J^l ITlensen inq.nl chocolade. Zoek, Vind... Als je diabetes hebt, mag je geen -bu lisi/tsuii Peter Butler I Een bekende overleden? teken het condoleanceregister Niet waar. □Waar Niet waar 30 I Vrijdag 14 september 2007 PZC Dankbetuiging De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader Liza Bertus van Ast hebben ons veel goed gedaan. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. M.M. van Ast-Dalebout kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Schuddebeurs, september 2007 De mensen van voorbij Zij blijven met ons leven De mensen van voorbij Zij zijn met ons verweven in liefde en verhalen Die wij zo graag herhalen. Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn echtgenote Rie Nobels-Noordhoek betuig ik mijn oprechte dank. Constant Nobels 14-9-1999 St. Leon Rot 14-9-2007 Axel Henk We proberen niet op te gaan in verdriet, en blijven geloven in geluk. We lachen door onze tranen heen. Ank Joël Goes, september 2007 v\HK NA WUfy Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Er is veel verwarring over wat mensen met diabetes (suikerziekte) wel en niet mogen eten. Daarom heeft het Diabetes Fonds laten onderzoeken welke voeding goed is voor mensen met diabetes. Dat heeft geleid tot een nieuwe voedingsrichtlijn. Het voedingsadvies daarin verschilt nauwelijks van de algemene adviezen over gezonde voeding. Dus suiker en bijvoorbeeld chocola mogen best, maar met mate. Mensen met diabetes kunnen gewoon gezond eten. En dat kan buitengewoon lekker zijn. Wilt u daarover meer weten? Ga naar www.diabetesfonds.nl en vraag de (gratis) voedingsbrochure aan. U ontvangt dan ook nog drie heerlijke recepten uit het kookboek Gezond eten met diabetes. Alles over voeding bij diabetes Gratis advertentie Meer weten is de enige oplossing Diabetes fonés

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44