yv] Tr/ 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Voor alle kinderen een veilig thuis. Ga naar www.kinderpostzegels.nl kinder postzegels uoor kinderen door kinderen "Mijn ouders konden niet goed voor mij zorgen. Nu woon ik op de Essenburg met mijn broertje. Ik vind het hier fijn." Bij sommige kinderen gaat het thuis niet goed. Hun ouders kunnen niet voor hen zorgen omdat ze zware problemen hebben. Op pleegzorg- boerderij de Essenburg vinden deze kinderen een warm thuis. voor de lezers van deze krant! De schitterende MOEZELSTREEK KRAS.NL PZC Vrijdag 14 september 2007 I 33 Voor meer informatie en boekingen: gratis advertentie Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40001 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken Waanzinnige aanbieding! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we een fantastische autovakantie naar de schit terende Moezelstreek samengesteld en nü voordeliger dan ooit. Als lezer van deze krant krijgt u namelijk een korting van €10 per persoon, middels de actiecode WEG400011 Een 4-daag- se autovakantie boekt u dan voor de voordelige prijs vanaf slechts 69 en hierbij is het ontbijtbuffet en een wijnproeverij ook nog eens inbegrepen! Dit kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Wacht dus niet langer met het boeken van deze aanbieding, want VOL=VOL! HOTEL LELLMANN U verblijft in het 3-sterren Hotel Lellmann. Dit hotel ligt direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Het hotel beschikt over o.a. overdekt zwembad (gratis), lift, restaurant en een bar. Ook beschikt het hotel over een sauna en solari um (tegen betaling). Uw comfortabele kamer is voorzien van badkamer met douche, toilet, telefoon, televisie en minibar. Er zijn tevens kamers met balkon en moezelzlcht te boeken tegen een toeslag. TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een wijnstadje en is gelegen langs de Moezel. Het ligt niet ver van de stad Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. In deze stad moet u beslist een bezoek brengen aan de Deutsche Eek. Neem ook een kijkje bij één van de Weinstuben, waar elk huis een ander wijngebied symboliseert. Daarnaast is het zeker de moeite waard om een bezoek brengen aan bekende wijnplaatsjes als Wittlich, Traben- Trarbach en Cochem. Cochem is één van de populairste plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhellingen een romantisch kasteel.Door de gezellige steegjes en pittoreske straatjes met leuke vak werkhuizen is het heerlijk slenteren. Tot slot noemen we de wijnoogsten in diverse plaatsjes aan de Moezel in september en oktober. U ziet het, u hoeft zich geen moment te vervelen, tijdens deze heerlijke vakantie in de schitterende Moezelstreek. 4 dagen vrijwel iedere vrijdag van 14/9 t/m 2/11 v.a. 69 5 dagen vrijwel iedere maandag van 17/8 t/m 29/10 v.a. 89 8 dagen vrijwel iedere vrijdag van 14/9 t/m 26/10 v.a. 139 Inclusief: logies, ontbijtbuffet, wijn proeverij. Exclusief: vervoer, reis- en annulerings verzekering. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53