze werf Heerema Vlissingen, gevestigd in Vlissingen-Oost, zijn wij op zoek naar Operator - voor de bediening van de (cnc-gestuurde) platensnijmachine Operator - voor de bediening van de profileermachine Machinist - voor het bedienen van de bovenloopkranen Structural Engineer - starter op hbo-niveau De juiste kandidaten beschikken over de benodigde certificaten e/o diploma's en hebben bij voorkeur ervaring op dit vakgebied. Werken bij Heerema Werken bij Heerema betekent werken bij een internationaal opererend bedrijf dat grensverleggend werkt met interessante en grootse projecten in een uitdagende werkomgeving. Ons uitstekend arbeidsvoorwaarden pakket weerspiegelt onze ambities en laat zien dat we samen verantwoordelijk zijn voor het bereiken van resultaten. Als je wilt werken binnen een organisatie waar samenwerken in teams, uitdagende resultaten boeken en jezelf blijven ontwikkelen centraal staan, dan ben jij de collega die we zoeken en zien we je reactie graag tegemoet. Geïnteresseerd? Reageer website www.hfg-heerema.com (Careers) of stuur je schriftelijke sollicitatie naar Heerema Vlissingen B.V. T.a.v. Afdeling P&O Postbus 5060,4380 KB Vlissingen Tel: 0113 - 61 80 00 E-mail: personnel.department@heeremavlissingen.com Wilt u meer weten over de inhoud van de functie dan kunt u contact opnemen met de heer Hans Mulder, Manager P&O.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 105